Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
350 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AKCIJA CEVLI ZA SNOWBOARD 30€.CIZMI,SKII,PANTALONI,PALTA.

A K C I J A Cizmi za Snowboard za samo 30€. Uvoz o...


30 €
или предлог цена
30 ное 17:56SKII,SKI,CEVLI,CIZMI,,KACIGI,CIZMI,PALTA,TOP MODELI EKSTRA

Golem izbor na Skii,Čevli za skijanje Čevli za Snouboard, Pantaloni...


50 €
или предлог цена
30 ное 17:55Snowboard cizmi

Snowboard cizmi broj 39 Cena 2700 denari 076 568 321


2.700 МКД
или предлог цена
27 ное 18:01Nidecker Cizmi za snowboard

Се продават чизми за snowboard br.41 користени неколку пати. Ник...


4.000 МКД
или предлог цена
26 ное 23:15Ski cevli ATOMIC

Se prodavaat NOVI ski cevli atomic. Kupeni se od INTERSPORT po greska...


170 €
или предлог цена
26 ное 23:05Cevli za skijanje

Se prodavaat detski cevli za skijanje Atomic Redster flex 60, za pona...


70 €
или предлог цена
26 ное 23:05Cevli za skijanje

Cevli za skijanje Nordika golemina 22.5


30 €
или предлог цена
26 ное 23:05Ski cevli

Se prodavaat ski cevli Alpina br.37 ili 235. Kupeni se novi i vozeni ...


100 €
или предлог цена
26 ное 23:04Odlicni Cizmi Snowboard,chizmi,snowbord(Freeride,Freestyle)

Prodavam odlični original čizmi za snowboard "US TYRES" (Freeride ili...


2.000 МКД
или предлог цена
26 ное 16:51Prodavam Ski Konduri Alpina

Kondurite se Dobro Socuvani... Maksimalno Socuvani...


600 МКД
или предлог цена
23 ное 23:13Salomon ski cizmi konduri 29 (45,2/3) Flex 75/80

Se prodavaat dobro socuvani ski konduri SALOMON sensifit performa 6.0...


50 €
или предлог цена
18 ное 15:35Ski konduri

Ski konduri


1 МКД
или предлог цена
13 ное 12:44Se prodavaat konduri za skijanje Rossignol Novi

Se prodavaat konduri za skijanje rossignol original nekoristeni Novi....


6.500 МКД
или предлог цена
09 ное 23:03Cevli za skijanje чевли за скијање

Broj 36


1.000 МКД
или предлог цена
09 ное 15:25CEVLI ZA NORDISKO SKIJANJE,CIZMI,SKII,ROLERKI

Cevli za nordisko skijanje poznati marki razni broevi ceni od 20 do 3...


20 €
или предлог цена
31 окт 23:56Скијачки чизми

Се продаваат скијчаки чизми , број USD 10 / EU 9-1/2


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

31 окт 11:23Чизми за скијање Salomon

Се продаваат чизми за скијање Salomon. Цена 2000ден.


2.000 МКД
или предлог цена
24 окт 13:24Cizmi za skijanje Ski konduri/cizmi br.38 SALOMON VERSE 5.99

Germanski kvalitetni cizmi za skijanje/ski konduri cizmi brend SALOMO...


1 МКД
или предлог цена
15 окт 14:11Cizmi za snowboard

Klasa cizmi za snowboard Cena mozi i po dogovor broj 40-42.5


3.200 МКД
или предлог цена
28 сеп 22:18Head сноуборд чизми

Чизмите се купени со погрешен број и облечени се буквално два пати. ...


3.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 12:57Cizmi za skijanje 38-39

vo dobra sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
20 авг 08:58Cizmi za skijanje Salomon 39-40

vo dobra sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
20 авг 08:57Cizmi za skijanje ROSSIGNOL 42-44

MALKU KORISTENI, DOBRO SOCUVANI


6.000 МКД
или предлог цена
20 авг 08:55Cozmi za skijanje ROSSIGNOL - 42

malku koristeni, dobro zacuvani


5.000 МКД
или предлог цена
20 авг 08:53Словенски кожни чизми Slovenski kozni cizmi

Нова пратка за сезона 2021/2022 Novi kozni cizmi, vodootporni, slo...


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

02 авг 16:47Panciri za ski

Vo dobra sostojba 50 vreci od 110litri Panciri sekoja vreca ima 6 ...


10 €
или предлог цена
22 јул 18:05Продавам кожни лизгалки

Продавам лизгалки во исправна состојба. Супер квалитетни, кожни и изр...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

02 јул 15:07NORDICA DOBERMANN 150 WC RACE ski cevla 27 (42) kako nova

NORDICA DOBERMANN 150 WC RACE ski cevla broj 27 ili 41 - 42, kako nov...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

27 јун 07:14lizgalki-Edea.Motivo

Kacigi - ABUS - germanski, dve, velicinia 58-63 sm (Germanski, novi, ...


1 МКД
или предлог цена
04 мај 13:59Salomon

Salomon kako novi konduri vo ODLICNA SOSTOJBA - SALOMON EVOLUTION so ...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

30 апр 09:17Skoro NOVI NORDICA DOBERMANN WC FIS 150 flex Lifted 6mm

VRVNI kako NOVI NORDICA DOBERMANN WC FIS 130-150 flex podignati 6mm, ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

30 апр 08:26Atomic skii i salomon cizmi

Komplet skii Atomic i Cizmi Salomon. Odlicno socuvani, malce koriste...


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

20 апр 12:26Zenski Cevli HEAD br. 26/26.5 (40/41) NOVI

Женски чевли, број 40/41, бели, 50 флекс. Чевлите се купени од софиј...


110 €
или предлог цена
08 апр 18:57SKI CEVLI KONDURI CIZMI ZA SKIJANJE

Ski cevli za skijanje Br.40 LOWA 500 EASY Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
31 мар 15:20Чизми за скијање Tecnica Icon DP

Продавам чизми за скијање Tecnica Icon DP (Dual Pivot). Големински ...


2.800 МКД
или предлог цена
27 мар 11:39ROSSINGNOL cizmi za skianje

rossingnol cizmi za skianje uvezeni


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

27 мар 09:49Tecnika Cevli za skienje Novi

Tecnika Ednas Obleceni poracani od internet zgreshen broj, golemina 2...


4.500 МКД
или предлог цена
26 мар 12:50Salomon 275 mm 23-23,5 (37-37,5) Cevli za skienje

Salomon 275 mm 23-23,5 (37-37,5) Cevli za skienje


2.500 €
или предлог цена
26 мар 12:49Fisher Somatec F6000 319 mm Cevli za Skienje

Fisher Somatec F6000 319 mm


2.500 МКД
или предлог цена
26 мар 12:48SALOMON SKI KONDURI 27.5(42-43) 2.500 DENARI

PRODAVAM


2.500 МКД
или предлог цена
24 мар 09:48Страна 6 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам