Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
353 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Salomon cizmi / cevli za bord / daska

Se prodavaat salomon cevli broj 45, za bord/daska, cizmite vnatre se ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:13Cizmi za snowboard novi broj 41

Novi ne noseni cizmi za skowboard uvezeni od italija broj 41


2.300 МКД
или предлог цена
04 јул 14:02Cizmi snowboard 41 Made in italy

Novi ne se vozeni nikogas Broj 41 Uvezeni od italija


2.000 €
или предлог цена
04 јул 14:02Cizmi snowboard 41 Made in italy

Novi ne vozeni Broj 41 Uvezeni od italija


2.000 МКД
или предлог цена
04 јул 14:02Cizmi za skijanje nordica 36 novi

Novi ne se vozeni nikogas broj 36 Uvezeni od itlaija Moze da se pro...


2.500 МКД
или предлог цена
04 јул 14:02Konduri za skijanje Nordica 37 novi

Cizmite se novi nikogas ne se vozeni Broj 41 Nordica Moze da se pr...


2.500 МКД
или предлог цена
04 јул 14:02Cizmi snowboard 42 Made in italy

Novi ne vozeni doneseni od italija Broj 41


2.000 МКД
или предлог цена
04 јул 14:02Cizmi snowboard 41 Made in italy

Novi ne vozeni doneseni od italija Broj 41


2.500 МКД
или предлог цена
04 јул 14:01Cizmi za snowboard novi od italija 41

Novi ne noseni,uvezeni od italija broj 41


2.300 МКД
или предлог цена
04 јул 14:01SKI CEVLI DELBELO

DELBELO,,SKI CEVLI-srebrena boja- GOLEMINA,290 ,,,350mm ili po ...


100 €
или предлог цена
30 јун 13:39skijacki cevli

-alpina ,, pro carve,, ski cevli ---45-46 br- 3000den ---temno ...


1.500 МКД
или предлог цена
30 јун 13:39Cevli za skijanje

Se prodavaat cevli za skijanje br.28. 5


1.500 МКД
или предлог цена
29 јун 18:1510 evra par (na golemo)

CEVLITE SE DONESENI OD CH PRED NEKOLKU DENA A GI IMA NAJUBAVITE MARKI...


10 €
или предлог цена
18 јун 20:24Ekstra zacuvani Skii cevli od 43 do 48 broj !!!

Modeli od poslednite 3 godini!!! Flex od 80 do 130


1 МКД
или предлог цена
18 јун 15:18Prodavam povolno Ski cevli ski konduri Salomon

Se prodavaat ski cevli broj 38, 24 24,5 Odlicni, socubani cena...


2.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

16 јун 07:12Cevli za skijanje Tecnika 45, Alpina 42 i 43

Prodavam solidno socuvani cevli za skijanje: 1. Alpina br.41-42 (t...


1.600 МКД
или предлог цена
13 јун 21:27Машки кондури за snowboard NITRO 40 2/3

Машки кондури NITRO една сезона бордани. Контакт телефон: 078 806 ...


8.000 МКД
или предлог цена
11 јун 17:24Ski cizmi detski HEAD-malku koristeni

Prodavam detski ski cizmi HEAD golemina 190-195, odgovara za velicina...


2.500 МКД
или предлог цена
30 мај 09:43Se prodavaat ubavi ski cevli, konduri SALOMON

Se prodavaat ubavi ski cevli, konduri SALOMON, za pocetni i sredno do...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

29 мај 18:18Ski Cizmi Alpina

Cizmite se broj 44-45 mnogu malku koristeni jas sum prv sopstvenik


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

21 мај 08:04CIZMI I SKII EVTINO!!!

Tel 070-541-761 Prodavam 2 para skii i eden par cizmi za skijanje.20...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

20 мај 20:02Lizgalki ROCES ICY 3 BLACK-WHITE

Prodavam Lizgalki ROCES ICY 3 BLACK-WHITE broj 41 - novi.


100 €
или предлог цена
17 мај 00:46KONDURI CIZMI ZA BORD broj40/41 кондури чизми

Kondurite se malku koristeni.


3.300 МКД
или предлог цена
11 мај 15:16Cizmi za skii Nordica 720

Skii cizmi i oprema


2.000 МКД
или предлог цена
11 мај 00:04Cizmi za skii Dalbello NX

Broj 42


50 €
или предлог цена
11 мај 00:04Fischer RC4 Curv 120 Vacuum Full Fit 2018

Moze da se pravi korekcija na cizmata vo sportbike-Skopje Product ...


339 €
или предлог цена
09 мај 10:02prodavam chizmi

prodavam trotinet mnogu malku koristeeen,skoto vooopshto ,kacigi,box...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

05 мај 18:51Prodavam konduri za skijanje SALOMON

Продавам кондури за скијање SOLOMON 24.0 38. Во одлична состојба,...


3.500 МКД
или предлог цена
04 мај 09:58Burton - кондури за борд

Продавам Burton кондури за борд, број 40,5 носени две сезони. Цена ...


1 МКД
или предлог цена
02 мај 14:07ski konduri detski ALPINA KAKO NOVI BR.39

ski konduri ALPINA detski edna sezona vozeni broj 39


5.000 МКД
или предлог цена
30 апр 21:02Prodavam Cizmi Alpina

Dobro zacuvani Br:43


3.000 МКД
или предлог цена
30 апр 12:18Mammut Cascade Gtx

Se prodavaat cevli Mammut cascade gtx, broj 43, voopsto ne koristeni,...


200 €
или предлог цена
26 апр 17:24Skii Elan

Skii so vezovi i steki, RC 04 170cm RC05 180cm Rosifgnoll 170 cm


1.000 МКД
или предлог цена
26 апр 12:23Konduri za skijanje HEAD VECTOR 100 flex

Се продаваат половни кондури за скијање HEAD VECTOR 110 flex. Зачуван...


85 €
или предлог цена
10 апр 12:18Кондури број 43-44

Се продаваат кондури нови некористени за бордање број 43-44. Тел 070 ...


4.000 МКД
или предлог цена
05 апр 18:06Nitro snowboard chizmi

Nitro snowboard chizmi golemina 42 i 2/3.


По Договор
или предлог цена
05 апр 09:57Се продаваат кондури број 42

Се продаваат половни кондури за бордање број 42. Тел 070 622 000


4.000 €
или предлог цена
04 апр 15:52polovni konduri za skijanje

prodavam konduri za skijanje 2para ALPINA BR.41,5 2.500 DEN. TECN...


3.000 МКД
или предлог цена
04 апр 11:06Salomon Quest access R70 W

Одлични X ACCESS 70 W кондури за скијање кои имаат прилагодлив механи...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

02 апр 11:41Ski cevli konduri ALPINA RX4

PRODAVAM ALPINA RX4 SKI KONDURI. BR 45.5 ILI NO.30 PO SKI TABLICA. DO...


2.500 МКД
или предлог цена
02 апр 09:18Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам