Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
201 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Бенч клупа са сталком

Novi teleskopski stalak za šipku u kompletu sa kombinovanom benč klup...


8.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 11:09Промовирано

OMEGA Z HORIZON FITNESS PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ НАЈНОВ МОДЕЛ

OMEGA Z HORIZON FITNESS GERMANIJA Omega Z Лента за трчање најнов м...


1.699 €
или предлог цена
06 авг 08:56Промовирано

Фитнес справа

Се продава елиптичен кростренажер - германски модел CROSS TRAINER TL ...


12.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 21:39Промовирано

Technogym Glidex 600

Gym Equipment Macedonia -Најголема продавница за половна опрема н...


06 авг 11:11Technogym Excite 700r

Gym Equipment Macedonia -Најголема продавница за половна опрема н...


06 авг 10:54Matrix U5X/R5X

Gym Equipment Macedonia -Најголема продавница за половна опрема н...


06 авг 10:42Matrix U7XE/R7XE

Gym Equipment Macedonia -Најголема продавница за половна опрема н...


06 авг 10:41Matrix e5x new

Професионална опрема за теретана проверена во одлична состојба ...


25 јул 11:57Baram velosiped

Baram velosiped na sklopuvanje. Kontakt Snezana-078/308 601


По Договор
или предлог цена
20 јун 11:33Cybex Arc Trainer

Одлична состојба 6 месеци гаранција


05 јун 10:11TechnoGym Synchro 700 tv

Промо понуда Перфектна состојба


27 мај 18:33NAJGOLEM IZBOR NA ORBITREK SO SERTIFIKAT ZA MAX. TEZINA

Posetete ja nasata Facebook strana pod logoto FITNESS MK SITE S...


По Договор
или предлог цена
22 мај 09:28NOVI ORBITREK ORBITRECI STATICEN VELOSIPED OD 120 - 150 kg

Posetete ja nasata Facebook strana pod logoto FITNESS MK Magnet...


1 МКД
или предлог цена
22 мај 09:27NAJKVALITETNI ELIPTICNI GERMANSKI SPRAVI OD 120-150kg

Posetete ja nasata Facebook strana pod logoto FITNESS MK Magnet...


1 МКД
или предлог цена
22 мај 09:26OSLOBODETE SE OD VISOKOT KILOGRAMI ZA SAMO 30 DENA ORBITREK

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: pod logoto FITNESS MK NOVO TO...


8.500 МКД
или предлог цена
22 мај 09:23НАЈГОЛЕМ ИЗБОР НА МАГНЕТНИ ОРБИТРЕК И ВЕЛОСИПЕД 120-150кг

Posetete ja nasata Facebook strana pod logoto FITNESS MK SITE S...


1 €
или предлог цена
20 мај 13:10SAKATE DA OSLABNETE 5KG ZA 30 DENA - ORBITREK -

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: https://www.facebook.com/fitness...


8.500 МКД
или предлог цена
06 мај 17:49NOVI GERMAN. ORBITREK I VELOSIPED 120-150KG SO SERTIFIKAT

Posetete ja nasata Facebook strana pod logoto FITNESS MK SITE S...


По Договор
или предлог цена
06 мај 12:12Matrix 7xe Touch Screen

Професионална опрема за теретана проверена во одлична состојба ...


04 мај 21:16NOVI ORBITRECI DUNLOP+DOSTAVA+MONTAZA=7999den

POSETETE JA NASATA FACEBOOK STRANA pod logoto FITNESS MK NOVO TOP...


8.500 МКД
или предлог цена
02 мај 13:02SAKATE FIZICKA AKTIVNOST NA PRAVO MESTO STE JAVETE SE

Posetete ja nasata Facebook strana pod logoto FITNESS MK SITE S...


По Договор
или предлог цена
15 апр 18:53POPUST!!POPUST!! SAMO VO BIDIFIT ORBITREK

BIDIFIT SO NOVA LOKACIJA !! http://toplife-bikes.com/product-categor...


8.990 МКД
или предлог цена
01 апр 13:03AKCIJA PRECOR ORBITREK EFX 546/556 PROFESIONALEN

Garancija za ispravnost ALPE SPORT 022461 547 078 323 388


299 €
или предлог цена
01 апр 10:48POPUST!!POPUST!! SAMO VO BIDIFIT TRAKI LENTI

ELEKTRICNI LENTI! 1 GODINA GARANCIJA 070/609-659 http://toplife-...


18.990 МКД
или предлог цена
22 мар 17:12OSLABETE 10KG ZA 30 DENA NIE GARANTIRAME!

VNIMANIE!!VNIMANIE!! BIDIFIT SO NOVA LOKACIJA !! POGOLEMI I PROSI...


7.990 МКД
или предлог цена
24 фев 22:36BidiFit SLOVENSKI PROFI MAGNETEN ORBITREK 150kg

BIDIFIT SO NOVA LOKACIJA !! POGOLEMI I PROSIRENI BLAGODARENIE NA V...


13.990 МКД
или предлог цена
12 јан 11:57NAJGOLEMATA PROMOCIJA NA ORBITREK DO SEGA SAMO VO BIDIFIT!!

BIDIFIT SO NOVA LOKACIJA !! POGOLEMI I PROSIRENI BLAGODARENIE NA V...


7.990 МКД
или предлог цена
12 јан 11:57ORGINALEN ORBITREK SAMO KAJ NAS BIDIFIT!!

BIDIFIT SO NOVA LOKACIJA !! POGOLEMI I PROSIRENI BLAGODARENIE NA V...


7.990 МКД
или предлог цена
24 дек 08:18BIDIFIT PRODAVNICA-ORBITREK NA 25% POPUST

BIDIFIT SO NOVA LOKACIJA !! POGOLEMI I PROSIRENI BLAGODARENIE NA V...


13.990 МКД
или предлог цена
05 дек 16:02Orbitrek skoro nov

Nov mnogu malku koristen Orbitrek .Kupen od Sportvision. Vo odlicna s...


9.500 МКД
или предлог цена
29 ное 09:31Orbitrejk

Се продава малку користен орбитрејк За подетални информации ѕвонет...


8.500 МКД
или предлог цена
09 ное 19:59OSLABETE 10KG ZA 30 DENA NIE GARANTIRAME!!

www.bit.ly/bidifit PRITISNETE LIKE I DOBITE DOPOLNITELEN POPUST S...


7.990 МКД
или предлог цена
27 сеп 23:04KAZETE ZBOGUM NA KILOGRAMITE ! JAS GARANTIRAM

BIDIFIT SO NOVA LOKACIJA !! POGOLEMI I PROSIRENI BLAGODARENIE NA V...


7.990 МКД
или предлог цена
09 авг 09:17ОРБИТРЕК ЕЛИТ СЕ ЗАМЕНУВА ЗА PLAYSTATION 3

ОРБИТРЕКОТ Е КОРИСТЕН ВО ДОМАШНИ УСЛОВИ (НЕ Е КРШЕН ПО ТЕРЕТАНИ) ЦЕЛО...


20 јул 16:46orbitrek

se prodava orbitrek super funkcionalen i socuvan ne mnogu koristen od...


4.000 МКД
или предлог цена
16 јун 19:41SAKATE STEGNATO I MUSKULESTO TELO NA PRAVO MESTO STE

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: pod logoto FITNESS MK Germans...


По Договор
или предлог цена
30 апр 11:27NOVI ORBITRECI DUNLOP+DOSTAVA+MONTAZA=7999den

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: pod logoto FITNESS MK NOVO TO...


7.999 МКД
или предлог цена
16 апр 18:39Orbitrek Elite

Se prodava orbitrek star 3-4 meseci ne e nesto mnogu koristen samo l...


5.000 МКД
или предлог цена
19 мар 11:37OBITREK NA 25% POPUST SAMO VO BIDIFIT PRODAVNICA

BIDIFIT SO NOVA LOKACIJA !! POGOLEMI I PROSIRENI BLAGODARENIE NA V...


9.990 МКД
или предлог цена
27 фев 19:16AKCIJA ORBITREK LIFE FITNESS 9500HR PROFESIONALEN

Akcija nekolku na broj Garancija za ispravnost


По Договор
или предлог цена
11 фев 11:51Se prodava soben velosiped

Bela boja i mnogu e zacuvan.


100 €
или предлог цена
28 окт 15:20SLOVENSKI MAGNETEN ORBITREK DO 150KG BIDIFIT

www.bit.ly/bidifit PRITISNETE LIKE I DOBITE DOPOLNITELEN POPUST S...


12.960 МКД
или предлог цена
07 сеп 09:10Orbitrek Elite

Prodavam skoro nov Orbitrek Elite, mnogu malku koristen. Kupen pred 3...


7.500 МКД
или предлог цена
27 јул 13:44Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам