Цела Македонија
                   
3210 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BIANCHI Magma 2021g. XL 29”

KAKO NOV !!! Bianchi Magma 9.0 Model 2022g. XL 21” Rockshox Deore...


820 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

23 мар 17:27Промовирано

Se prodava velosiped capriolo passion 29

Capriolo velosiped kupen nov 300 evra kupen vo sport reality 1.god ...


150 €
или предлог цена
Вчера 05:16  НОВ ОГЛАС

detski velosiped

se prodava detski velosiped mnogu socuvan


1.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

Вчера 04:18Se prodava velosiped

Prodavam velosiped decki vo odlicna sostojba aluminski donesen od ger...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Велосипеди

24 мар 23:46Se prodava velosiped SOBIM 20"

Se prodava detski velosiped SOBIM so 20" trkala, so 6 brzini. Na velo...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 мар 23:43Prodavam poloven velosiped SOBIM

za cenata ke se dogovorime na lice mesto


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мар 23:23Celosno repariran ROG

Se prodava celosno repariran ROG, so golemina na ram 56, golemina na ...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

24 мар 22:54SPECIALIZED 29r Ram L

SPECIALIZED 29r Ram L Oprema se gleda na slika ekstra Mob.0753712...


460 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

24 мар 21:59Velosiped BERGAMONT

Dobro sučuvan!


1 €
или предлог цена
Виница

Велосипеди

24 мар 21:33Velosiped "MERIDA"

Dobro soĉuvan!


1 €
или предлог цена
Виница

Велосипеди

24 мар 21:33Bianchi Sempre Pro shimanoo 105

Se prodava vo top sostojba Bianchi Sempre Pro, ram 59, full 105, cena...


1.150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

24 мар 21:27Se prodava CANYON s golemina

Deore menuvac i shifter Hayes nine hidraulicni kocnici Marzocchi am...


350 €
или предлог цена
24 мар 21:16Velosiped na rasklopuvanje folding bike

1.ALUBike siv aluminiumski germanski ispraven na rasklop Cena na n...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Куманово

Велосипеди

24 мар 21:03Fixie bike

Tocakot e praven so merak. Almominsmi trkala, brooks sediste i gripo...


40.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 мар 20:33Bianchi ARIA full ultegra

Продавам скоро нов. Негребнат, со 300км. Купен 10.2022 документи, гар...


2.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 мар 20:12Velosipedi

Se prodavaat dva velosipedi


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

24 мар 20:06Schwalbe Smart Sam 29x2.25

Нови Schwalbe Smart Sam 29x2.25 со заштита од бушење. 2 гуми за 70е


70 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мар 19:51City bike Calvin Градски велосипед

Во одлична состојба Погоден за луѓе над 180см


11.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

24 мар 19:17Prodavam specialized sirrus XL hibrid

Velosipedot nema maana.cenata e FIKSNA I BEZ ZAMENI


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 мар 19:00Prodavam KTM avenza disc

Za poveke info na tel. 071 238 539 CENATA E FIKSNA I BEZ ZAMSNI


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 мар 19:00Velosiped 26"

odlicno socuvan velosiped so 26" bandazi vo odlicna sostojba so skoro...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

24 мар 18:55NOV KVALITETEN RANEC

Novi lesni i kvalitetni ranci Tel. 075 248 405


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 мар 18:47BERGAMONT RS PRIME AERO

Top tube 52cm,grupa 105 2×11 kupena nova vo septemvri (so dokument), ...


880 €
или предлог цена
- 36 % Попуст
1.370 €
Гевгелија

Велосипеди

24 мар 18:39Велосипед

Се продава добро сочуван три години стар Контакт 077588048


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мар 17:40Velosiped MTB 26" trkalo XL golemina

Vo odlicna sostojba


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Кочани

Велосипеди

24 мар 17:23FAT bike Rocky Mountain L golemina, zamena za road XL

Kako nov so vrvni delovi


1.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 €
Кочани

Велосипеди

24 мар 17:23Velo dres

Ne nosen velo dres na kratki..cena 500 den


500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

24 мар 17:21CROSS Детски Велосипед Detski velosiped 20"

Se prodava detski velosiped Cross 20". Kupen e nov, prv sopstvenik. S...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 мар 17:05Dva tocaci isti odlicna sostojba

Vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 мар 16:56Prodavam velosiped Alpina

Prodavam poloven velosiped Alpina . Tochakot e koristen i e vo dobra ...


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

24 мар 16:56Prodavam poloven velosiped

Prodavam poloven velosiped kupen od vuchko, Tochakot e koristen no vo...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

24 мар 16:48DETSKI VELOSIPED

Prodavam detski velosiped vo odlicna sostojba


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 мар 16:11Продавам велосипед марка scott aspect 940

Aspect 940 2020 god. PAM:Aspect 900-700 series / Alloy 6061 Custom B...


750 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мар 16:04Se prodava velosiped tocak vo odlicna sostojba

Se prodava velosiped marka salomon vo odlicna sostojba so shimano opr...


100 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
6.500 €
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

24 мар 15:49Bianchi Camaleonte Sport-ekstra socuvan

Se prodava ekstra socuvan Bianchi Camaleonte Sport, super gradski vel...


430 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 мар 15:38KETTLER (Made in Germany)

KETTLER 99%nov (2021) Ram 54cm Trkala 28 (Schwalbe) Brzini 3x9 ...


440 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

24 мар 15:30Stoke

Ram 54cm Trkala 28 3x9 Deore menjaci + Deore shifteri Moze i po ...


300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
310 €
Чаир / Скопје

Велосипеди

24 мар 15:30dobar velosiped K.TM

se prodava dobar velosiped ktm dobri road ram .M .mnogu malku vozen...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
19.000 МКД
Кавадарци

Велосипеди

24 мар 15:06cube

se prodava cube 26 cena po dogovor.ram ..m info na tel 070683868...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 МКД
Кавадарци

Велосипеди

24 мар 15:06PRODAVAM DETSKI VELOSIPED ODLICNO ZACUVAN KAKO NOV

Prodavam detski velosiped zacuvan kako nov so odlicni gumi...


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 мар 14:56Prodavam velosipedi

1 velosiped 3000denari


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 мар 14:39Страна 4 од 81

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам