Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
353 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Alpina zenski cevli broj 24

Prodavam Alpina zenski konduri za skijanje broj 24 (odgovara na 36.5 ...


2.500 МКД
или предлог цена
21 дек 10:00Prodavam Alpina zenski cevli broj 24

Prodavam Alpina zenski konduri za skijanje broj 24 (odgovara na 36.5 ...


2.500 МКД
или предлог цена
21 дек 09:56Cevli cizmi

Zacuvani cevli za skii 1500 den extra cena 38 samo


2.000 МКД
или предлог цена
19 дек 10:12ATOMIC REDSTER WC FIS 130/150 flex - 26,5 so Novi Vloski

Prodavam VRVNI kako novi ATOMIC REDSTER WC FIS 130 - 150 flex, lifted...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

19 дек 09:57NOVI HEAD RAPTOR RD B2 140-160 Flex 27-27,5

Novi, samo probani HEAD RAPTOR RD B2 27-27,5 ski cevli. Odgovaraat n...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

19 дек 09:56Ski konduri Alpina br

Alpina br. 41 so fleksi 60, so 4 zabici, vloshkata e kako nova, ideal...


3.500 МКД
или предлог цена
18 дек 21:34Konduri za ski

Konduri za ski br. 42


1.000 МКД
или предлог цена
18 дек 20:46Prodavam ski konduri

Prodavam ski konduri Alpina (plavi) br.39----2.500,00den. Prodavam s...


1 МКД
или предлог цена
18 дек 20:02Зимски кондури со гамашни Salomon S/LAB X Alp Carbon 2 GTX

Контакт САМО на Вибер поради често отсуство од МК. Лесно ќе се органи...


9.500 МКД
или предлог цена
18 дек 13:36CEVLI,CEVLA,CIZMI,CIZMA,SKII

Cevli Novi od Poznatite Brendovi Uvoz od Švajcarija. Ekstra cena za C...


70 €
или предлог цена
18 дек 11:24SKII,CEVLI,CIZMI,PANTALOMI,SKI GARDEROBA

Skii Karvin od poznatite ,,BRENDOVI,, Uvoz od Švajcarija Ceni od 50€ ...


50 €
или предлог цена
18 дек 11:23Detski Chizmi za skienje

Detski Chizmi za skienje Nordika . Dolzina na stapalo 185mm(Br. 28-2...


20 €
или предлог цена
11 дек 21:49Hello Kitty detski cizmi NOVI

Hello Kitty detski cizmicki za sneg dozd so krzno Novi voopsto ne obl...


30 €
или предлог цена
11 дек 18:38Raichle F.one 27-27,5 ski cizmi, cevli, obuvki, konduri

SKI CIZMI RAICHLE F.ONE - BROJ 27-27,5 303mm TEL./ VIBER 071307111 ...


80 €
или предлог цена
10 дек 14:24Dalbello Mantis 27-27,5 ski cizmi, cevli, obuvki, konduri

SKI CIZMI DALBELLO MANTIS - BROJ 27-27,5 317mm TEL./ VIBER 071307111...


80 €
или предлог цена
10 дек 14:08Nordica Speed 25-25,5 ski cizmi, cevli, konduri, obuvki

SKI CIZMI NORDICA SPEEDMACHINE - BROJ 25-25,5 295mm TEL./ VIBER 0713...


70 €
или предлог цена
10 дек 14:04Lowa Am110 28-28,5 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI LOWA AM110 -BROJ 28-28,5 326mm TEL/VIBER 071307111 ...


120 €
или предлог цена
10 дек 13:56Nordica Olympia 23-23,5 ski cizmi, cevli, konduri, obuvki

SKI CIZMI NORDICA OLYMPIA - BROJ 23-23,5 275mm TEL./ VIBER 071307111...


60 €
или предлог цена
10 дек 13:54Rossignol Exalt 70 ..30

Solidno zachuvani


5.000 МКД
или предлог цена
10 дек 12:55Technica 23,5 ski cizmi, cevli, konduri, obuvki

SKI CIZMI TECHNICA - BROJ 23,5 276mm TEL./ VIBER 071307111 ...


100 €
или предлог цена
10 дек 12:36Salomon Rush 24-24,5 ski cizmi, cevli, cizmi, obuvki

SKI CIZMI SALOMON RUSH - BROJ 24-24,5 285mm TEL./ VIBER 07130711...


100 €
или предлог цена
10 дек 12:34Salomon Divine MG 24-24,5 ski cizmi, cevli, konduri, obuvki

SKI CIZMI SALOMON DIVINE MG - BROJ 24-24,5 288mm TEL./ VIBER 071...


100 €
или предлог цена
10 дек 12:25HEAD WORLDCUP 24-24,5 ski cizmi, cevli, obuvki, konduri

SKI CIZMI HEAD WORLD CUP - BROJ 24-24,5 285mm TEL./ VIBER 071307...


90 €
или предлог цена
10 дек 12:12LOWA SC LADY 26-26,5 SKI CIZMI, CEVLI, KONDURI, OBUVKI

SKI CIZMI LOWA SC LADY - BROJ 26-26,5 300mm TEL./ VIBER 07130711...


100 €
или предлог цена
10 дек 12:07HEAD EDGE 25-25,5 ski cizmi, cevli, obuvki, konduri

SKI CIZMI HEAD EDGE - BROJ 25-25,5 294mm TEL./ VIBER 071307111 ...


70 €
или предлог цена
09 дек 19:23DOLOMITE Z PRO 90 ski cizmi, cevli, konduri, obuvki

SKI CIZMI DOLOMITE Z PRO 90 - BROJ 24 266mm TEL./ VIBER 071307111...


90 €
или предлог цена
09 дек 19:18Ski cizmi, konduri, cevli, obuvki Salomon X3-RC 26-26,5

SKI CIZMI SALOMON X3-RC - BROJ 26.0-26.5 303mm TEL./ VIBER 07130...


90 €
или предлог цена
09 дек 19:07Rosignol cizmi (detski)

se prodavaat Rosignol cizmi detski (koristeni samo 5 dena)


70 €
или предлог цена
07 дек 15:02Cizmi snowboard 41 Made in italy

Novi ne se vozeni Broj 41 Uvezeni od italija moze da se probat sek...


2.000 МКД
или предлог цена
04 дек 22:20Cizmi snowboard 41 Made in italy

Novi ne se vozeni nikogas Broj 41 Uvezeni od italija moze da se pr...


2.000 МКД
или предлог цена
04 дек 22:19Cizmi snowboard 41 Made in italy

Uvezeni od italija novi broj 41 Nikogas ne se vozeni


2.000 МКД
или предлог цена
04 дек 22:13Lizgalki knki

Lizgalki doneseni od germanija 37,38


1.500 МКД
или предлог цена
02 дек 18:32Nordica GranSport 26-26.5 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI NORDICA GRANSPORT 75 ELITE - BROJ 26.0-26.5 303mm TEL./ VI...


80 €
или предлог цена
30 ное 22:42Dalbello Aerro 27,5 318mm ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CEVLI DALBELLO AERRO LTD 99 - BROJ 27,5 318mm TEL/VIBER: 0713071...


85 €
или предлог цена
30 ное 22:41Salomon Custom Shell 28 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI SALOMON CUSTOM SHELL -BROJ 28-28,5 326mm TEL/VIBER 071307...


90 €
или предлог цена
30 ное 22:41Fisher Viron 28-28,5 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI FISHER VIRON XTR80 -BROJ 28-28,5 323mm TEL/VIBER 071307111...


90 €
или предлог цена
30 ное 22:41Lange Ertlrenz 30-30,5 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI LANGE ERTLRENZ -BROJ 30-30,5 346mm TEL/VIBER 071307111 ...


100 €
или предлог цена
30 ное 22:41Head EzOn2 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI HEAD EZON2 -BROJ 26-26,5 313mm TEL/VIBER 071307111 ...


80 €
или предлог цена
30 ное 22:41Technica Icon Carbon 25 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI TECHNICA ICON CARBON POWER SPOILER -BROJ 25-25,5 304mm TE...


70 €
или предлог цена
30 ное 22:41Rossignol Xenn 25,5 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI ROSSIGNOL XENN 6 -BROJ 25,5 298mm TEL/VIBER 071307111 ...


70 €
или предлог цена
30 ное 22:40Страна 5 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам