Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
346 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cizmi za skijanje Salomon Br.38/40

Cizmi za skijanje Salomon Br.38/40 Cena 1500 den.


1.500 МКД
или предлог цена
28 јан 14:37Cizmi za skijanje Raichle br.39/40

Cizmi za skijanje Raichle Br 39/40 Cena 1500 den


1.500 МКД
или предлог цена
28 јан 14:35Cizmi za skijanje Salomon br. 43/44

Se prodavaat cizmi za skijanje Salomon Br. 43/44 Cena: 1500den


1.500 МКД
или предлог цена
28 јан 14:14SALOMON KONDURI BROJ 40 1/3

SALOMON KONDURI BROJ 25.5 ( 40 1/3) vo odlicna sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
27 јан 19:44SALOMON KONDURI BROJ 45

SALOMON KONDURI BROJ 45, vo odlicna sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
27 јан 19:42Konduri Aplina br. 42 ( 27 )

Konduri ALpina , flex 60, dobra sostojba.


60 €
или предлог цена
27 јан 14:16prodavam lizgalki/лизгалки/лизгање

prodavam konduri za lizganje, lizgalki, odlicna sostojba, broj 34 i...


1.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

26 јан 11:07Cizmi za ski 38br

Cizmite se zdravii nese osteteni nigde koristeni se od 14godinso dete...


30 €
или предлог цена
24 јан 13:32SNOWBOARD BOOTS

👍🏻


По Договор
или предлог цена
23 јан 11:02prodavam cizmi

Prodavam Solomon cizmi 24,5 velicina,skoro noviiii. 078233704


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

22 јан 12:32Salomon Cizmi za Skijanje - Zenski 37-38

Zvonite na ovaj broj : 075920500 Se prodava Salomon Cizmi zenski sko...


60 €
или предлог цена
22 јан 10:09Детски кондури за скијање

Кондури 16.5-17.5 бр.26- 27 - 1500 ден Кондури 18.5-19.5 бр.28-29 - ...


1.500 МКД
или предлог цена
22 јан 07:20Prodavam skoro novi cizmi

Zenska ski jakna nekolki pati oblecena br.40, cena 1800den. Lice za ...


1 €
или предлог цена
20 јан 18:45SKII,PANTALONI,SNOUBOARD,CEVLI UVOZ OD ŠVAJCARIJA TOP CENI

Skii,Čevli za skijanje,Pantaloni,Palta,Bordovi Kacigi,Naočari Jakni...


20 €
или предлог цена
20 јан 16:07Ski konduri

Konduri za skijanje koristeni samo Edna sezona kako novi. Br 23,5 ili...


1 МКД
или предлог цена
17 јан 15:37cizmi za snow board

Novi ne koristeni cizmi za bordanje broj 40


2.000 МКД
или предлог цена
17 јан 14:51ALPINA cizmi za skijanje

Prodavam Alpina cizmi sa skijane, izraboteni od tvrda plastika i teks...


1.200 МКД
или предлог цена
17 јан 14:03Cizmi za snowboard novi 41

Novi ne se vozeni broj 41 uvezeni se od italija


2.300 МКД
или предлог цена
13 јан 14:38SKI CIZMI/ KONDURI SALOMON 23-23.5

Se prodavat detski ski cizmi cisto novi koristeni samo edna sezona SA...


1.999 МКД
или предлог цена
09 јан 22:55cizmi sa skianje SALOMON Perforam 44br

extra socuvani..


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

09 јан 20:25Konduri za ski Nordica.Rossingnol,Sallomon.Tecnica ..

kondurite se sosema malce upotrebeni doneseni sega od germanija od 28...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

09 јан 20:24NOVI HEAD RAPTOR RD R2 27.5 - 95mm RACE

NOVI HEAD RAPTOR RD R2 27-27.5 (42-43) - 95 mm sirina na stopalo. RAC...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

07 јан 09:06PRODAVAM DETSKI SKIJACKI KONDURI

PRODAVAM DETSKI SKIJACKI KONDURI BROJ 20,5 , SKORO NOVI


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

06 јан 10:38Ski konduri ROSSIGNOL EXALT X6

Size 30.5


3.000 МКД
или предлог цена
03 јан 16:10Konduri NITRO

Konduri zimski 37 broj


35 €
или предлог цена
02 јан 11:41LANGE WORLD CUP CONTROL FIT 27-27,5

Novi Lange World Cup RP ZB Control fit cevli za skijanje, samo proban...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

01 јан 14:56Чевли за скијање Fischer Soma World Cup

Се продаваат чевли за скијање Fischer Soma World Cup Големина: UK 8.5...


70 €
или предлог цена
30 дек 16:27Продавам ски чевли Саломон бр.38

Продавам ски чевли Саломон бр.38, цена 2500 денари


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

30 дек 14:00Продавам ски чевли Алпина бр.45

Продавам ски чевли Алпина бр.45, цена 2500 денари.


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

30 дек 14:00Se prodavaat ili zamenuvaat ski konduri 34ka za 36ka

Kontakt 070 272 344 34ka konduri se zamenuvaat za 36ka ili se prodav...


3.000 МКД
или предлог цена
30 дек 13:14ROSSIGNOL Alias Sensor 70

Kondurite se kupeni novi od Sport-M i se koristeni dve sezoni. Kond...


5.500 МКД
или предлог цена
28 дек 07:07Чевли за скијање Atomic

Продавам чевли за скијање Atomic кои се во одлична состојба, многу ма...


9.000 МКД
или предлог цена
26 дек 21:42Novi Konduri za Bord

upotrebeni samo 5 dena .br.41.5. .tel za kontakt 070 324 877 tatjana ...


7.000 МКД
или предлог цена
25 дек 07:23Ski cevli solomon 43-44

Чевлите се добро сочувани, од добра марка на производител-саломон, ме...


4.500 МКД
или предлог цена
24 дек 16:24Prodavam konduri za skijanje

Prodavam konduri za skijanje br. 44, cena 2800 den.


2.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

23 дек 14:30Prodavam konduri za skijanje Rossignol

Konduri za skijanje Rossignol Sensor Blade Allspeed 80 skijani samo e...


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

23 дек 14:27Se prodavaat skijacki cevli Nordica Sport Machine

Se prodavaat skijacki cevli Nordica Sport Machine. Broj na stapalo 42...


99 €
или предлог цена
23 дек 13:57Skijacki konduri ' cevli ' pancirki ' gojzerici.

Rossignol 48 broj. Kupeni pred 3 sezoni 500 evra Ne sobiraat na nov...


100 €
или предлог цена
21 дек 15:00Prodavam Alpina zenski cevli broj 24

Prodavam Alpina zenski konduri za skijanje broj 24 (odgovara na 36.5 ...


2.500 МКД
или предлог цена
21 дек 10:00Prodavam Alpina zenski cevli broj 24

Prodavam Alpina zenski konduri za skijanje broj 24 (odgovara na 36.5 ...


2.500 МКД
или предлог цена
21 дек 09:56Страна 4 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам