Цела Македонија
                   
3077 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SCOTT SCALE 925

Големина “М”


1.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

24 ное 16:32Промовирано

FOR SALE Merida Big NINE 20, Se prodava 2016

Совршен за авантури, Shimano full опрема, чуван во соба. Edition 20...


470 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

17 ное 09:08Промовирано

Prodavam velosiped marka - Conceptcycle (Велосипед)

Prodavam velosiped marka - Conceptcycle (Велосипед) Podetalno na p...


16.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 ное 09:36Prodavam specialized sirrus XL hibrid

Velosipedot nema maana.cenata e FIKSNA I BEZ ZAMENI


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 ное 07:17Merida Big Seven

Merida Big Seven Рам: М Големина на гуми: 27.5” Цена: 380€


380 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

24 ное 07:07Детски точак од 3-5 год

Продавам скоро ново точаче за девојче до 5 години со помошни


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 ное 22:07CUBE Stereo Hybrid Pro 140 2018 E-Bike Full XT Bosch CX 500

Cube Stereo Hybrid Pro 2018, velosipedot gi ima svoite fabricki delov...


1.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 €
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

23 ное 21:59Drzac na Kuka za Velosipedi BMW X5

Drzac za 2 velosipedi


85 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

23 ное 20:45ROCKRIDER 27.5

Rockrider 27.5 bandasi M ramka 2*9 prenos Altus/Acera Ispravno s...


350 €
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

23 ное 20:43Clermont

Clermont 26 bandasi Shimano delovi Ispravno se na nego


3.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

23 ное 20:43Velosiped

Velosiped 26" bandasi 3*7 Alivio Se e ispravno na nego


4.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

23 ное 20:43Cube Acid 27.5 Deore/XT/SLX/RockShox

Cube Acid 27.5 RockShox 30 TK Gold, vozdusen, rebound, lockout na vo...


650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 ное 20:27Се продава друмски велосипед

Се продава друмски велосипед cannondale caad 8 со големина на рам 56....


590 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

23 ное 19:46Velosiped

Prodavam socuvan detski velosiped


2.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

23 ное 19:14Prodavam detski velosipedi vo odlicna sostojba

Prodavam detski velosipedi vo odlicna sostojba mnogu malce koristeni ...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

23 ное 19:06Bicycle

Prodavam Tocak vo dobra sostojba menuvacite si rabotat, funkcioniraat...


14.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

23 ное 19:03tandem tricikl

triciklite se tandem izvedba ,nameneti za uzivanje na dvajca -vgrade...


400 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

23 ное 18:38velosipedi

Izrabotuvame tricikli,coffee bike,prikolku za velosipedi I razni name...


480 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

23 ное 18:38Velosipedi

Velosipedi vtora upotreba ,servisirani .fb bike service kavadarci


295 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

23 ное 18:37military swiss bike

ispravna sostojba ,avtenticni 3x205eur.


205 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

23 ное 18:37tricikl

izrabotka na tricikli ,cena na tricikl od 400eur.elektricni so 250wat...


430 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

23 ное 18:37Velosipedi

velosipedi i se za velosipedi Fb.Bike service kavadarci.extra ceni.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

23 ное 18:36ROAD BIKE ROUBAIX

ODLICEN


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

23 ное 17:22ROAD BIKE SHOCKBLAZE PRO57

ODLICNO SOCUVAN


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

23 ное 17:20Velosiped Salcano 21 brzina

Nov neotpakuvan Salcano Excel velosiped 26' gumi MTB 21 brzina shiman...


150 €
или предлог цена
23 ное 16:26МАШКИ ВЕЛОСИПЕД / MASKI VELOSIPED

Продавам исправен велосипед за само 2500 денари. Телефон 075 306 982


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

23 ное 14:37Velosiped CROSS GRX 8 - 27,5” **ODLICEN - EKSTRA CENA**

Velosipedot e potpolno ispraven i zacuvan. Kvaliteten velosiped od ma...


12.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
15.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 ное 13:57PRODAVAM TOCAK MAX SKY SPORT 4.0 ALL TERRAIN 18 BRZINI 24''

PRODAVAM VELOSIPED MAX SKY SPORT 4.0 ALL TERRAIN STEEL FORK PERFORMAN...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

23 ное 12:23PRODAVAM DETSKI VELOSIPED ODLICNO ZACUVAN KAKO NOV

Prodavam detski velosiped zacuvan kako nov so odlicni gumi...


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

23 ное 11:44PRODAVAM VELOSIPED SDB CYCLE - CAPRICORN 21 SPEED MTB 26''

PRODAVAM NOV VELOSIPED SDB CYCLE CAPRICORN MOUNTAIN BIKE STEEL FORK P...


6.800 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
8.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 ное 11:00Продавам електричен велосипед FELT QX85

Продавам електричен велосипед FELT QX85. Велосипедот е во одлична со...


44.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 ное 10:43Muddyfox maski velosiped

Proizveden vo Anglija, vo dobra sostojba. Opremata se gleda od slikit...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

23 ное 10:43Bergamont helix 6.1 mtb

Se prodava Bergamont helix 6.1. Redovno servisiran i odrzuvan. Preden...


330 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

23 ное 10:43velosiped ubav

prodavam velosiped vo odlicna sostojba , aluminiumski ram


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 ное 10:25PRODAVAM TOCAK ALPINA BUFFALO POWERED 18 SPEED SHIMANO 26''

PRODAVAM VELOSIPED ALPINA - BUFFALO POWERED BY ALPINA TURBO MACHINE H...


7.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
9.500 МКД
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

23 ное 10:00CARVER UNIQ -City/Hybrid/Treking

carver 110 uniq 29" 52cm ram 27 brzini -alivio/acera hidraulic di...


500 €
или предлог цена
23 ное 09:46VELOSIPED SPIRIT 29 GUMI - NOV - EVTINO

Se prodava nov nekoristen


8.500 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

23 ное 07:51Bosch

Elektricni velosipedi,Vtora upotreba,servisirani so garancija I obezb...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
850 €
Кавадарци

Велосипеди

23 ное 05:34velosipedi

sedla 1000-3500,menjaci 2000-2800,shifteri desni 1800-2400,viljuski 6...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
130 €
Кавадарци

Велосипеди

23 ное 05:33Prekrasen Merida Velosiped

Prodavam Merida Velosiped maksimalno socuvan. Velosipedot e kompletno...


6.999 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.999 МКД
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

23 ное 01:08Se Prodava Tocak KTM

Tocakot e mnogu socuvan poseduva mnogu oprema sto se gledat po slikiv...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

22 ное 22:54Mckenzie Sortline

Велоспиед Mckenzie со брзини, купен е во 2022 год. многу малце е кори...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 ное 21:36Страна 8 од 77

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам