Цела Македонија
                   
3102 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Cube Cross race velosiped

Se prodava cyclocross / road velosiped, Cube crossrace, golemina 58, ...


660 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:34Промовирано

Se Prodava Velosiped

Se Prodava Velosiped Mountain SCOOT na extra sostoja e cena po dogovo...


1 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

29 јан 17:10Промовирано

oliveri

Oliveri 26' bandasi Aluminium ram 3*8 Alivio Ispravno e se


5.500 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

Денес 15:28Clermont

Clermont 26 bandasi Shimano delovi Ispravno se na nego


3.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

Денес 15:28GIANT

Giant 26' bandasi Hidrulika kocnici Sram oprema


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
Пробиштип

Велосипеди

Денес 15:28CANYON L

Canyon 20" ram L 3*8 Shimano Alivio Hidrulika kocnici Viluska ...


240 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
250 €
Пробиштип

Велосипеди

Денес 15:28ROCKRIDER 27.5

Rockrider 27.5 bandasi M ramka 2*9 prenos Altus/Acera Ispravno s...


350 €
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

Денес 15:28Merida Big Seven

Merida Big Seven Рам: М Големина на гуми: 27.5” Цена: 380€


380 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Денес 15:27VELOSIPED PANTHER XXL

SE PRODAVA VELOSIPED PANTHER XXL - ZA VISINA NAD 180sm SHIMANO NEX...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 15:17ROAD BIKE SHOCKBLAZE PRO57

ODLICNO SOCUVAN


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 15:04Se prodava velosiped ruddy dax germanski

Se prodava germanski velosiped vulcan 2 od ruddy dax marka poznata I ...


3.999 МКД
или предлог цена
Денес 14:53Se prodava velosiped mtb

Se prodava mtb velosiped planinski so 21 brzina so dupli alominski...


3.999 МКД
или предлог цена
Денес 14:53Se prodava velosiped GT

Se prodava velosiped gt vo dobra sostojba so dupli bandazi I glavin...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:53Se prodava mtb svajcarski velosiped

Svajcarski velosiped xl golemina so Michelinki gumi I alominski ram I...


100 €
или предлог цена
Денес 14:53Velosiped capriolo 29

Velosiped capriolo passion kupen nov vo sport reality 17 000 denari ...


130 €
или предлог цена
Денес 14:53Velosiped Salcano 21 brzina

Nov neotpakuvan Salcano Excel velosiped 26' gumi MTB 21 brzina shiman...


150 €
или предлог цена
Денес 14:52Држачи за бидон-шише многу квалитетни еластични во разни бои

Се продаваат нови квалитетени држачи за бодини(шишенца) држачите се м...


140 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 14:52Нови пумпи за велосипед комплетно со држачи за на рамката.

Се продаваат нови пумпи комплетно со држачи за на рамката на велосипе...


160 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 14:52Продавам нови корпи за велосипед комлетно со држажи-додатоци

Се продаваат нови корпи за велосипед копите одат заедно со држачи и д...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 14:50Zenski velosiped tocak

Женски велосипед точак со 5 брзини


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 14:49Се продаваат нови калници за 24",26"и28" браници се одлични

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ БРАНИЦИ ЗА ВЕЛОСИПЕД НОВИ ЗАПАКОВАНИ КВАЛИТЕТНИ : ...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 14:45***VELOSIPED 26 ", 28 ",VELOSIPEDI***POVEKE MODELI

SCOTT YECORA 26"- 180 eur. CANNONDALE 26" - 10000 den. MERIDA 28 "...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 14:43CUBE ACID 26" MTB-XT/SLR/ROCKSHOX/ Velosiped

Cube Acid - competition line - XT-SLX 3x10 -MTB ROCK SHOX pred.amort...


290 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 14:42Gumi Maxxis 27.5x2.25

Gumite se kupeni novi od Hamachi, vozeni se 2-3 meseci. Ednata e fol...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Денес 14:38Se prodava velosiped

Se prodava velosiped merida nov vozen edna sezona


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Битола

Велосипеди

Денес 13:52Velosiped

Donesen od Shvajcarija


100 €
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

Денес 13:48Polar alpina/ fanatic

Prodavam prezacuvani tocaci 26ka Alpina 6900 Fanatik 5500


5.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:362021 CUBE STEREO HPC TM 29er

2021 CUBE STEREO 120 hpc tm 29er KAKO NOV!!!!! Karbon Golemina ...


1.800 €
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 13:24Velosiped TREK 4500 USA.

Se prodava velosiped TREK 4500 Alpha Superlight Aluminium Bontrage...


9.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Велосипеди

Денес 13:17MAX 26

Max velosiped 26 trkala 18 brzinec ispraven i soçuvan vo besprekorna ...


2.500 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Денес 13:07Velosiped/Tocak

Velodiped/Tocak nov ne koristen so pismena garancija


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:06ПРОДАВАМ ВЕЛОСИПЕД-ТОЧАК МАРКА "ТОТЕМ"-29 ГЕРМАНСКИ ОДЛИЧЕН

ПРОДАВАМ ВЕЛОСИПЕД-ТОЧАК МАРКА "ТОТЕМ"-29 ГЕРМАНСКИ ОДЛИЧНА СОСТОЈБА ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00BERGAMONT RS PRIME AERO

Top tube 52cm,grupa 105 2×11 kupena nova vo septemvri (so dokument), ...


1.370 €
или предлог цена
Гевгелија

Велосипеди

Денес 13:00Женски точак / Zenski tocak

Се продава женски точак, во одлична состојба. тел. 071307817


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00Se prodava velosiped

Se prodava mnogu malku koristen velosiped donesen od UK


15.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Денес 13:0027.5 Germanski tocak

Prodavam Mtb Morrison germanski brend na tocak 27.5 trkala vo odlicna...


280 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Денес 12:48Specialized turbo vado 3.0

E bike Specialized , velosipedot e vo odliçna sostojba bez nitu edna ...


989 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Денес 12:40VELISIPEDI UVOZ OD SWISS

velisipedite se uvezeni od Swiss stanuva zbor za brendirani profesio...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 12:38Prodavam odlicen gradski velosiped

Prodavam odlicen gradski velosiped od svajcarija tour de swise 3 x 7 ...


150 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
9.500 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 12:23Road Bike Totem - L

Prodavam road bike Totem L ram, 28 trkala, mnogu malku koristen, gara...


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Велосипеди

Денес 12:19НОВИ НАОЧАРИ СО UV ЗАШТИТА НАПРАВЕНИ ЗА НАЈРАЗЛИЧНИ СПОРТОВИ

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ НАОЧАРИ СО UV ЗАШТИТА UV 400 НАОЧАРИТЕ СЕ КВЛАИТЕТН...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 12:02Нови торбички за под седиште и за на рамката на велосипедот.

Се продаваат нови торбички за под седисште со можност за зголемување ...


240 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 12:02Страна 1 од 78

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам