Цела Македонија
                   
3203 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Velosipedi od uvoz moze i zamena

Velosipedi 🇨🇭 Servisirani Top kvalitet Moze i zamena so vasha ponud...


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

22 сеп 13:49Промовирано

Роуд велосипед Каприоло

Продавам скоро нов Firebird (2018)возен околу 300 км ,со нови Швалб Л...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:36Промовирано

PRODAVAM VELOSIPED SOBIM BOXER SHIMANO DOUBLE SUSPENSION 26

PRODAVAM VELOSIPED LIMITIRANA SERIJA SO EXTRA FULL NAJAKATA OPREMA NA...


260 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
300 €
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

Денес 14:14Votec VMs

MTB Votec VMs гуми 27.5” тубелес рам големина XL опрема Shimano XT...


1.330 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.375 €
Струмица

Велосипеди

Денес 14:03Tocak ( velosiped, точак)

Se prodava zacuvan tocak, shimano oprema


100 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 14:02Prodavam full suspension mount bike DBR X2

Stara dobra skola na full suspension bike Najkvalitetni komponenti ...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 13:55  НОВ ОГЛАС

Mountain bike - Trek 800

Mountain Bike Trek 800 26" trkala (FIR predno, ARAYA zadno) Shimano...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 13:43Prodavam velosiped Scott Genius MC20

Prodavam velosiped SCOTT MC20. Velosipedot e vo odlicna sostojba. Gol...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 13:36MERIDA Crossway Woodland 28"

Prodavm MERIDA Crossway Woodland 28, golemina 52 cm, hidraulicni kocn...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 13:21VELOSIPEDI SVAJCARSKI...

Velosiped Svajcarski 26 gumi vo odlicna sostojba...


5.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Денес 13:20  НОВ ОГЛАС

VELOSIPEDI SVAJCARSKI...

Velosiped Svajcarski 26 gumi vo odlicna sostojba...


5.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Денес 13:18  НОВ ОГЛАС

VELOSIPEDI SVAJCARSKI...

Velosiped Svajcarski 26 gumi aluminiumski ram vo odlicna sostojba...


6.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Денес 13:16Prodavam velosiped.Tel.079411423 Tripun

Prodavam velosiped zvonete samo na ovoj broj 079411413 Tripun.


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 13:16VELOSIPEDI SVAJCARSKI...

Velosiped Svajcarski 24 gumi aluminiumski ram vo odlicna sostojba....


5.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Денес 13:16VELOSIPEDI SVAJCARSKI...

Velosiped Svajcarski 26 gumi aluminiumski ram vo odlicna sostojba...


6.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Денес 13:16VELOSIPEDI SVAJCARSKI...

Velosiped Svajcarski 28 gumi vo odlicna sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Денес 13:16VELOSIPEDI SVAJCARSKI...

Velosiped Svajcarski 24 gumi vo odlicna sostojba..


4.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Денес 13:16Velosiped Giant Rock

Prodavam velosiped Giant so Shimano menuvaci, SRam shalteri, dupli al...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

Денес 13:04prodavam velosiped

prodavam nov velosiped 26ki gumi 21 brzini simano oprema


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:03Zenski tocak/velosiped Polar 14'' trkalo (3-5) god

Zenski tocak/velosiped Polar 14'' trkalo Pogoden za decinja pomegju ...


2.700 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
3.200 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00Prodavam city bike VILLIGER 28inch

Prodavam svajcarski voopsto nekoristen gradski velosiped VILLIGER Bed...


400 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Денес 13:00Merida HFS 904

Se prodava velosiped marka Merida HFS 904 Golemina na ram M 2x10 P...


1 €
или предлог цена
Струга

Велосипеди

Денес 12:58Scott Scale 720 plus

Se prodava velosiped marka Scott Scale 720 plus 27.5 Amortizer SaSu...


1 €
или предлог цена
Струга

Велосипеди

Денес 12:58Ghost kato 7

Se prodava velosiped Ghost Kato 7 Golemina na ram M 46 cm Golemina...


1 €
или предлог цена
Струга

Велосипеди

Денес 12:58Trek superfly 6

Trek superfly 6 Golemina na ram 18.5 M/L mnogu lesen ram Amortizer ...


1 €
или предлог цена
Струга

Велосипеди

Денес 12:58Detski velosiped

Se prodava malku koristen i mnogu sochuvan detski velosiped so 6 brzi...


3.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

Денес 12:55Velosipedite se kako novi extra cena!!!

Velosipedite se skroz novi se gleda na slikite golemina na trkalo 24"...


1 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Денес 12:52Velosiped na rasklopuvanje 24ka

Velosiped 24 na rasklopuvanje vo ispravna sostojba Cena 2500denari Mo...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 12:41Velosiped BMC Team Elite 03

BMC Team Elite 03 Fork RockShox Recon Sl Air 100mm Shimano Deore XT...


330 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
400 €
Тетово

Велосипеди

Денес 12:39VELOSIPED 26" OD CH ODLICEN

Prodavam velosiped (Tocak) TRABIKE 26" donesen od CH Vo odlicna sost...


159 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
160 €
Тетово

Велосипеди

Денес 12:39PRODAVAM DETSKI VELOSIPED

Prodavam detski velosiped


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 12:14VELOSIPEDI OD CH.

Velosipedi ( polovni) od CH.🇨🇭 od poznati firmi so vrven kvalitet c...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 12:07**** B’TWIN ROCKRIDER ST 120 27.5 ka ****

*** cena 295 evra *** GOLEMINA NA RAMKA 50 cm L ☎️078-411-850


295 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 11:10**** PEGASUS SOLERO DISK 28ka ****

GOLEMINA NA RAMKA 48cm ☎️078-411-850


395 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 11:10**** MORRISON CITYBIKE 28ka ****

GOLEMINA NA RAMKA 45 cm ☎️078-411-850 🚐ISPORAKA SO KARGO🚐


465 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 11:09НОВИ ТЕРМО МАСКИ СО ФИЛТЕР ЗА ЛИЦЕТО, ВРАТОТ И ЦЕЛАТА ГЛАВА

СЕ ПРОДАВААТ НЕОПРЕНСКИ НОВИ ТЕРМО МАСКИ ЗА ЗАШТИТА ОД ЛАДНИ ВРЕМЕНСК...


120 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 11:08Се продаваат нови ШТЕНДЕРИ-ПОТПИРАЧИ алумински (квалитетни)

Се продаваат нови ШТЕНДЕРИ-ПОТПИРАЧИ алумински многу лесно се монтира...


220 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 11:08Delovi oprema za velosipedi

Delovi oprema za velosipedi


11.111 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 11:04Gumi Novi SChwalbe Continental 26.27.5.28.29

Gumi schwalbe continental .novi 26.27.5.28.29 E* thirteen LG1 Plus S...


1.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 11:04Velosipedi Mtb

Velosipedi .mtb.city bike. E bike .hybrid Oklu cenata Ima prostor za ...


1.234.567 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 11:03Продавам нови гуми RUBENA {26"X2.10} {27.5"X2.10} {29"X2.10}

Продавам нови гуми RUBENA {26"X2.10} {27.5"X2.10} {29"X2.10} гумите с...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 11:03Нови пумпи за велосипед комплетно со држачи за на рамката.

Се продаваат нови пумпи комплетно со држачи за на рамката на велосипе...


160 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 11:02Страна 1 од 81

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам