Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
350 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam skijacki cevli FISCHER

Prodavam skijacki cevli FISCHER mnogu malku noseni, recisi novi. Kupe...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

11 мар 22:23Cevli za skijanje FISCHER 37.5

Prodavam cevli za skijanje Fischer broj 37,5 mnogu malku noseni, reci...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

05 мар 06:41Cevli za skijanje DALBELLO

Prodavam skijacki vevli DALBELLO natprevaruvacki, broj 42. Cevlite se...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

04 мар 19:16Skijacki cevli FISCHER

Prodavam skijacki cevli FISCHER MY STYLE 100 Soma tec broj 37.5. Cevl...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

04 мар 19:11Skijacki cevli ROSSIGNOL

Prodavam skijacki cevli ROSSIGNOL B Pro 100. Cevlite se recisi novi, ...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

04 мар 19:03Prodavam skiacki cevli

Prodavam skijacki cevli NORDICA broj 37,5 mnogu malku noseni, recisi ...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

04 мар 18:55Cizmi za skijanje, чизми за скијање

Cizmite se vo Skopje broj 38,39. Cena 2500 den. Tel za kontakt 070201...


2.500 МКД
или предлог цена
23 фев 14:38Ski cizmi, Ски чизми

Cizmite se vo Skopje, broj 38-39 Telefon za kontakt:070201194


2.500 МКД
или предлог цена
12 фев 12:35SKII KONDURI, CEVLI, ODLICNI!!!

VO ODLICNA SOSTOJBA, MALKU KORISTENI, KONTAKT SAMO NA 078 222 170


1 €
или предлог цена
26 јан 19:18Чевли за скијање

Се продаваат добро зачувани чевли за скијање бр 39-40.


1.500 МКД
или предлог цена
18 јан 09:06Alpina ski cevli

Се продаваат ски чевли алпина Големина: 26-26,5 US или 305мм Добро ...


100 €
или предлог цена
14 јан 15:57Burton

Продав кондури Burton Rolers број 45 UK 10,5. Модел 2012година, многу...


4.500 МКД
или предлог цена
13 јан 20:10Детски ски чевли бр.34

Се продаваат користени детски ски чевли број 34


1.500 МКД
или предлог цена
09 јан 19:51Ски чизми, ski cizmi

1


1 €
или предлог цена
09 јан 14:49Ски чизми, ski cizmi

1


1 €
или предлог цена
09 јан 14:45SALOMON cevli za snowboard 24.5

SALOMON cevli za snowboard 24.5 so slab Flex za pocetnici ili sredno...


20 €
или предлог цена
04 јан 19:39TECNIKA Inferno Force 130

Ski cevli za dobri skijaci TECNIKA Inferno Force so flex 130 vo sup...


30 €
или предлог цена
04 јан 19:39SALOMON F-LTD limited PRO 26cm

Snowboard cizmi SALOMON F-LTD PRO model mnogu malce koristen. N°26cm


20 €
или предлог цена
04 јан 19:39ROSSIGNOL cevli za snowboard 24.5

ROSSIGNOL 24.5 cevli so sreden flex za borderi so sredno nivo dupli...


20 €
или предлог цена
04 јан 19:39Чевли за скијање

Nordica GTS 12 во одлична состојба. Големина mp 30.0 (одговара на бр...


По Договор
или предлог цена
03 јан 19:15Zenski cevli. Fisher, model 2017 god

Продавам женски чевли за скијање, Fisher, модел од 2017 година. Чев...


100 €
или предлог цена
21 дек 13:00KONDURI ZA SKIJANJE

Prodavam konduri za skijanje DALBELLO. perfektno socuvani. Broj 36/37...


3.000 МКД
или предлог цена
20 дек 22:31TEMNO ZELEN SKI SKAFANDER I SKI KONDURI 43-44

SKI KONDURI=3000 DEN SKAFANDER=3000 DEN ZAEDNO SO POPUST =5000 DE...


5.000 МКД
или предлог цена
04 дек 13:00Cizmi za skijanje

Cizmite sa doneseni od svajcarija


50 €
или предлог цена
19 ное 07:14Детски кондури за скијање

Се продаваат детски кондури за скијање бр. 34,5. Купени се минатата г...


2.200 МКД
или предлог цена
06 ное 18:35Rossignol alltrack чизми

Rossignol alltrack кондури број 27, односно 42/43 број. Hiking and w...


150 €
или предлог цена
06 ное 11:40Скии Head и кондури Rossignol

Head shape скии со висина 163cm, везови, со острени кантови и премачк...


270 €
или предлог цена
06 ное 11:39Ski konduri Dolomite VX Antracite

Ski konduri Dolomite VX Antracite golemina 42.5 ili 27.5 Ski Bo...


5.000 МКД
или предлог цена
04 ное 11:02Racing Ski konduri Nordica Grand Prix

Golemina 25"-25.50" (broj 40), odlichna sostojba, Cena 1,000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

03 ное 07:36Salomon Cizmi za Ski 41

Salomon Cizmi za Ski 41


40 €
или предлог цена
29 авг 07:53Страна 9 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам