Цела Македонија
                   
3183 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Velosipedi od uvoz moze i zamena

Velosipedi 🇨🇭 Servisirani Top kvalitet Moze i zamena so vasha ponud...


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

22 сеп 13:49Промовирано

Роуд велосипед Каприоло

Продавам скоро нов Firebird (2018)возен околу 300 км ,со нови Швалб Л...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

22 сеп 11:44Промовирано

CUBE NUROAD PRO FE 2021 Gravel

Shimano Tiagra 34/50 , 2x10 Gravel Trekking bike 2021 god KAKO NOV go...


800 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
870 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 15:29ROAD CANYON ULTIMATE AL

VELOSIPEDOT E BESPREKOREN,MN KVALITETEN VELOSIPED I E SO FULL SHIMAN...


750 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
850 €
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 15:12BIANCHI Magma 2021g. XL 29”

Bianchi Magma 9.0 Model 2021/22 XL 21” Rockshox Deore 1x11 Kupen ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 15:10Velosiped

Velosiped vo super sostojba. Branko 070779284


10.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
12.500 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

Денес 14:49Nov Velosiped

Se Prodava Skoro Nov Velosiped mnogu Malki vozen,Cena po dogovor ,Moz...


24.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Денес 14:44Prekrasen Merida Velosiped

Prodavam Merida Velosiped maksimalno socuvan. Velosipedot e kompletno...


7.999 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 14:38Se prodava velosiped

Se prodava velosiped merida nov vozen edna sezona


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 14:23Velosiped PRICE swiss "full suspension" 26

Велосипед PRICE во одлична состојба, сервисиран, шимано деоре опрема,...


340 €
или предлог цена
Берово

Велосипеди

Денес 14:20Trkala za velosiped, i dr.

-- Predno i Zadno svetlo za velo, -- "Sturmey Archer" menjac za 3....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Денес 14:11Se prodavaat dva velosipedi rog

Dvata velosipedi se vo gobra sostojba, se funkcionira na niv, I se so...


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Денес 13:54Top velosiped

Soliden velosiped


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

Денес 13:39Drzac na Kuka za Velosipedi BMW X5

Drzac za 2 velosipedi


90 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Денес 13:27Se prodava velosiped CILO*

Se prodava odlicno zacuvan velosiped od markata CILO so full Shimano ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 13:24se prodava velosiped

se prodava velosiped Cobra


1 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
50 €
Денес 13:08Detski velosiped

1.Balan bike cena 1200 MKD Odlicna sostojba . 2. Detski tricikl Rit...


1.200 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
2.000 МКД
Куманово

Велосипеди

Денес 13:00Prodavam city bike VILLIGER 28inch

Prodavam svajcarski voopsto nekoristen gradski velosiped VILLIGER Bed...


400 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Денес 13:00Prodavam bergamont horizon 4 99% nov

Velosipedot nema maana. CENATA E FIKSNA I BEZ ZAMENI


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 12:56Prodavam specialized sirrus XL hibrid

Velosipedot nema maana.cenata e FIKSNA I BEZ ZAMENI


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 12:56Drag Laser 24", odlicen

Prodavam kompletno ispraven velosiped Drag Laser 24", za deca 130-160...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 12:50prodavam velosiped

prodavam nov velosiped 26ki gumi 21 brzini simano oprema


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:46Velosiped POLAR

Prodavam Velosiped POLAR Edna sezona e koristena


200 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 12:18Folding bike velosiped na rasklopuvanje

Velosipedot e vo odlicna sostojba. Donesen od Italija. Mnogu praktice...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 12:17Elektricen Orbea Keram

Orbea Keram comfort 30 Golemina na ramka M Godina 2020 Baterija ...


1.200 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 12:17Prodavam scott aspect

Prodavam scott aspect model 940 ,2020 god.Kupen vo Bikecentar.Prv sop...


730 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 11:49PRODAVAM TOCAK FERRINI DUKE 24 ALL TERRAIN BIKE FULL SHIMANO

PRODAVAM VELOSIPED FERRINI DUKE ALL TERRAIN BIKE STEEL FORK PERFORMAN...


6.600 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
8.000 МКД
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

Денес 11:33Velosiped Specialized

MTB, 26er M ramka 3x9 Hidraulika Lock i preload na amortizer


14.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Денес 11:16Prodavam ktm shimano altus

Prodavam tocak avstriski ktm so shimano altus oprema


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 11:06VELOSIPED/TOCAK PARTIZAN-SUBOTICA

VELOSIPED/TOCAK PARTIZAN-SUBOTICA FALI STITNIK ZA LANEC I KOZA ZA SE...


6.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 10:57PRODAVAM VELOSIPED KONA SUSPENSION EXPERIENCE DONESEN OD CH

PRODAVAM VELOSIPED KONA LIMITIRANA SERIA NA POZNATIOT SVETSKI BREND V...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 10:56Tocak za deca

Tocak za deca


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 10:54Elektricen velosiped

Ecstra elektricen velosiped so ecstra bateria kompletno so adapter kl...


480 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

Денес 10:53ALUMINIUMSKI VELOSIPEDI SHIMANO OPREMA SO DISKOVI

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product/top-life-26-...


15.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 10:50SE PRODAVA GERMANSKI VELOSIPED CHASER

SE PRODAVA GERMASNKI VELOSIPED CHASER 28 MICA TRKALA 7 BRZINI SHIMA...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

Денес 10:49SE PRODAVA VELOSIPED MONTANA URANO 29 KA

SE PRODAVA VELOSIPED MONTANA URANO 29 KA SHIMANO HIDRAULICNI KOCNICI...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

Денес 10:49PRODAVAM VELOSIPED MAX SKY RUNNER 18 SPEED CROSS SERIES 26''

PRODAVAM TOCAK M A X - SKY RUNNER CROSS SERIES ULTRA SUSPENSI0N PERFO...


6.600 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
8.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 10:30Canyon mtb 27.5

Canyon mtb 27.5 Golemina 17.5 inci L Oprema DEORE komplet od shifteri...


540 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Денес 10:27BATERISKA LAMPA FOKUS+ DRZAC ZA VELOSIPED

Novi drzaci za lampi nameneti za montiranje na volan od velosiped i...


699 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 10:23Velosiped Giant Rock

Prodavam velosiped Giant so Shimano menuvaci, SRam shalteri, dupli al...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

Денес 10:04Polovni velosipedi

Polovni velosipedi, doneseni od CH 🇨🇭 Servisirani, spremni za voze...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Велосипеди

Денес 09:57SPRINT SO SIMANO OPREMA DONESEN OD ITALIJA

Vo odlicna sostojba so simano oprema moze da se vidi koga sakate


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Битола

Велосипеди

Денес 09:57Страна 1 од 80

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам