Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
350 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skii

Се продаваат скии: C-RADIAL CP6 HEAD - 50€ Völkl SERVO MID A44 - 50...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

13 мар 12:18Ski konduri Salomon (za napredni skijaci)

- Salomon XLab /flex 130 - broj 27.5 (43 ). Kondurite se za napredn...


1 €
или предлог цена
28 фев 11:09Lizgalki лизгалки

Лизгалки со подесување од најквалитетната Roces.


1 €
или предлог цена
28 фев 05:43Ski cevli

Se prodavaat ski cevli Fisher 7000 Soma tehnologija. 319mm 42 ÷ 43


80 €
или предлог цена
23 фев 21:47PRODAVAM MENUVAM ALPINA X TRACK 90 NOVI 27,5(43)

NOVI KONDURI ZA NAPREDNO SKIJANJE PORADI GOLEMINATA GI PRODAVAM ILI M...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

17 фев 20:08Skijacki konduri SALOMON

dimenzija 320 mm broj 44 flex index 75-80 Kondurite se mnogu soc...


3.600 МКД
или предлог цена
15 фев 13:10CIZMI ZA SKIANJE HEAD

Model HEAD EDGE HT 7.0 ITALIA 2018 kuoeni 250€ Upotrebuvani 2 sezon...


50 €
или предлог цена
15 фев 12:19Скијачка опрема-кондури и скии

1. Комплет машки скијачки кондури бр.46 должина 351мм и скии (висина ...


3.500 МКД
или предлог цена
14 фев 21:01Se prodavaat Skii 140cm i Cevli broj 38/39

info na broj 076-633-679 ili viber


4.000 МКД
или предлог цена
14 фев 20:44HEAD konduri - zenski

Kako novi HEAD konduri za skijanje-zenski, 25.5 cm. Upotrebeni se sam...


4.900 МКД
или предлог цена
14 фев 10:21cizmi sa skianje TECNICA

malce koristeni kako na sliki pozz.


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

12 фев 17:54Чизми за скијање Salomon Falcon 10 (Energyzer 110)

Продавам чизми за скијање Salomon Falcon 10 флекс 110 (Energyzer 11...


4.000 МКД
или предлог цена
12 фев 11:39cizmi sa skianje SALOMON skoro noviii..

cizmite se kao novi brojkata mi e slikano ne znam kak se cituvat pozz


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

09 фев 21:27Ski oprema povolno

Se prodavaat dva para cizmi crnite se broj od 39-41 a crvenite 42-44 ...


60 €
или предлог цена
07 фев 12:04Konduri za ski Nordica.Rossingnol,Sallomon.Tecnica ..

kondurite se sosema malce upotrebeni doneseni sega od germanija od 2...


По Договор
или предлог цена
27 јан 17:08Ski cevli 26-26,5

Se prodavat ski cevli 26-26,5


2.000 МКД
или предлог цена
26 јан 16:56Ski cevli Lowa

☑️Cevli za skijanje Lowa ☑️Model: Lowa L1 SC RTL ☑️Broj: 30 (45,45....


По Договор
или предлог цена
14 јан 18:55Cevli za skijanje Lowa

☑️Cevli za skijanje Lowa L1 SC RTL ☑️Model: Lowa L1 SC RTL ☑️Broj:...


По Договор
или предлог цена
12 јан 15:54CEVLI SALOMON 29 UVOZ OD ŠVAJCARIJA CIZMI ZA SKIJANJE PATIKI

Cevli za skijanje br 45 (29) Uvoz od Švajcarija top modeli za top cen...


90 €
или предлог цена
31 дек 20:26ЧЕВЛИ ЗА СКИЈАЊЕ CEVLI ZA SKIJANJE

ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА. РОСИЊОЛ - 39 (24,5)


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

26 дек 18:54KACIGA ZA SKIJANJE КАЦИГА ЗА СКИЈАЊЕ

ДЕТСКА! зА ОКОЛУ 10-14 години. ОСТАНА САМО УШТЕ ЖОЛТАТА! МАРКА КАЦ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

26 дек 18:54Ski konduri

Ski konduri


1 МКД
или предлог цена
24 дек 00:41Ski konduri

Ski konduri


1 МКД
или предлог цена
24 дек 00:41Ski konduri

Ski konduri


1 МКД
или предлог цена
24 дек 00:38Prodavam konduri za skijanje HEAD

Prodavam HEAD konduri za skijanje. 070333237


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

20 дек 19:07Alpina planinarski cevli 29

Spremni za sledna tura..


1.000 МКД
или предлог цена
15 дек 12:44CEVLI ROSSIGNOL 28,5(328mm) UVOZ OD ŚVAJCARIJA CIZMI PATIKI

Čevli ,,Rossignol ,, br 28,5 (328mm) Uvoz od Śvajcarija Ekstra Model ...


95 €
или предлог цена
14 дек 23:25CEVLI DALBELLO 27,5(318mm) UVOZ OD ŠVAJCARIJA CIZMI PATIKI

Čevli ,,Dalbello,, br 27,5 (318 mm) Uvoz od Švajcarija Ekstra Model z...


85 €
или предлог цена
14 дек 23:17CEVLI ROSSIGNOL 22,5(265mm)UVOZ OD ŠVAJCARIJA CIZMI PATIKI

Čevli ,,ROSSIGNOL,, br22,5(265mm) Uvoz od Švajcarija Top Model za Top...


35 €
или предлог цена
14 дек 23:10CEVLI DALBELLO 21.5 (259mm) UVOZ OD ŠVAJCARIJA CIZMI PATIKI

Čevli Dalbelo br:21,5 (259mm) Uvoz od Švajcarija Top Model Za Top Cen...


40 €
или предлог цена
14 дек 22:46CEVLI ATOMIC 24,5 NOVI UVOZ OD ŠVAJCARIJA CIZMI PATIKI

Čevli ,,ATOMIC,, 24,5 NOVI Uvoz od Švajcarija Ekstra Model za ekstra ...


90 €
или предлог цена
14 дек 22:27CEVLI NOVI NORDICA 25,5 (295mm) UVOZ OD ŠVAJCARIJA CIZMI TOP

Čevli Novi ,,NORDICA,,br 25,5 (295mm) Uvoz od Švajcarija Top modeli z...


90 €
или предлог цена
14 дек 22:18CEVLI NOVI SALOMON 24,5 UVOZ OD ŠVAJCARIJA CIZMI PATIKI

Čevli za Skijanje ,,SALOMON,,NOVI br24,5 Uvoz od Švajcarija Top model...


90 €
или предлог цена
14 дек 22:10CEVLI NORDICA 28,5(325mm)UVOZ OD ŠVAJCARIJA CIZMI PATIKI

Čevli ,,NORDICA,, br 28,5 (325mm) Uvoz od Švajcarija Ekstra Model za ...


90 €
или предлог цена
14 дек 21:52CEVLI ZA SKIJANJE NORDICA 26,5(310mm) UVOZ OD ŠVAJCARIJA

Cevli za Skijanje ,,NORDICA,,br 26,5 310mm Uvezeni od Švajcarija Top ...


90 €
или предлог цена
14 дек 21:43Vezovi za skii.

Vezovi za skii komplet.Koristeni ispravni. 600dn.


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

30 ное 09:58Ski oprema

prodavam stari modeli na cevli i skii. broj na cevli 42, 45, 46. cen...


1 €
или предлог цена
03 ное 15:20Prodavam RISPORT lizgalki za umetnicko lizganje

Prodavam lizgalki RISPORT so noz MIRAGE , golemina 235 ( odgovara od ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

30 окт 22:40Чизми за хокеј

BAUER Vapor X400 чизми за хокеј. Нови оргинал чизми за хокеј број 44....


5.000 МКД
или предлог цена
19 окт 22:11Продавам ски чевли Саломон бр.38,

Продавам ски чевли Саломон бр.38, цена 50 евра


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

31 авг 23:05Страна 7 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам