Цела Македонија
                   
3197 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Роуд велосипед Каприоло

Продавам скоро нов Firebird (2018)возен околу 300 км ,со нови Швалб Л...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 15:36Промовирано

Velosipedi od uvoz moze i zamena

Velosipedi 🇨🇭 Servisirani Top kvalitet Moze i zamena so vasha ponud...


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

22 сеп 13:49Промовирано

military swiss bike

ispravna sostojba ,avtenticni 3x205eur.


205 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

Вчера 13:06velosipedi ch.

velosipedi vtora upotreba ch.servisirani,delovi,prikolki,drzaci i se ...


750 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

Вчера 13:06Bixs 27.5

Prodavam tocak BIXS, golemina na trkala 27.5 inchi, golemina na ram M...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:48Kross Evado 2.0

Kross Evado 2.0 29’ XL I bought the bike last year from Velosipedi ...


270 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
320 €
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:35Se prodavaat povekje vidovi(elektricni,mehanicki) velosipedi

Se prodavaat povekje vidovi na velosipedi ( mehanicki i elektricni ) ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:32PRODAVAM NOV VELOSIPED TOP BIKE

Prodavam nov nekoristen velosiped TOP BIKE kompletno ispraven.


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:38PRODAVAM VELOSIPED MAX SKY SPORT 4.0 SITY BIKE 18 SPEED 24''

PRODAVAM VELOSIPED MAX SKY SPORT 4.0 SITY BIKE SRINTER SILVER HROM HI...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:30YT industries

27.5 М величина 180мм босс вила 170мм ход на рамка Срам код 4 ...


1.050 €
или предлог цена
Вчера 11:26Velosiped Pioneer Cross

Се продава велосипед во одлична состојба, не е возен неколку години, ...


110 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 11:18Delovi oprema za velosipedi

Delovi oprema za velosipedi


11.111 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Вчера 11:08Gumi Novi SChwalbe Continental 26.27.5.28.29

Gumi schwalbe continental .novi 26.27.5.28.29 E* thirteen LG1 Plus S...


1.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Вчера 11:08Velosipedi Mtb

Velosipedi .mtb.city bike. E bike .hybrid Oklu cenata Ima prostor za ...


1.234.567 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Вчера 11:07BIXS Qualifyer Велосипед

Велосипедот е во одлична состојба.


120 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 10:59Se prodavat uvezeni velosipedi MTB tel kotak 075266322

Se prodavat uvezeni velosipedi MTB tel kotak 075266322 Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 10:58Velosiped TOP LIFE City Germanski kvalitet

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product/top-life-cit...


14.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 10:55Velosiped

Se prodava velosiped


2.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 10:51TORQ MK 2 Електричен велосипед

Велосипедот е во одлична состојба. Спецификации: https://www.manua...


270 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 10:42Cube

28" 59cm ram 105 full M. Disc Bez zabeleska


610 €
или предлог цена
Вчера 10:37BOARDMAN ROAD

2x 8 claris 55cm ram


480 €
или предлог цена
Вчера 10:36KTM Cross -deore

ktm cross 28" 51cm ram deore -30 brzini hidraulicni disck kocnic...


460 €
или предлог цена
Вчера 10:36Giant Rapid

M/L 28" 3 x 8


420 €
или предлог цена
Вчера 10:36CARVER UNIQ -City/Hybrid/Treking

carver 110 uniq 29" 52cm ram 27 brzini -alivio/acera hidraulic di...


500 €
или предлог цена
Вчера 10:36PRODAVAM VELOSIPED SOBIM POWER SPECIAL BIKE 18 BRZINI MTB 26

PRODAVAM VELOSIPED SOBIM - POWER SPECIAL UTILITY BIKE EXTRA QUALITY G...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 10:30Велосипед Макс скоро нов

Продавам велосипед Max малку возен ,одлично сочуван,без никаква маан...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 10:21Rockhopper jumper velosiped EXTRA CENA

Velosipedot e jumper... specialized... Aluminium extra light mnogu le...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 10:08SPRINT SO SIMANO OPREMA DONESEN OD ITALIJA

Vo odlicna sostojba so simano oprema moze da se vidi koga sakate


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 10:05Prodavam bergamont horizon 4 99% nov

Velosipedot nema maana. CENATA E FIKSNA I BEZ ZAMENI


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 09:50Velosiped M golemina

Ispraven Moze kontakt viber


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Виница

Велосипеди

Вчера 09:50TREK 3900 26"

Prodavam TREK 3900 26", So kozmeticki zabeleski bez dodatni vlozuvanja


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 09:36velosiped od najmal do najgolem

Leopard rock cat 26ka aluminium shimano 24 brz MBK 20ka alumin shi...


1 €
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

Вчера 09:35PRODAVAM VELOSIPED SDB CYCLE - CAPRICORN 21 SPEED MTB 26''

PRODAVAM NOV VELOSIPED SDB CYCLE CAPRICORN MOUNTAIN BIKE STEEL FORK P...


6.800 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
8.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 09:30Детски велосипед Lucy

Продавам одлично зачуван и целосно функционален детски велосипед Lucy.


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 09:25CUBE race one 2016

cube race one 2016 https://archiv.cube.eu/2016/705000 2x11 27,5 go...


645 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
650 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 09:16KUPUVAM KVALITETEN VELOSIPED TEL.

KUPUVAM KAVALITETEN VELOSIPED PONOV POLOVNO 29 / L 070 529 593


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

Вчера 08:50CUBE Nature Pro 2019

Prodavam CUBE Nature Pro 2019, hidraulicni kocnici, deore menuvac... ...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 08:48MERIDA Crossway Woodland 28"

Prodavm MERIDA Crossway Woodland 28, golemina 52 cm, hidraulicni kocn...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 08:27BERGAMONT MTB PROFI CARBON EKSTRA SOSTOJBA !!

,,VELOSIPEDOT E KAKO NOV SE GLEDA PO SLIKITE, MALKU VOZAN ZA SVOJA DU...


50.000 МКД
или предлог цена
Струга

Велосипеди

Вчера 08:11se prodava velosiped

se prodava velosiped Cobra


1 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
50 €
Вчера 07:56Se prodava osovina deore xt shimano

Se prodava deaore xt shimano i dve gumi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 07:36MERIDA Matts champion LX, hidraulic ...

Merida matts LX champion Odlicen velosiped Hidraulicni kocnici ......


250 €
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Вчера 00:13Страна 4 од 80

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам