Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
350 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cizmi za skijanje Salomon

Se prodavaat cizmi za skijanje Salomon 26-26.5 cm (br.41) INFORMA...


40 €
или предлог цена
26 фев 08:26Prodavam cevli, skii

Cevlite se br. 45 Crnite skii 1.70 Belite 1.83


1 €
или предлог цена
25 фев 22:34Ski cevli Technica 19,5 ili 30,5 golemina

Cevlite se vo super sostojba so micro podesuvanje. Barajte na 0775241...


1.000 МКД
или предлог цена
25 фев 16:52Se prodavaat turno konduri Fischer Travers 2020/2021

Se prodavaat novi konduri Fischer Travers najnov model 2020/2021 prob...


15.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

25 фев 10:23ATOMIC HAWX 130 flex cizmi, cevli za skijanje

Top sostojba, priblizno na novi Broj 27/27.5


100 €
или предлог цена
23 фев 22:50Konduri za skijanje, Alpina, Lowa, Techica

Detski chizmi Technica br. 34 – 40 eur Lowa br. 36.5-37 – 40 eur Z...


1 €
или предлог цена
23 фев 15:43Skojacki cevli br.39

Prodavam skijacki cevli Alpina br.39


500 МКД
или предлог цена
23 фев 08:26Komplet skii

Se prodavaat komplet skii koristeni dve sezoni.


По Договор
или предлог цена
18 фев 17:52HEAD FIT cizmi za skianje***

malximalno socuvani uvezeni,


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

15 фев 12:45Prodavam cevli za skijanje Alpina br.45

Prodavam cevli za skijanje Alpina broj 45 vo dobra sostojba. Prakjam ...


1.800 МКД
или предлог цена
14 фев 21:50Se prodavat cizmi za snowbord

Cizmite se kako novi samo probani Broevi: 42.5 42.5 36


1 €
или предлог цена
14 фев 17:19KONDURI ZA SKIJANJE

Se prodavaat konduri za skijanje ALPINA UniFit Term BROJ-29.5


60 €
или предлог цена
14 фев 14:55Turno SCARPA AVANT 41.5

Се продава нови SCARPA AVANT 41.5 турно чевли


1 МКД
или предлог цена
14 фев 00:16Cizmi za skijanje 284mm

Detski cizmi za skijanje broj 37


1 МКД
или предлог цена
13 фев 23:57Konduri za ski

Konduri za ski od 24 do 37


1.000 МКД
или предлог цена
12 фев 18:44Cizmi za skii

Cizmi za skii cevli po dogovor


1 МКД
или предлог цена
12 фев 17:49Детски Алпина кондури за скијање

Продавам детски Алпина кондури за скијање бр.36


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

12 фев 08:12ALPINA cevli za skijanje

Alpina чевли за скијање, купени од Пеко, во одлична состојба, некорис...


2.500 МКД
или предлог цена
11 фев 20:32Skii ATOMIC KONDURI HEAD

Skii 2160cm KONDURI Head 41/42


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

10 фев 00:38Prodavam skoro novi ski cevli konduri Salomon

Prodavam skoro novi, malku koristeni ski cevli Salomon Evolution, Bro...


2.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

10 фев 00:31Head

...


2 МКД
или предлог цена
09 фев 08:24Rossignol

бр.37-38 26,5 305мм


50 €
или предлог цена
08 фев 23:07SKII CIZMI 44 STAPCINA I TORBICA

SE PRODAVAAT SKII ELAN AUDI quattro 175 CM KOMPLET SO VEZOVI MARKER. ...


10 МКД
или предлог цена
08 фев 18:57Dolomiti ски чевли

...


50 €
или предлог цена
08 фев 18:45Кондури за скијање 37-38

Кондури за скијање малку користени. Број 24-25 (37-38)


3.000 МКД
или предлог цена
08 фев 09:58Fischer soma f 9000 ski konduri/guzerici

FISCHER SOMA F 9000 RACE TI Broj/Size: 27-27.5 (42-43) Flex 120/130...


3.999 МКД
или предлог цена
07 фев 00:14SKI OPREMA

Ski konduri i oprema Konduri 2500denari eden par odgovaraat na 37 br...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

05 фев 09:13Кондури за скијање

Продавам кондури за скијање 294 мм (39-40) и стапови за скијање 100 с...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

05 фев 06:22LIZGALKI ADIDAS PROFESIONALNI HOKEARSKI

LIZGALKITE SE ADIDAS KANADA HOKEARSKI BROJ 40-41 MALCE KORISTENI KAKO...


По Договор
или предлог цена
04 фев 10:20Detski chevli za skienje

Detski 2 para chevli za skienje vo odlicna sostojba Nordika 19.5 (32...


1.000 €
или предлог цена
02 фев 11:25Fischer RC4 Pro Vacuum 130

Broj 26.5 (42) Kontakt broj 070215612


9.999 МКД
или предлог цена
01 фев 19:18Lizgalki lizganje knki br 38 odlicni

Kako novi se br 38


1.000 МКД
или предлог цена
01 фев 18:27KONDURI CIZMI ZA SKIJANJE / КОНДУРИ ЧИЗМИ ЗА СКИЈАЊЕ

SE PRODAVAAT ILI MENUVAAT ZA POGOLEM BROJ NORDICA Exopower Trend ...


3.000 МКД
или предлог цена
01 фев 16:08BURTON cizmi za snowboard (ski board) No.44

Novi KOZENI cizmi (2 pati obleceni) za ski bord No.44 (UK-10, USA-11,...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

01 фев 13:59ski cevli Dynafit(ски чевли)

Se prodavat ski cevli Dynafit br. 38


1.500 МКД
или предлог цена
31 јан 21:29Се продават детски комплет скии.......

Се продаваат детски комплет скии head 106sm.везови head, чевли nordik...


6.000 МКД
или предлог цена
31 јан 16:59Се продаваат чевли за скијање ( околу 40 бр,или 308мм)

Се продаваат чевли за скијање ( околу 40 бр,или 308мм) половни, удобн...


1.300 МКД
или предлог цена
31 јан 15:53ROSSIGNOL големина 29.5

Продавам Rossignol ALL TRACK PRO 110 Flex index 110 Кондурите се нос...


13.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

31 јан 11:40Cizmi za skijanje Salomon Br 32/34

Cizmi za skijanje Salomon Br 32/34 Cena 1500 den.


1.500 МКД
или предлог цена
28 јан 14:39Cizmi za skijanje Salomon Br.38/40

Cizmi za skijanje Salomon Br.38/40 Cena 1500 den.


1.500 МКД
или предлог цена
28 јан 14:37Страна 3 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам