Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
350 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skii Elan

Skii so vezovi i steki, RC 04 170cm RC05 180cm Rosifgnoll 170 cm


1.000 МКД
или предлог цена
26 апр 12:23Konduri za skijanje HEAD VECTOR 100 flex

Се продаваат половни кондури за скијање HEAD VECTOR 110 flex. Зачуван...


85 €
или предлог цена
10 апр 12:18Кондури број 43-44

Се продаваат кондури нови некористени за бордање број 43-44. Тел 070 ...


4.000 МКД
или предлог цена
05 апр 18:06Nitro snowboard chizmi

Nitro snowboard chizmi golemina 42 i 2/3.


По Договор
или предлог цена
05 апр 09:57Се продаваат кондури број 42

Се продаваат половни кондури за бордање број 42. Тел 070 622 000


4.000 €
или предлог цена
04 апр 15:52polovni konduri za skijanje

prodavam konduri za skijanje 2para ALPINA BR.41,5 2.500 DEN. TECN...


3.000 МКД
или предлог цена
04 апр 11:06Salomon Quest access R70 W

Одлични X ACCESS 70 W кондури за скијање кои имаат прилагодлив механи...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

02 апр 11:41Ski cevli konduri ALPINA RX4

PRODAVAM ALPINA RX4 SKI KONDURI. BR 45.5 ILI NO.30 PO SKI TABLICA. DO...


2.500 МКД
или предлог цена
02 апр 09:18Чевли за скијање бр. 11

Продавам чевли Алпина бр. 11, 350 мм. исправни, одговараат на број 43...


1.500 МКД
или предлог цена
31 мар 11:20Cizmi za skijanje

Se prodavaat cizmi za skijanje br.38-39 285 mm 24.0 dobro zacuvani


2.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

29 мар 19:11ALPINA CIZMI BR 37

ALPINA CIZMI BR 37.5 malce koristeni


1.500 МКД
или предлог цена
28 мар 12:27SKI KONDURI LANGE 39-40BR ODLICNI

Kondurite se vo odlicna sostojba malce koristeni moze i zamena za 42-...


1.199 МКД
или предлог цена
25 мар 09:02konduri za skijanje TECNICA

Konduri TECNICA br.41 solidno socuvani


2.200 МКД
или предлог цена
24 мар 12:25Se prodavaat novi cizmi za skii - HEAD

Cizmite i skiite se novi,ne upotrebeni.Odgovaraat na broj -36+ Do 7...


320 €
или предлог цена
23 мар 19:59Prodavam Ski konduri Free Motion broj 42 i 43

Prodavam konduri za skianje Free Motion dva para ednite se 27(42),dru...


120 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Зимски спортови – Скијање / Чевли

23 мар 12:39CEVLI ZA SKIENJE

PRODAVAM CEVLI , AVSTRISKI, DYNAFIT DOBRO SOCUVANI, BR 39/40, 295 mm


1.800 МКД
или предлог цена
21 мар 21:32SaLomon

скијачки чизми саломон бр.44 со подеслив флекс до максимум 80 и опциј...


3.400 МКД
или предлог цена
19 мар 22:39Skii Cevli Steki Kacigi i sekakva sportska oprema

Prodavam ili menuvam sekakva zimska sportska oprema, ogromen izbor na...


По Договор
или предлог цена
17 мар 19:12Tecnika SKII CEVLI

Prodavam odlicno zacuvani TECNIKA cizmi za skijanje broj mondo 24 ili...


40 €
или предлог цена
17 мар 14:44Skijacki konduri

Skijacki konduri Alpina br. 40/41


3.400 МКД
или предлог цена
16 мар 20:29Planinarski cizmi

Planinarski cizmi br. 37 👉Denver 👉Sympa tex Cena: 1200 den.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

16 мар 11:05konduri za skijanje SALOMON BR.42/43(27.5)

prodavam


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

16 мар 07:40Скијачку чевли

женски, скијачки чевли бр.37 Саломон


2.500 МКД
или предлог цена
15 мар 14:28Alpina konduri za skii

Se prodavaat skoro novi, malku koristeni. Broj 44/45


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

14 мар 13:11Detski ski konduri

Се продаваат скијачки кондури Dolomite црвени, детски. Број 22.5 - EU...


2.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

14 мар 08:24Ski konduri

Продавам ски кондури rossignol,бр.26.5 (41).


3.000 МКД
или предлог цена
13 мар 23:29Prodavam skijacki konduri

Prodavam skoro novi detski ski cevli, broj 28-29 (18.5) 25 evra.


25 €
или предлог цена
11 мар 17:41Ski

Kondurite se vo odlicna sostojba i se malku koristeni kondurite se (...


35 €
или предлог цена
11 мар 14:14Salomon konduri za skii 44.5 - 28.5

Prodavam polovni konduri za skii, broj 44.5, ili 28,5.


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

10 мар 15:13Ski Cevli Alpina

Ski cevli Alpina vo dobra sostojba 295 sm,ili 37-38 broj


40 €
или предлог цена
10 мар 11:43Chevli za skijacko trcanje SALOMON

Chevli za skijacko trcanje SALOMON broj 40.


700 МКД
или предлог цена
09 мар 18:56Чевли Fischer Soma tec

Два пара скијачки чизми броеви 44 и 1/3 и 44 и 1/2.. Користени некол...


45 €
или предлог цена
09 мар 17:25Ski cevli I markeri

Info na 078 236 052


1.800 МКД
или предлог цена
09 мар 11:34Snowbord Cevli

Cevli 38


40 €
или предлог цена
08 мар 07:00Ski konduri detski

Prodavam malku koristeni ski konduri salomon mondo broj 24-24,5, odgo...


3.500 МКД
или предлог цена
06 мар 20:34Prodavam ski cevli Salomon 28.5 (44)

Prodavam cevli za skijanje Salomon br. 28.5 (44). Flex 90-100. Тел. ...


4.000 МКД
или предлог цена
06 мар 17:57Чевли за скии за деца 36

Za info 078236052


800 МКД
или предлог цена
03 мар 21:34Rraichle snowboarder racing 36

Za info 078236052


1.500 МКД
или предлог цена
03 мар 21:34Rossignol Salto GTX Cockpit blue 285mm

Rossignol Salto Cockpit 285mm


75 €
или предлог цена
02 мар 13:31KEPUC PER SKI 24-24.5 KONDURI ZA SKI BOOTS

👍🏻


3.500 МКД
или предлог цена
28 фев 09:14Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам