Цела Македонија
                   
3204 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BIANCHI Magma 2021g. XL 29”

KAKO NOV !!! Bianchi Magma 9.0 Model 2022g. XL 21” Rockshox Deore...


820 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

23 мар 17:27Промовирано

Vintage city bike Mbk / road trkala/ velosiped / tocak CH

Велосипедот треба да се сервисира и да се зачисти, треба да се сменат...


5.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Денес 14:02  НОВ ОГЛАС

Vintage Road bike / Hybrid / velosiped Villiger

Velosipedot e so fabricka 0prema Full oprema Rx100 Golemina na ram ...


12.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Денес 14:00  НОВ ОГЛАС

Velosiped Villiger / City bike / Tocak 🇨🇭

Velosipedot e socuvan i vo delovi i vo ramot, sitni grebki . Oprema...


7.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Денес 13:56  НОВ ОГЛАС

Zenski velosiped /City bike / zenski tocak ch

Velosipedot e nevozen, oprema shimano Deore Lx full, so dinamo svetlo...


8.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Денес 13:54  НОВ ОГЛАС

Scott Aspect 920 3x10 CH 29 M

Velosipedot e vo besprekorna sostojba. Golemina na ram M,Trkala 29....


470 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Денес 13:51  НОВ ОГЛАС

Batavus Torino e-go elektricen velosiped tocak

Batavus Torino e-go Sostojba odlicna Mnogu malku koristen Kako nov Ra...


700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 13:51Se prodava BMX

BMX kako nov, so novi gumi so dopolnitelni vnatreshni gumeni lenti - ...


250 €
или предлог цена
Скопје

Велосипеди

Денес 13:13Bulls cross bike 2

Velosiped 28 '' so shimano oprema, celosno funkcionalen donesen od st...


350 €
или предлог цена
Неготино

Велосипеди

Денес 13:09Pegasus Avanti

Продавам децки велосипеди марка Pegasus Avanti. Рамот е универзален,...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00Продавам велосипед Specialized 20ka - tocak velosiped

Одличен велосипед Specialized 20ка детски. Рам алуминиум баш како за...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00Детски точак ALPINA SKELETON "24 Shimano - детски велосипед

Марка: Алпина Модел: Скелетон Земја: Италија Тркало: 24" дуплоѕидни, ...


5.250 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00MTB CUBE AIM PRO 2022 - 29, L

CUBE AIM PRO 2022 kupen lani od prodavnica Vozen mnogu malku Golemi...


570 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00Cube STEREO 120 CARBON 2020

078/382-684


2.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00Polar Mirage XL 29ka

Golemina XL trkala 29 ka Kupen 2021 Maj Ima tri besplatni servisi n...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00Velosiped

Velosipedot e vo ispravna sostojba Zvonete na oboj br. 078 201 604


100 €
или предлог цена
Радовиш

Велосипеди

Денес 12:52Svajcarski velosiped

Super


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 12:40Svajcarski velosiped

Super vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 12:40Оргинален PONY велосипед

Продавам некористен оргинален Словенски PONY велосипед.


9.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
11.500 МКД
Денес 12:29“Velosiped Tocak CLERMONT FREELAND 26”

Tocakot e nov ne e vozen ni 3 pati sve si ispravno na nego nemate ni ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 12:28Prodavam OGP Roma 340 Trekking Electric Bike

Prodavam OGP Roma 340 Trekking Electric Bike model 2021 godina pomina...


11 МКД
или предлог цена
Радовиш

Велосипеди

Денес 12:25TOCAK VELOSIPED 29 KA

Velosipedot e kupen pred Edna godina I ne e mnogu vozen 29 ka golemin...


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 12:19PRODAVAM TOCAK SOBIM BOXER SHIMANO SISTEM UTILITY BIKE 26''

PRODAVAM VELOSIPED LIMITIRANA SERIJA SO EXTRA FULL NAJAKATA OPREMA NA...


9.500 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
12.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 12:00KTM KARBON 29"GUMI

KTM MYROON KARBON 29"GUMI 3X10 XT RAM 21" ILI 53CM SE GLEDA NA SLIKIT...


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

Денес 11:56KARBON 27.5"GUMI ROCK MACHINE

ROCK MACHINE 27.5 GUMI KARBON 2X10 XT SUPLIVA OSOVINA SO INDUSTRISKU ...


800 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

Денес 11:56Velosiped

Kako nov.


210 €
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

Денес 11:40Velosiped

Donesen od Shvajcarija


100 €
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

Денес 11:40Velosiped brzinec 26ka trkala

Prodavam velosiped tocak so 18 brzini odlicno socuvan i celosno ispra...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

Денес 11:31Detski tocak

Prodavam tocak detski vo ispravna sostojba eftino 1200den.


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 11:02Delovi oprema za velosipedi

Delovi oprema za velosipedi Predni zvezdi sram nx 3mm boost 1x12.1x11...


1.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 11:01Gumi Novi Schwalbe Continental Michelin 26.27.5. 28.29

Gumi schwalbe continental .novi 26.27.5.28.29 E* thirteen LG1 Plus S...


1.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 11:01Velosipedi mtb

Velosipedi mtb .city bike .full suspension ebike Okolu cenata ima pro...


1.234.567 €
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 11:01Giant cadeks Karbon 26

Giant carbonski 26 uvezen od ch


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 10:38Zenski velosiped Impala

Uvezen od CH


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 10:38Coronado uvezen od ch

Velosiped 28 ispraven


4.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 10:38Velosipedi od CH

Uvezeni velosipedi od ch


4.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 10:38Velosiped CONWAY odlicen

Se prodava velosiped conway made in germany aluminium 6061 gumi cont...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 10:36prodavam velisoped

konekt bandazi 29


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Денес 10:15Tecnobike, ram - 50 (M-L), trkala - 28ki

Tocakot e toj od slikite i e vo odlicna sostojba. Golemina na ram e ...


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 10:11VELOSIPED 26

Vo odlicna sostojba ram L trkalo 26 so diskovi,smenet nov zaden menja...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 09:52MTB-E-BIKE-CITY VELOSIPEDI

2022 SPECIALIZED rockhopper comp 29er Golemina L brzini 1x9 brzini ...


1.111 €
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 09:36Страна 2 од 81

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам