Цела Македонија
                   
3075 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Road bike

Road bike Aluminium ram Carbon vila 3x10 shimano 105 Kako nov


499 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

03 авг 07:31Промовирано

Cube Acid 29

Se prodava Cube Acid 2014 donesen e od svajcaria servisiran Oprena ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 00:35Промовирано

Detski velosipedi

Velosipedi od uvoz ispravni, servisirani ceni od 3000 do 9000den. Raz...


3.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

13 мар 17:13Промовирано

PRODAVAM NOV VELOSIPED MERIDA KUPEN OD SETEK

KUPEN E 40.000 denari se prodava za 35000 sostojbata e ista kako od p...


31.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
32.000 МКД
Битола

Велосипеди

Денес 08:29CUBE Acid 2021god L 29er 1X12

--CUBE Acid 2021god L 29er 1X12 --95% NOV.


9 €
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

Денес 07:30Velosiped Dook 18 speed RAM-M

Prodavam velosiped Dook vo odlivna sostojba Ram M Speed 18 Gumi 2...


8.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 04:37  НОВ ОГЛАС

VELOSIPED TOCAK SCOTT CARBON

Velosiped scott carbon cr 1 limited edition xtr kocnici-menuvaci mavi...


550 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 01:21KTM (city-bike)

KTM AVENZA 27 DISC (2021) 99%nov Ram 46cm Cena 460 evra KTM AVEN...


460 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

Денес 01:14BULLS

Se prodava BULLS Ram 46cm Trkala 26


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

Денес 01:14Cube Acid 29

Se prodava Cube Acid 2014 donesen e od svajcaria servisiran Oprena ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 00:35Velosiped tocak specialized!!!

Prodavam specialized so 26ki trkala, M ram, lockaut na preden amortiz...


200 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Денес 00:23MOUNTAIN BIKE 26"

Prodavam mountain bike marka "RAM" dimenzija 19" so sram menuvaci i s...


24.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
25.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 23:42VELLODIPED

Se prodava dobar i soçuvan vellosiped...8000 den no ima prostor za do...


8.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

Вчера 23:30Tocak velosiped

Vo odlicna sostojaba


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 23:06  НОВ ОГЛАС

Tocak velosiped

So brzini, novi gumi 20ki so dupli bandasi, malce vozen


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 23:04  НОВ ОГЛАС

Polar mirage novv

Se prodava polar mirage tocakot e vozen samo 100 km Kako nov e kupen....


500 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 23:04BMX

So diskovi na trkalata, hidraulicna kocnica, novi gumi 20ki, dupli ba...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 23:02  НОВ ОГЛАС

Poni so brzini

Poni so brzini, gumi 20ki, malce vozen


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:59  НОВ ОГЛАС

VELOSIPEDI SVAJCARSKI...

Velosiped Svajcarski 24 gumi aluminiumski ram vo odlicna sostojba....


5.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 22:44  НОВ ОГЛАС

Tocak velosiped

Zenski Partizan so 26ki gumi, malce vozen, so original gumi Jugoslove...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:39  НОВ ОГЛАС

VELOSIPEDI

Site velosipedi se poedinecgno oglaseni


500 €
или предлог цена
Вчера 22:34  НОВ ОГЛАС

TREK TOP FUEL 8 2021

GOLEMINA XL https://99spokes.com/en-EU/bikes/trek/2021/top-fuel-8-nx...


1.800 €
или предлог цена
Вчера 22:24Velosiped **GT - AVALANCHE **

Se prodava velosiped GT -Avalanche Golemina Ram - S - Trkala 26 " ...


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:10CUBE ACCESS WS LS

Golemina L Gumi 29” Odlicna sostojba


750 €
или предлог цена
Радовиш

Велосипеди

Вчера 22:10  НОВ ОГЛАС

BULLS KAKO NOV 2019 g XT .SUNTOR AIR

BULLS KING COBRA KAKO NOV 2019 G Golemina na ram : M/46 cm Gumi : 2...


470 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 22:08СЕ ПРОДАВА

ВЕЛОСИПЕД Specialized CRAVE EX5PERT 29 Ram aluminiumski Golemina ...


690 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

Вчера 21:48  НОВ ОГЛАС

Drag Laser 24", odlicen

Prodavam kompletno ispraven velosiped Drag Laser 24", za deca 140-150...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 21:45  НОВ ОГЛАС

VELOSIPED PANTHER XXL

SE PRODAVA VELOSIPED PANTHER XXL - ZA VISINA NAD 180sm SHIMANO NEX...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 21:26  НОВ ОГЛАС

Velosiped Max Diva 5.0

Велосипедот е супер зачуван и нема никакви траги на користење. Буквал...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 21:10prodavam jonas oglaend dbs zenski velosiped

prodavam norveski zenski velosiped jonas oglaend dbs 1963 godina ...b...


60 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 21:01CANYON TORQUE FRX 9.0

Инфо на Email/viber: 078724199 Цената е Фиксна , не го трошете мое...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 20:47Velosipedi

Velosipedite se odlicni bez mana,ceni imate vo slikite,za proba i dog...


1.500 МКД
или предлог цена
Делчево

Велосипеди

Вчера 20:40Velosiped VIPER 26" KAKO NOV 21 BRZINA SHIMANO

Se prodava viper france velosiped 26" kako nov 21 brzina shimano opre...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 20:10  НОВ ОГЛАС

Velosiped AVIGO er 26 S/M

Velosipedot e skoro nov, donesen od 🇨🇭 Trkalo er 26" Ram S/M Moz...


100 €
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

Вчера 19:54Scott voltage 20"

Tocaceto e vo top sostojba


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:46Prodavam 2 novi detski velosipedi

Prodavam detski velosiped. Javuvanja isklucivo na ovoj broj: 070/23...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:32Detski velosiped 24"

Prodavam detski velosiped Sobim 24" vo odlicna sostojba.


3.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:55MERIDA

merida Big Nine ,vo odlicna sostojba kupen lanska godina od Setec,voz...


24.000 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 17:49  НОВ ОГЛАС

Velosipedi donesemi od CH

Velosipedite se doneseni od CH. Vo dobra sostojba se site. Cena : ...


100 €
или предлог цена
Виница

Велосипеди

Вчера 17:35Продавам велосипеди

Велосипед за деца и возрасни светска марка повелете ако ви треба јав...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Велосипеди

Вчера 17:30Novi Bermudi / Biciklisticki / Sorcevi za velosipedizam

Golem izbor na novi vo pakovanje bermudi za velosipedizam od poznati ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

Вчера 17:15Italijanski Benotto Ram

Se prodava italijanski road frameset Ramka+viluska+garnitura+shifter...


3.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

Вчера 17:15Prodavam velosiped Scott Genius MC20

Prodavam velosiped SCOTT MC20. Velosipedot e vo odlicna sostojba. Gol...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:01Страна 2 од 77

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам