Цела Македонија
                   
3040 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Road bike

Road bike Aluminium ram Carbon vila 3x10 shimano 105 Kako nov


499 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

03 авг 07:31Промовирано

Cube Acid 29

Se prodava Cube Acid 2014 donesen e od svajcaria servisiran Oprena ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

06 авг 23:13Промовирано

Elektricni velosipedi

Golem izbor elektricni velosipedi Servisirani Kompletni so polnaci i...


550 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

02 јан 08:55Промовирано

Trek Mamba

Trek Mamba - Garrt Fisher Oprema - alivio i deore Viljuska - Rock s...


300 €
или предлог цена
Берово

Велосипеди

11 авг 09:25Canyon mtb 27.5

Canyon mtb 27.5 Golemina 17.5 inci L Oprema DEORE komplet od shifteri...


540 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

11 авг 09:12City Bike Gradski Velosiped Jupiter

Gradski Velosiped Jupiter Millennium 7 Proizveden vo Danska Ra...


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

11 авг 09:01Bontrager Race X Lite Carbon

Продавам нови немонтирани 'Bontrager Race X Lite' карбонски држачи за...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

11 авг 09:01trek marlin 7 velosiped tocak

trek marlin 7 2020 mnogu malce vozen prenos 3x9, novi gumi mitas, pre...


530 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
560 €
Бутел / Скопје

Велосипеди

11 авг 08:59MOUNTAIN BIKE 26"

Prodavam mountain bike marka "RAM" dimenzija 19" so sram menuvaci i s...


25.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

11 авг 08:46norco enduro

norco empire 5 rockshox preden fox zaden avid kocnici 203mm rotori no...


650 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

11 авг 08:46scott e bike

se prodava elektricen tocak scott genius eride 920 2017 godina 4600km...


1.650 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

11 авг 08:46ghost cagus 27.5

se prodava gost chagua 6550 2014god so 160travel marzochi 350 pred ...


800 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

11 авг 08:45giant anthem x2

vozdusni amortizeri hidraulicni kocnici shimano delovi


420 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

11 авг 08:45Velosiped Max Diva 5.0

Велосипедот е супер зачуван и нема никакви траги на користење. Буквал...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

11 авг 08:28Нов Драг велосипед со кацига - 27 брзини

Продавам екстремно сочуван Драг велосипед, 29 гуми, 27 брзини, возен ...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Велосипеди

11 авг 08:11ZENSKI VELOSIPED

donesen od svajcarija odlicno socuvan zenski velosiped so novi mise...


1 €
или предлог цена
11 авг 07:59Prekrasen Merida Velosiped

Prodavam Merida Velosiped maksimalno socuvan. Velosipedot e kompletno...


7.999 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

10 авг 23:37Velosiped BTWIN

.


280 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

10 авг 23:15Kolicka, prikolka za deca


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

10 авг 22:57ПРОДАВАМ БЕЛОСИПЕД

Продавам белосипед ...


2.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

10 авг 22:50Се Продава Велосипед GIANT

Giant 2 EVO PRO 2015 BRZINI 3×9 Ram Golemina L Aluxx aluminium S...


450 €
или предлог цена
10 авг 22:24Prodavam velosiped full-suspension BMC pro series

velosipedot e vo dobra sostojba treba da se servisira oprema deore ...


349 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
399 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

10 авг 22:23Germanski velisiped CANOGA-aluminski ram 24-

Germanski velosiped Canoga City Bike 28-ka gumi Ram aluminski 24 s...


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

10 авг 21:34Velosipedi

Velosipedi cena 5000 D.Ne prakam po kargo


1 МКД
или предлог цена
Делчево

Велосипеди

10 авг 21:32Velosipedi

CENA 3000 D.Po kargo ne prakam


1 МКД
или предлог цена
Делчево

Велосипеди

10 авг 21:32**** PROPAIN PRO 10 27.5 ka ****

*** cena 999 evra *** GOLEMINA NA RAMKA 45cm M ☎️078-411-850


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

10 авг 20:41Monten bike aluminiumski

Donesen od CH vredi da se vidi.mob075537059 moze zamena za zeniski na...


100 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
6.300 €
10 авг 19:07Velosipedi Mtb

SE PRODAVAT VELOSIPEDI MTB ROAD BIKE.CITYBIKE okolu cenite ima prosto...


12.315.678 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

10 авг 18:10Velosiped

Germanski marka fisher so simano oprema so cshenon svetlo sve ok


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 €
Крива Паланка

Велосипеди

10 авг 18:10SVETLO ZA TOCAK MN.MOKNO+DRZAC

tel za kontakt 071296091 071296091 071296091 NOVI LAMPI 900 Lum...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

10 авг 17:49Velosiped...M...canyon

POLOVEN KORISTEN NE E NOV Golemina...M Trkala...26 Brzini...3x8 Alumi...


200 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Велосипеди

10 авг 17:21Dobro socuvan extra cena

Velosipedot e socuvan extra cena


3.500 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

10 авг 16:53Градски велосипед со Carbon каиш Ghost Square Urban 5.8 AL

Контакт исклучиво на Вибер по што сум надвор од МК Поради селење во ...


40.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
42.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

10 авг 16:40Velosiped poloven

Se prodava poloven zenski velosiped mnogu malku vozen marka LIAL Fash...


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

10 авг 16:24Se prodava velosiped

Se prodava zenski velosiped Kontakt 077 737 743 Pavle


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

10 авг 16:01TREK XCALIBER 7

Trekot e vo odlicna sostojba, napraven mu e celosen servis. Velosiped...


490 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

10 авг 15:44TREK FX 2

Trekot e odlichen, napraven mu e celosen servis. Velosipedot poseduva...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

10 авг 15:44Cube Aim SL 2021

Се продава Cube Aim SL 2021 многу малку користен. големина на рам L....


570 €
или предлог цена
10 авг 15:18PRODAVAM NOV TOCAK ROBOBIKE R.I.S. MTB X-TREME SHIMANO 26''

PRODAVAM NOV VELOSIPED ROBOBIKE R. I. S. PRO MTB X - TREME HI - TEN S...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

10 авг 15:02VELOSIPED

Se prodava velosiped vo super sostojba so shimano oprema uvezen od Ge...


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

10 авг 14:53VELOSIPED

Se prodava velosiped vo super sostojba so shimano oprema (acera).Velo...


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

10 авг 14:52VELOSIPED

Se prodava velosiped vo super sostojba so shimano oprema (altus).Velo...


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

10 авг 14:52BIANCHI Magma 2021g. XL 29”

Bianchi Magma 9.0 Model 2021/22 XL 21” Rockshox Deore 1x11 Kupen ...


980 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

10 авг 14:47Страна 6 од 77

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам