Цела Македонија
                   
3101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Cube Cross race velosiped

Se prodava cyclocross / road velosiped, Cube crossrace, golemina 58, ...


660 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

30 јан 12:34Промовирано

BIANCHI Magma 9.0 XL- size 29”- wheel

Bianchi Magma 9.0 Model 2021/22 XL 21” Rockshox Deore Kupen nov ...


780 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
830 €
Прилеп

Велосипеди

Денес 10:19Merida

merida cenata e fiksna Barajte na 078573883 Pavel


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:41velosiped canonndale quick 4 2020

Canonndale quick 4 od 2020, 3x9 brzini, bez ostetuvanja. Golemina M z...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 08:49  НОВ ОГЛАС

2021 CUBE STEREO HPC TM 29er

2021 CUBE STEREO 120 hpc tm 29er KAKO NOV!!!!! Karbon Golemina ...


1.800 €
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 08:43Baram Velosiped

Nekoj da ponudi velosiped za zamena za priroden med


400 €
или предлог цена
Денес 07:42KONA Велосипеди

+389 70 982 658 KONA Велосипеди


350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
375 €
Чаир / Скопје

Велосипеди

Денес 07:34Novvv Bianchi Kuma

Se prodava Bianchi kuma, bez grepka Velicina L/XL Full shimano deore...


580 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 07:33Se prodava Merida matts 20

Se prodava Merida matts 20, kupen nov vo bike market, vo extra sostoj...


260 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 07:33Se prodava GIANT Ravel kako nov!!!

Velicina L 29 trkala Full shimano ALIVIO Hidraulika disc kocnici Kak...


570 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 07:32City -trekkung bike BULLS

Se prodava city-trekking bike BULLS, KAKO NOV!!! M/L velicina 3x7...


270 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 07:32FOCUS

Alu ram M velicina 3x7 brzini Shimano acera Pogon SUNTOUR Amortizer S...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 07:32Velosiped Rider detski

Prodavam detski velosiped donesen od Svajcarija vo vozna sostojba. Od...


2.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 05:38  НОВ ОГЛАС

City bike Hercules Градски велосипед

Shimano Nexus 4 брзини 28" нови гуми Лесен и одличен за возење низ ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.600 МКД
Прилеп

Велосипеди

Вчера 23:40City bike Calvin Градски велосипед

Во одлична состојба Погоден за луѓе над 180см


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
Прилеп

Велосипеди

Вчера 23:40YT industries

27.5 М величина 180мм босс вила 170мм ход на рамка Срам код 4 ...


1.050 €
или предлог цена
Вчера 22:38Cannondale jekyll 1 full carbon

Cannondale jekyll 1 full carbon - M, - 26, - Fox 32, - Fox dyad r...


890 €
или предлог цена
Вчера 22:38Scott Genius 720 / carbon / 27.5 / L

Prodavam velosiped Scott Genius 720, full suspension trail/allmountai...


1.250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:30  НОВ ОГЛАС

city bike SCHWINN 28 ca ...full aluminium

city bike SCHWINN 28 ca ...full aluminium...made in tajwan skrsena u...


9.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

Вчера 21:57VELOSIPED EKSTRA KAKO NOOV.

Se prodava tocak so18 brzini Ispraven kako nov zacuvan bez nikakov pr...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 21:39Velosiped MTB DECATLON

26 trkalo..tektron kocnici racki Vo super sostojba..aluminium ram K...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 21:30Se prodavaat dva velosipeda

Se prodavaat dva velosipeda,dvata za samo 4000 den. Inf na 071/347-190


4.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 21:12SCOTT CONTESSA..2021 model..29ka..M velicina..kako nov

Prodavam Scott Contessa 2021g model..vozen samo nekolku pati..kako kov


500 €
или предлог цена
Вчера 21:10  НОВ ОГЛАС

velosiped ubav

prodavam velosiped vo odlicna sostojba , aluminiumski ram


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 21:05velosiped MTB NOV

koristen samo 2meseci kupen od ohrid 20.000


14.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Вчера 20:37VELOSIPEDI OPREMA

PEDALI RFR CUBE PREMIUM QUALITY . . . PEDALI ZA SITE VIDOVI NA VE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 19:50Road bike

Prodavam Road bike vo dobra sostojba.Velosipedot e donesen od italija.


1 МКД
или предлог цена
Делчево

Велосипеди

Вчера 19:45BIXS

Bixs 3*9 Deore


6.500 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

Вчера 19:32  НОВ ОГЛАС

CANYON L

Canyon 20" ram L 3*8 Shimano Alivio Hidrulika kocnici Viluska ...


240 €
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

Вчера 19:30ROCKRIDER 27.5

Rockrider 27.5 bandasi M ramka 2*9 prenos Altus/Acera Ispravno s...


350 €
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

Вчера 19:29ARROW

Arrow 3*8 Deore alivio Aluminium ram


6.500 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

Вчера 19:27  НОВ ОГЛАС

Velosiped Orient 18 brzini

Se prodava ispraven komplet kocnici,menuvaci, dupli bandazi


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:57Замена за PONY

Точаците се потполно исправни и се продаваат- 16'',26'',.Може и замен...


800 МКД
или предлог цена
- 56 % Попуст
1.800 МКД
Делчево

Велосипеди

Вчера 18:30Detski Velosiped

Se prodava extra italjanski detski velosiped 070 380 093 Risto


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:12TOCAK

PRODAVAM TOCAK TEL.BROJ O70380093


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:12Road Bike Totem - L

Prodavam road bike Totem L ram, 28 trkala, mnogu malku koristen, gara...


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Велосипеди

Вчера 18:00Nov Open One+ Full Carbon XX1 Ultra lesen i redok

Kolekcionerski primerok. Edinstven na pazarot, vistinski dijamant v...


5.999 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:51Polar forester pro L ram 28' trkala

Polar forester pro Mnogu malku vozen Skoro nov


26.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:41Se prodava malku vozen velosiped SCOTT

Se prodava malku vozen velosiped marka SCOTT golemina S.


280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:02Nosac za tocak...Nosac za velosipedi...Drzacza tocak za kola

Nosac za velosipedi za na kola Nosac za tocaci Se montira na kuka ...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 17:00Tocak velosiped

Detski tocak vo odlicna sostojba Cena po dogovor 075 873 388 Tome


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:34Страна 2 од 78

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам