Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
201 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Фитнес справа

Се продава елиптичен кростренажер - германски модел CROSS TRAINER TL ...


12.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 21:39Промовирано

PRODAVAM MASINA ZA GLUTEUS KICK BACK 800eu TOP SOSTOJBA

Mashina za " gluteus"- zadnik , vo odlicna sostojba. Funkcionalna ved...


800 €
или предлог цена
26 сеп 22:18Промовирано

TECHNOGYM EXCITE RUN NAJNOVI MODELI PROFESONALNI LENTI

ALPE SPORT FITNESS KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE MAKEDON...


По Договор
или предлог цена
24 сеп 16:03Промовирано

Profesionalni orbitrek elipticni cross trainer EXTRA CENA

4x Ergo fit ERGO 1200 cross kors trainerite se vo odlicna sostojba m...


Денес 09:19Orbitrek platinum Topshop орбитрек kako nov нов

Продавам Орбитрек Платинум купен од ТОПШОП. До 130kg. Користен е мно...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:08ORBITREK-PLAKANJE NA RATI BEZ KAMATA-BIDIFIT

bidifit.com http://toplife-bikes.com/product-category/fitness MOZ...


9.990 МКД
или предлог цена
Вчера 12:03ORBITREK ELITE

Malku koristen, kako nov


Вчера 10:41ORBITREK ELITE VOOPSTO NE KORISTEN ОРБИТРЕК

ORBITREKOT E ORIGINALEN KUPEN OD TOP SHOP ..VOZEN POMALKU OD EDEN CAS...


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:38MATRIX E5x profesionalen Orbitrek

Moze da se koristi za profesionalni ili vo domasni uslovi.


690 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
700 €
Вчера 09:38AKCIJA!! ORGINALEN ORBITREK NA 25% POPUST POBRZAJTE!!

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL...


9.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:36POPUST!!POPUST!! SAMO VO BIDIFIT VELOSIPED TOCAK

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


10.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:36ELEKTRICNI LENTI SAMO VO BIDIFIT SO CENI OD

http://toplife-bikes.com/product-category/fitness/ https://bidifit.c...


19.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:36ARC Trainer CYBEX USA

ARC Trainer CYBEX 750AT USA Barand. Masina Koja zamenuva 4 funnkcii...


Вчера 07:32Se prodava Orbitrek

Se prodava nov Orbitrek Cena. 7000 den.


7.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 20:37Precor Elitical Touch Screen

6 месеци гаранција Обезбеден сервис Комплетно опремување на спортск...


30 сеп 17:12Se prodava magneten orbitrek

Se prodava magneten orbitrek 075 340 959


4.900 МКД
или предлог цена
30 сеп 11:34ORBITREK!! PRMOTIVNO VO BIDIFIT!! OGRANICENI KOLICINI

https://bidifit.com/ ORIGINALEN ORBITREK SAMO KAJ NAS -DISPLEJ STO ...


9.990 МКД
или предлог цена
29 сеп 22:11SLOVENSKA KOMBINIRANA HOME GYM SPRAVA GLADIJATOR BIDIFIT

https://bidifit.com/ SLOVENSKA KOMBINIRANA HOME GYM SPRAVA GLADIJATO...


19.990 МКД
или предлог цена
29 сеп 22:11NOVO NAJNOVA GENERACIJA NA ORBITREK PROMOTIVNO

http://toplife-bikes.com/product-category/fitness/ BIDIFIT SO NOVA...


16.990 МКД
или предлог цена
29 сеп 22:11SLOVENSKI MAGNETEN ORBITREK DO 120KG VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


13.990 МКД
или предлог цена
29 сеп 22:11Orbitrek

Se prodava orbitrek, vo odlicna sostojba cena 5500 denari cenata e fi...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
29 сеп 20:08Technogym Wave

Gym Equipment Macedonia -Најголема продавница за половна опрема н...


29 сеп 16:57ORGINALEN ORBITREK VO KUPI FITNES NARACAJTE

WWW.KUPIFITNES.MK so 1 GODINA GARANCIJA!! SO SITE FUNKCII PULS ...


17.990 МКД
или предлог цена
29 сеп 09:26SLOVENSKI MAGNETEN VELOSIPED DO 120 KG VO BIDIFIT

WWW.KUPIFITNES.MK NAJGOLEM IZBOR NA ORBITREK SPRAVI SO SITE MOZNI ...


13.990 МКД
или предлог цена
29 сеп 09:26NOV ORBITREK ELITE samo vo KUPI FITNES Online

*********www.kupifitnes.mk******** ORBITREK PLATINUM 9990 DO 120KG...


9.990 МКД
или предлог цена
28 сеп 10:56SLOVENSKI MAGNETEN ORBITREK DO 150KG BIDIFIT

bidifit.com NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZELEZNCKA (S...


13.990 МКД
или предлог цена
28 сеп 10:53Orbitrek PLATINUM na lanche

Se prodava Orbitrek PLATINUM vo solidna sostojba, kako nov. Od noviot...


10.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 08:36ORBITREK ELIT PLATINUM ELITICEN KROSTRENAZER TRENER

SITE PROIZVODI SE SO 1 GODINA GARANCIJA I OVLASTEN SERVIS!! 070700...


16.990 МКД
или предлог цена
27 сеп 15:27ORGINALNI ORBITREK ELIPTICNI SPRAVI SAMO KAJ NAS

SITE SPRAVI SE SO 1 GOD GARANCIJA(OD OVLASTEN SERVIS) ZAVERENA SO FIS...


13.990 МКД
или предлог цена
27 сеп 15:27ORBITREK HORIZON FITNESS CROSSTRAINER SYROS 2.0 НОВО !!!

Нашиот нов Syros 2.0 cross-trainer се прилагодува индивидуално на гол...


799 €
или предлог цена
27 сеп 12:20ORBITREK HORIZON FITNESS CROSSTRAINER SYROS PRO NOVO !!!

HORIZON FITNESS GERMANIJA ПРЕМИУМ ФИТНЕС ОПРЕМА ЗА ДОМА ВИ ГО...


649 €
или предлог цена
27 сеп 12:20LIFE FITNESS 95XI CROSSTRAINER ORBITREK POVEKE NA BROJ PROFI

https://www.lifefitness.com/en-us/catalog/cardio/ellipticals/elevatio...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 12:19ОРБИТРЕК

Продавам ОРБИТРЕК со магнетен систем нов малку користен


27 сеп 09:41BIDI FIT ORGINALNI ORBITREK SPRAVI SAMO KAJ NAS

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


9.990 МКД
или предлог цена
26 сеп 21:50Фитнес справа

Се продава елиптичен кростренажер - германски модел CROSS TRAINER TL ...


12.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 21:39Technogym orbitrek EXTRA

Orbitrekot e vo top sostojba,moze sa.se.korosti za profesionalni i do...


По Договор
или предлог цена
25 сеп 19:13orbitrek za vezbanj E-Strider BE6100E zamena za pojacalo

Orbitrekot e poloven ama kako nov sluzese samo za zakacuvanje na ali...


24 сеп 15:04NOVO NAJNOVA GENERACIJA NA ORBITREK PROMOTIVNO

https://bidifit.com/ ORIGINALEN ORBITREK SAMO KAJ NAS -DISPLEJ ST...


17.990 МКД
или предлог цена
23 сеп 23:28GOLEMA PROMOCIJA VO PRODAVNICATA NA BIDIFIT NA SITE SPRAVI!!

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZEL...


9.990 МКД
или предлог цена
23 сеп 23:26Se prodava orbitrek

Prodavam orbitrek mnogu socuvan kako nov bez grepka kon tel 078 605...


1 МКД
или предлог цена
23 сеп 08:40PROMOCIJA VO BIDIFIT SLOVENSKI ORBITREK DO 150KG

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


13.990 МКД
или предлог цена
23 сеп 00:01PROFESIONALEN ORBITREK KETTLER TRENAZER GERMANY DO 150KG

KETTLER NOV kupen 920 evra prv sostvenik kako nov 077501050


24.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 23:59RENEGADE AIR BIKE AB100 (93801) НОВО

roduct Code: AB100 Dimensions: L 123 x H 142 x W 76.5 cm Net Weigh...


1.300 €
или предлог цена
22 сеп 18:42Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам