Цела Македонија
                   
3196 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Роуд велосипед Каприоло

Продавам скоро нов Firebird (2018)возен околу 300 км ,со нови Швалб Л...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

22 сеп 11:44Промовирано

Velosipedi od uvoz moze i zamena

Velosipedi 🇨🇭 Servisirani Top kvalitet Moze i zamena so vasha ponud...


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

22 сеп 13:49Промовирано

Prodavam velosiped Cross

prodavam velosiped Cross Fusion Man 27,5. Golemina na ram M. Boja cr...


375 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
380 €
26 сеп 23:18Kross Hexagon 6.0 kako nov

Pet pari vozen kako nov https://velosiped.mk/produkt/kross-hexagon-6...


22.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 сеп 23:07Велосипед Merida 26

Се продава велосипед Merida matts 26''. Добра состојба.


7.500 МКД
или предлог цена
Неготино

Велосипеди

26 сеп 22:38MOUNTAIN BIKE 26"

Prodavam mountain bike marka "RAM" dimenzija 19" so sram menuvaci i s...


24.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 сеп 22:13DELOVI ZA VELOSIPEDI

PRODAVAM DELOVI ZA TOCAK,BOCA SO DRZAC 400 DENARI,SVONCE 300 DENARI ,...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 сеп 21:41Vellosiped

Vellosiped


80 €
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

26 сеп 21:33Prodavam velosiped Rider 29

Prodavam velosiped Rider 29


7.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

26 сеп 20:57Prodavam velosiped Max 29

Prodavam velosiped Max 29


7.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

26 сеп 20:57Poloven velosiped extra

Poloven velosiped Trkala 26 Oprema simano Mnogu zdrav i lesen za v...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 сеп 20:15Velosiped

Poloven velosiped Trkalo 26 Aluminski ram Simano oprema Cena 6500...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 сеп 20:15Poloven velosiped extra

Poloven velosiped exstra Marka BUULS Golemina na trkalo 26 Oprema ...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 сеп 20:14Maski velosiped

Poloven maski velosiped Trkala 29 Velosipedot e mnogu zacuvan.ekstr...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 сеп 20:14Velosipedi

Prodava se!-TOTEM EXSCALIBUR XL RAMKA 24 Brzini 29 gumi,16000 д-078-4...


2.000 МКД
или предлог цена
Делчево

Велосипеди

26 сеп 20:08Delovi za velosiped shimano deore xt

Se prodavaat delovi za velosiped menjaci predni zadni shimano deor...


1.400 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

26 сеп 19:48Velosipedska oprema dresovi velosiped scott

Se prodava velosipedska oprema Za poveke sliki na Facebook stranata:...


1.990 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

26 сеп 19:48Velosipedi extra scott

Odlicni velosipedi kupeni vo Svajcarija, za poveke sliki moze na fac...


250 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

26 сеп 19:48Se prodava malku vozen velosiped SCOTT

Se prodava malku vozen velosiped marka SCOTT golemina S.


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 сеп 19:45Max Warfare 5.0,24"

Два солидно сочувани велосипеди Max Warfare 5.0 24" 3,000ден од вело...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

26 сеп 19:30Cross Urban LifeStyle NEXUS 3 брзини

Велосипед Cross Urban LifeStyle NEXUS 3 брзини, големина за висина од...


240 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

26 сеп 19:26Road bike BIANCHI

2x9 kombinacija, 50/34 FSA SORA shifteri I menjachi BIANCHI obrachi...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

26 сеп 19:17Velosiped luciano garnelli

Velosipedot poseduva slx shimano fabricka oprema vo odlicna sostojba ...


450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

26 сеп 19:11velosiped ubav

prodavam velosiped vo odlicna sostojba , aluminiumski ram


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 сеп 19:09Tocak velosiped

Dva modeli po 3800denari


3.800 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 сеп 19:03CUBE REACTION GTC CARBON 27.5/ KAKO NOV

РАМ . GTC CARBON Twin Mold Monocoque Technology, ARG2, Tapered Headtu...


849 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
899 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 сеп 18:25Velosiped 26x190

Se prodava velosiped vo odlicna sostojba.


4.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

26 сеп 18:18Road Bike Totem - L

Prodavam road bike Totem L ram, 28 trkala, mnogu malku koristen.


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Велосипеди

26 сеп 17:06FELT 'aluminium skele'

Velosipedot e vo odlicna sostojba vozen i odrzhuvan normalno... Bez m...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

26 сеп 17:04BTwin Nov gllanc od svajcarija

BTwin original nov gllanc od svajcarija.


5.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

26 сеп 17:00Velosiped kako nov

Velosiped kako nov. INFO --077 641 431--


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 сеп 17:00DRZACI ZA VELOSIPEDI

Profesionalni germanski drzaci so specialno zaklucuvanje so dve bravi


100 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 сеп 16:29Velosiped Corratec shimano deore L ram

Prodavam velosiped corratec oprema shimano deore L ram kako nov.26 tr...


350 €
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

26 сеп 14:36Продавам велосипеди

Велосипед за деца и возрасни светска марка повелете ако ви треба јав...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Велосипеди

26 сеп 13:41VELOSIPED 26" OD CH ODLICEN

Prodavam velosiped (Tocak) TRABIKE 26" donesen od CH Vo odlicna sost...


159 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
160 €
Тетово

Велосипеди

26 сеп 13:24VELOSIPED BULLS VO ODLICNA SOSTOJBA

1.Bulls 2.27.5 3.XL-56 4.Preden pogon M7000 5.Zaden menjac M8000...


699 €
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

26 сеп 13:23Gradski velosiped

Se prodava Hollandski velosiped Gazelle so 3 brzini


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 сеп 12:53Velosiped STÖCKLI

Velosiped Stöckli mnogu lesen pod 10kg. full deore.ekstra velosiped.


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

26 сеп 12:52Villiger 28” -slx 30

28” Ram 50cm Slx XT 3x 10 Hidraulicni kocnici Swiss finest San...


340 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
360 €
26 сеп 12:27CANNONDALE - ROAD -SORA

58cm ram 3 x 9 sora bez zabeleska


420 €
или предлог цена
26 сеп 12:25PRODAVAM VELOSIPED MAX MISSY 3.0 SITYSPRINTER 18 BRZINI 24''

PRODAVAM TOCAK MAX - MISSY 3.0 SITY SRINTER BIKE STEEL FORK PERFORMAN...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

26 сеп 12:21Specialized Chisel Comp

Se prodava Specialized Chisel Comp,tocakot e bukvalno kako nov bez ni...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 сеп 12:09Страна 5 од 80

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам