Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
353 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CEVLI ZA SKIENJE

PRODAVAM CEVLI , AVSTRISKI, DYNAFIT DOBRO SOCUVANI, BR 39/40, 295 mm


1.800 МКД
или предлог цена
21 мар 21:32SaLomon

скијачки чизми саломон бр.44 со подеслив флекс до максимум 80 и опциј...


3.400 МКД
или предлог цена
19 мар 22:39Skii Cevli Steki Kacigi i sekakva sportska oprema

Prodavam ili menuvam sekakva zimska sportska oprema, ogromen izbor na...


По Договор
или предлог цена
17 мар 19:12Tecnika SKII CEVLI

Prodavam odlicno zacuvani TECNIKA cizmi za skijanje broj mondo 24 ili...


40 €
или предлог цена
17 мар 14:44Salomon 26 - 26.5

077 535 635


По Договор
или предлог цена
17 мар 12:33Skijacki konduri

Skijacki konduri Alpina br. 40/41


3.400 МКД
или предлог цена
16 мар 20:29Planinarski cizmi

Planinarski cizmi br. 37 👉Denver 👉Sympa tex Cena: 1200 den.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

16 мар 11:05konduri za skijanje SALOMON BR.42/43(27.5)

prodavam


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

16 мар 07:40Скијачку чевли

женски, скијачки чевли бр.37 Саломон


2.500 МКД
или предлог цена
15 мар 14:28Alpina konduri za skii

Se prodavaat skoro novi, malku koristeni. Broj 44/45


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

14 мар 13:11Detski ski konduri

Се продаваат скијачки кондури Dolomite црвени, детски. Број 22.5 - EU...


2.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

14 мар 08:24Ski konduri

Продавам ски кондури rossignol,бр.26.5 (41).


3.000 МКД
или предлог цена
13 мар 23:29Prodavam skijacki konduri

Prodavam skoro novi ski cevli, Rossignol 42 (27.5) detskite broj 29 ...


60 €
или предлог цена
11 мар 17:41Ski

Kondurite se vo odlicna sostojba i se malku koristeni kondurite se (...


35 €
или предлог цена
11 мар 14:14Salomon konduri za skii 44.5 - 28.5

Prodavam polovni konduri za skii, broj 44.5, ili 28,5.


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

10 мар 15:13Ski Cevli Alpina

Ski cevli Alpina vo dobra sostojba 295 sm,ili 37-38 broj


40 €
или предлог цена
10 мар 11:43Alpinisticki cizmi Haix br 38/39

Prodavam nenoseni Alpinisticki cizmi Haix model KSK 3000 br 38/39 nov...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

10 мар 09:01Chevli za skijacko trcanje SALOMON

Chevli za skijacko trcanje SALOMON broj 40.


700 МКД
или предлог цена
09 мар 18:56Чевли Fischer Soma tec

Два пара скијачки чизми броеви 44 и 1/3 и 44 и 1/2.. Користени некол...


45 €
или предлог цена
09 мар 17:25Ski cevli I markeri

Info na 078 236 052


1.800 МКД
или предлог цена
09 мар 11:34Snowbord Cevli

Cevli 38


40 €
или предлог цена
08 мар 07:00Ski konduri detski

Prodavam malku koristeni ski konduri salomon mondo broj 24-24,5, odgo...


3.500 МКД
или предлог цена
06 мар 20:34Prodavam ski cevli Salomon 28.5 (44)

Prodavam cevli za skijanje Salomon br. 28.5 (44). Flex 90-100. Тел. ...


4.000 МКД
или предлог цена
06 мар 17:57Чевли за скии за деца 36

Za info 078236052


800 МКД
или предлог цена
03 мар 21:34Rraichle snowboarder racing 36

Za info 078236052


1.500 МКД
или предлог цена
03 мар 21:34Rossignol Salto GTX Cockpit blue 285mm

Rossignol Salto Cockpit 285mm


75 €
или предлог цена
02 мар 13:31Cevli za skijanje

Se prodavaat cevli za skijanje br.28. 5


1.500 МКД
или предлог цена
01 мар 12:02KEPUC PER SKI 24-24.5 KONDURI ZA SKI BOOTS

👍🏻


3.500 МКД
или предлог цена
28 фев 09:14Ски опрема

Се продаваат👇👇👇 Тел.076894307 Ски -Atomic Beta v7.24 (170)-40...


По Договор
или предлог цена
27 фев 19:04Ski i konduri

Info 077 535 635


По Договор
или предлог цена
26 фев 19:06Ski konduri cevli

Prodavam ski konduri Salomon ekstra socuvani br.28, odnosno 43 ili me...


60 €
или предлог цена
26 фев 08:38Cizmi za skijanje Salomon

Se prodavaat cizmi za skijanje Salomon 26-26.5 cm (br.41) INFORMA...


40 €
или предлог цена
26 фев 08:26Prodavam cevli, skii

Cevlite se br. 45 Crnite skii 1.70 Belite 1.83


1 €
или предлог цена
25 фев 22:34Ski cevli Technica 19,5 ili 30,5 golemina

Cevlite se vo super sostojba so micro podesuvanje. Barajte na 0775241...


1.000 МКД
или предлог цена
25 фев 16:52Se prodavaat turno konduri Fischer Travers 2020/2021

Se prodavaat novi konduri Fischer Travers najnov model 2020/2021 prob...


15.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

25 фев 10:23ATOMIC HAWX 130 flex cizmi, cevli za skijanje

Top sostojba, priblizno na novi Broj 27/27.5


100 €
или предлог цена
23 фев 22:50Konduri za skijanje, Alpina, Lowa, Techica

Detski chizmi Technica br. 34 – 40 eur Lowa br. 36.5-37 – 40 eur Z...


1 €
или предлог цена
23 фев 15:43Skojacki cevli br.39

Prodavam skijacki cevli Alpina br.39


500 МКД
или предлог цена
23 фев 08:26Komplet skii

Se prodavaat komplet skii koristeni dve sezoni.


По Договор
или предлог цена
18 фев 17:52HEAD FIT cizmi za skianje***

malximalno socuvani uvezeni,


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

15 фев 12:45Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам