Цела Македонија
                   
3101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Cube Cross race velosiped

Se prodava cyclocross / road velosiped, Cube crossrace, golemina 58, ...


660 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

30 јан 12:34Промовирано

Tocak velosiped

Detski tocak vo odlicna sostojba Cena po dogovor 075 873 388 Tome


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:34Tocak velosiped zenski

zenski tocak od markata ,,ROG,, so kontra vo odlicnana sostojba


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:34Tocak velosiped

Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:34Tocak velosiped poni

Povolno


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:34Tocak velosiped

Poni tocak vo odlicna sostojba Cena po dogovor 075 873 388 Tome


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:34Tocak velosiped

Povolno


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:34Tocak velosiped

Vo odlicna sostojaba


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:34Poni so brzini

Poni so brzini, gumi 20ki, malce vozen


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:34BMX

So diskovi na trkalata, hidraulicna kocnica, novi gumi 20ki, dupli ba...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:34Tocak velosiped

Zenski Partizan so 26ki gumi, malce vozen, so original gumi Jugoslove...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:33Tocak velosiped

Detski tocak vo odlicna sostojba Cena po dogovor 075 873 388 Tome


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:33Tocak velosiped

Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:33Tocak velosiped

Vo odlicna sostajba, 20ka bandash


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:33Tocak velosiped

So brzini, novi gumi 20ki so dupli bandasi, malce vozen


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:33FRANCUSKI "HAND MADE" SPORTSKI VELOSIPED

АЛУМИНИУМСКИ СО ТЕЖИНА ОД САМО 8 КГ. СО ПРЕНОС "SHIMANO 105" И КОЧНИЦ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:12CAPRIOLO LEVEL 9.3 NOVI VELOSIPEDI !!!

Se prodavaat novi Capriolo Level 9.3 So 2 godini garancija, 29 Guma ...


490 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:04Velosipedi extra scott

Odlicni velosipedi kupeni vo Svajcarija, za poveke sliki moze na fac...


250 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:52Specialized Tarmac SL4 2015

Продавам Specialized Tarmac SL4 Full Carbon велосипед произведен 20...


1.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:35Velosiped/Tocak

Velodiped/Tocak nov ne koristen so pismena garancija


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:28Velosiped POLAR Mirage Comp 29"

Se prodava velosiped Polar Mirage Comp 29" vo odlicna sostojba. K...


299 €
или предлог цена
Вчера 14:58MS ENERGY ELECTRON E1

Potpolno nov,neupotrebuvan


47.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
50.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:57Detski velosiped

Vo vozna sostojba


3.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:55Specialized Chisel Comp

Se prodava Specialized Chisel Comp,tocakot e bukvalno kako nov bez ni...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:41CUBE VELOSIPEDI

Ekstra


3 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Велосипеди

Вчера 14:29Prodavam tocak MAX Hoonigan

Prodavam tocak max hoonigan


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:26STEVENS Courier Lite (2022)

STEVENS Courier Lite (2022) Ram 46cm Trkala 28 Nexus(shimano) 8...


460 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
480 €
Чаир / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:02Raymon (Made in Germany)

God. na proizvodstvo 2021 Ram 56 cm Trkala 28 Continental Brzini 3...


455 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
470 €
Чаир / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:02RABENEICK - Made in Germany (99%nov)

Se prodava RABENEICK 2021 Ram 46cm Trkala 28 Velosipedot e kak...


435 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:02KETTLER (Made in Germany)

KETTLER 99%nov (2021) Ram 54cm Trkala 28 (Schwalbe) Brzini 3x9 ...


435 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:02Stoke

Ram 54cm Trkala 28 3x9 Deore menjaci + Deore shifteri Moze i po ...


320 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:02CUBE AIM PRO 27.5 KAKO NOV

VELOSIPEDOT E VOZEN REKREATIVNO KRATOK PERIOD. MOZE DA SE VIDI SEK...


19.999 МКД
или предлог цена
Кочани

Велосипеди

Вчера 14:00NAOCARI OCILA ZA VELOSIPED SKII MOTOKROS

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се сп...


600 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 13:56Trek superfly 9.8

Se prodava trek superfly 9.8, carbon, opremata se gleda na slikite, v...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:45Specialized 26er

Specialized jett comp 26er Oprema i sostojba se gleda na slikite sko...


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
Тетово

Велосипеди

Вчера 12:07Specialized turbo vado 3.0

E bike Specialized , velosipedot e vo odliçna sostojba bez nitu edna ...


989 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Вчера 12:06Pegasus solero sl disc 28r

Oprema i sostojba se gleda na slikite Odliçna sostojba Tektro hidra...


370 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Вчера 12:06Ptodavam velosoped MTB California Aluminium

Prodavam aluminski MTB California vo super sostojba so shimano tourn...


11.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:15Velosipedi/Tocak

Se prodavaat poveke modeli na velosipedi. Uste mnogu modeli na lager....


1 €
или предлог цена
Вчера 10:51**** CUBE STEREO PRO 120 29 ka ****

2022 model *** cena 1499 evra *** GOLEMINA NA RAMKA S ☎️078-411...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 10:42Velosiped MERIDA FREESPORT 28" DEORE

VELOSIPED MERIDA FREESPORT - SHIMANO DEORE 3 X 8 ALEX RIMS DUPLI...


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 10:38Страна 3 од 78

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам