Цела Македонија
                   
3044 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektricni velosipedi

Golem izbor elektricni velosipedi Servisirani Kompletni so polnaci i...


550 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

02 јан 08:55Промовирано

Ghost SE One

Ghost SE One Рам: М Големина на гуми: 26” Цена 300€


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
Струмица

Велосипеди

Денес 10:44Промовирано

Road bike

Road bike Aluminium ram Carbon vila 3x10 shimano 105 Kako nov


499 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

03 авг 07:31Промовирано

Road Bike Cube

Se prodava Road Bike Cube Agree Pro GTC Ram M-L odgovara za visina 1...


1.300 €
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Вчера 01:45CUBE ANALOG CPMT

Tocakot ne e seriski tuku e sklopuvan so mnogu kvalitetna oprema. Tr...


25.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 00:22Velosipedi doneseni od svajcarija

Prodavam velosipedi sega doneseni od svajcarija dobro socuvani za po...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

09 авг 22:42Schwalbe Smart Sam 29x2.25

Нови Schwalbe Smart Sam 29x2.25 со заштита од бушење. 2 гуми за 70е


70 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

09 авг 22:24Velosiped GIANT

Продавам алумински велосипед Giant. Во одлична состојба составен од о...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

09 авг 22:16PRODAVAM VELOSIPED !!! DONESEN OD GERMANIJA

Velosipedot e vo odlicna sostojbaa DONESEN OD GERMANIJA ALOMI...


7.300 МКД
или предлог цена
Кочани

Велосипеди

09 авг 21:27PRODAVAM VELOSIPED MAXCYCLES

Marka : MAXCYCLES RAMKA: ALOMINSKA GOLEMINA 28 (trkala) L 7- BRZ...


7.000 МКД
или предлог цена
Кочани

Велосипеди

09 авг 21:27GIANT

Giant 26' bandasi Hidrulika kocnici Sram oprema


270 €
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

09 авг 21:10VELOSIPED FISCHER OD UVOZ kako nov

VELOSIPED FISCHER DONESEN OD GERMANIJA MNOGU ZACUVAN KAKO NOV ODL...


4.800 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
5.500 МКД
Битола

Велосипеди

09 авг 20:32Rabeneick 28" city Velosiped -deore 27

28" 19" ram 3 x 9 deore Led svetlo Kilometraza https://www.https://...


390 €
или предлог цена
09 авг 20:29Cube

28" 59cm ram 105 full M. Disc Bez zabeleska


610 €
или предлог цена
09 авг 20:29Prodavam velosiped TREK

Prodavam velosiped TREK, golemina na ramka L bez grepka so faktura 20...


950 €
или предлог цена
09 авг 19:30Prodavam velosiped COMPEL

Prodavam velosiped COMPEL, L ramka 29' gumi. HT 4.9


320 €
или предлог цена
09 авг 19:30Velosiped BMC Team Elite 03

BMC Team Elite 03 Fork RockShox Recon Sl Air 100mm Shimano Deore XT...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Тетово

Велосипеди

09 авг 18:58Karbon

Karbon velosiped ; mozna e i zamena za drug velosiped Ponudete


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

09 авг 18:55Clermont

Clermont 26 bandasi Shimano delovi Ispravno se na nego


3.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

09 авг 18:53Velosiped

Velosiped 26" bandasi 3*7 Alivio Se e ispravno na nego


4.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

09 авг 18:52ESPERIA 28"

Velosiped 28' bandasi 6 brzini Gradski velosiped Ispraven


5.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

09 авг 18:52Velosiped so kontra i so 3 brzini

Prodavam 2 zdravi i ispraveni velosipedi bez nikakov problem.Imaat 3 ...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
09 авг 18:21Velosiped 3500 den

Saka nekoi sitnici steluvanje kocnici stoeno vo garaza


2.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

09 авг 17:5929 velosiped

Dinotti Italijanski Ram Full SHIMANO skoro nova hidraulik kosnici ...


360 €
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

09 авг 17:55Velosiped kako nov

Velosiped kako nov. INFO --077 641 431--


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

09 авг 17:22CANYON TORQUE FRX 9.0

Инфо на Email/viber: 078724199 Цената е Фиксна , не го трошете мое...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

09 авг 16:58TREK DOMANE AL2

Prodavam Road Bike Trek Domane AL 2 28'Trkalo 56 Ram Novi gumi Bo...


800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

09 авг 16:28MTB velosiped

Prodavam socuvan velosiped MTB aluminski ram shimano menuvaci novi gu...


7.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

09 авг 16:26Corratec Allroad C1 carbon 2020

Prodavam Corratec Allroad C1 full carbon model 2020 golemina na ram...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

09 авг 16:01Velosiped Germanski

Ispraven sedi vozi Kvaliteten Germanski so dobri gumi


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

09 авг 15:56tocak za deca

na golemo i malo 12' 14' 16' 18' 20'inch trkalo od 2 godin do 12


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

09 авг 15:54velosiped za deca

na golemo i malo 12' 14' 16' 18' 20'inch trkalo od 2 godin do 12


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

09 авг 15:54velosiped

na golemo i malo od 2 gdini do 10


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

09 авг 15:53ROAD CANYON ULTIMATE AL

VELOSIPEDOT E BESPREKOREN,MN KVALITETEN VELOSIPED I E SO FULL SHIMAN...


850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

09 авг 15:38Name tin elektricen velosiped Kako Nov donesen of italija

Velosiped elektricen Kako Nov se ispravno so polnav swimano oprema


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

09 авг 15:16Cube Reaction GTC SL

Prodavam planinski velosiped Cube Reaction GTC SL, odlicno zacuvan be...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

09 авг 14:07Polar mirage

POLAR MIRAGE SPROT 29" Големина на тркало/број на брзини: 29''/21 Р...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

09 авг 13:53Velosipedi (tocak)

Velosipedite se super spremni za vozenje imaat 18 brzini Dvata zaedn...


3.000 МКД
или предлог цена
09 авг 12:20prodavam velosiped castello

se prodava velosiped castello,velosipedot e vo super sostojba,novi gu...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

09 авг 12:15PRODAVAM VELOSIPED SCOTT-LX DEORE SHIMANO SUSPENZIA

PRODAVAM VELOSIPED SCOTT 28 SOCUVAN KAKO NOV SO LX DEORE SHIMANO OPRE...


22.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
24.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

09 авг 12:05PRODAVAM VELOSIPED BIXS Q500 -CUSTOM-HIDRO-TUBING

VELOSIPEDOT E VO ODLICNA SOSTOJBA KOMPLETNA SHIMANO OPREMA SVETSKI B...


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

09 авг 12:04PRODAVAM VELOSIPED STOKE SIRIUS 26 MTB SERIA ALU 6061

VELOSIPEDOT E OD POZNATIOT BREND ALUMINIUMSKI RAM 100% SHIMANO KPMPLE...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

09 авг 12:04PRODAVAM VELOSIPED KONA SUSPENSION EXPERIENCE DONESEN OD CH

PRODAVAM VELOSIPED KONA LIMITIRANA SERIA NA POZNATIOT SVETSKI BREND V...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

09 авг 12:04Страна 4 од 77

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам