Цела Македонија
                   
3191 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BIANCHI Magma 2021g. XL 29”

KAKO NOV !!! Bianchi Magma 9.0 Model 2022g. XL 21” Rockshox Deore...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 15:10Промовирано

BOARDMAN ROAD

2x 8 claris 55cm ram


480 €
или предлог цена
28 мар 11:41Cube

28" 59cm ram 105 full M. Disc Bez zabeleska


650 €
или предлог цена
28 мар 11:41CUBE Acid 2021god L 29er 1X12

--CUBE Acid 2021god L 29er 1X12 --95% NOV.


9 €
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

28 мар 11:32Prodavam specialized sirrus XL hibrid

Velosipedot nema maana.cenata e FIKSNA I BEZ ZAMENI


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

28 мар 11:15Prodavam KTM avenza disc

Za poveke info na tel. 071 238 539 CENATA E FIKSNA I BEZ ZAMSNI


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

28 мар 11:15Prodavam detski velosiped,, DRAG,, Scout,

Prodavam detski velosiped vo odlicna sostojba i odlicen kvalitet mno...


4.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

28 мар 11:15Velosiped GIANT

Продавам алумински велосипед Giant. Во одлична состојба составен од о...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 мар 10:18Velosiped germanski

Peodavam velosiped germanski (kalkhoff) zenski vo odlicna sostojba so...


7.000 МКД
или предлог цена
28 мар 09:35Se prodava scoot carbon 26

Se prodava velosipedot. Menuvaci i shivteri shimano xtr Kocnici eliks...


470 €
или предлог цена
Кочани

Велосипеди

28 мар 09:24Ridley scorpion unikaten velosiped

Se prodava velosipedot. Sifteri i menuvaci shimano xt Kocnici magura ...


420 €
или предлог цена
Кочани

Велосипеди

28 мар 09:24Велосипед 26 големина

Се продава велосипед 26 големина, во одлична состојба SHIMANO опрема(...


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

28 мар 09:21Se prodava 076 738 946

Se prodava skoro nov tocak so dupli bandasi. Dobri gumi. Tocakot e k...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

28 мар 09:13Velosiped-Uvoz Germanija

Vo odlicna sostojba


12.000 МКД
или предлог цена
Виница

Велосипеди

28 мар 07:38Velosiped-Uvoz Germanija

Vo ispravna sostojba.


7.500 МКД
или предлог цена
Виница

Велосипеди

28 мар 07:38Velosiped so hidraulicni kocnici-Uvoz Germanija

Велосипедот е во исправна и одлична состојба, со хидраулични кочници,...


11.000 МКД
или предлог цена
Виница

Велосипеди

28 мар 07:38bike service & bike studio

elektricni velosipedi .info tel\viber 071 350 568 goran-075 814 155 i...


125 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

28 мар 07:11TREK FX 3

TREK FX 3 Izvrsen mu e full servis Hidraulicni kocnici Full Shiman...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

28 мар 01:38Velosiped MTB Sobim Leopard

Velosiped mountinbike Sobim Leopard 18-brzini so Shimano delovi i 26"...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

28 мар 00:49Prodavam velosiped

Prodavam velosiped vo ispravna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

27 мар 23:14Prodavam gradski velosiped Pegasus velicina l

Prodavam gradski velosiped Pegasus velicina l servisiran I celosno i...


480 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

27 мар 23:14Specialized Elite model 2019 godina

Specialized Elite model 2019 godina Golemina M Oprema Tiagra F...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 мар 22:46Velosiped

Se prodava velosiped kupen vo Germanija. Cena 60eur Info 076804777 Kr...


50 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

27 мар 22:43Detski tocak/velosiped

PRAKJAM PO KARGO Se prodava detski tocak/velosiped vo ispravna sos...


2.000 МКД
или предлог цена
Кочани

Велосипеди

27 мар 22:39Velosiped Cross Gravito vo super sostojba

Velosipedot go prodavam poradi toa sto ramkata e S golemina... odrzuv...


11.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 мар 22:06SE PRODAVA LANEC ZA VELOSIPED NOV GERMANSKI

Se prodava lanec za tochak , nov neupotrebuvan , germanski


800 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 мар 21:21Scott Genius 700 Tuned Full Carbon

Scott Genius 700 tuned full carbon L 27.5" 2.400eu 077755559 Сост...


2.400 €
или предлог цена
Кочани

Велосипеди

27 мар 20:48HERKULES Valencia

Велосипедот е во перфектна состојба, многу малку возен, останатото се...


350 €
или предлог цена
Кочани

Велосипеди

27 мар 20:47ТОЧАЦИ

.


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 МКД
Делчево

Велосипеди

27 мар 20:25Velosiped Tocak Aluminium frame Велосипед Точак

Продавам велосипед -Алуминиумска рамка -Shimano опрема (преден прен...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

27 мар 19:49Votec VMs MTB

MTB Votec VMs гуми 27.5” тубелес рам големина XL опрема Shimano X...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.220 €
Струмица

Велосипеди

27 мар 19:45PONI VELOSIPED

SE PRODAVA PONI VELOSIPED SOCUVAN,VO ISPRAVNA SOSTOJBA,VO VOZNO STANJ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 мар 19:28SPRICK gmbh

Sprick velosiped Germanija


9.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 мар 19:07Winora Grenada

Zacuvan donesen od Germanija


10.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 мар 19:07E BIKE

e bike 27.5 M Mozna zamena za road, 54 golemina


50.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

27 мар 18:25PRODAVAM DETSKI TOCAK MAX - GMX 3.0 PRO SPORT 6 BRZINI 20''

PRODAVAM DETSKI VELOSIPED MAX GMX 3.0 PRO SPORT KIDS SERIES STEEL FOR...


65 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
80 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 мар 18:18Max velosiped skoro nov

Max Sportiva 3.0 velosiped skoro nov, mnogu malku vozen


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

27 мар 17:53ULTRA CROSS perfekten /snimano / novi gumi KENDA

Se prodava velosiped vo perfektna sostojba malku koristen so novi gum...


9.900 МКД
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

27 мар 17:32Nakamura 29ki trkala Ram 44 cm...

Za poveke info Javetese Bez zameni...


18.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 мар 17:17NOV Velosiped za Deca so 7 brzini

Velosiped so edno trkalo koj se prikacuva za golem velosiped


100 €
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

27 мар 17:13military swiss bike

ispravna sostojba ,avtenticni 3x205eur.


205 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

27 мар 16:59Страна 7 од 80

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам