Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
350 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cevli cizmi

Zacuvani cevli za skii 1500 den extra cena 38 samo


2.000 МКД
или предлог цена
19 дек 10:12ATOMIC REDSTER WC FIS 130/150 flex - 26,5 so Novi Vloski

Prodavam VRVNI kako novi ATOMIC REDSTER WC FIS 130 - 150 flex, lifted...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

19 дек 09:57NOVI HEAD RAPTOR RD B2 140-160 Flex 27-27,5

Novi, samo probani HEAD RAPTOR RD B2 27-27,5 ski cevli. Odgovaraat n...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

19 дек 09:56Ski konduri Alpina br

Alpina br. 41 so fleksi 60, so 4 zabici, vloshkata e kako nova, ideal...


3.500 МКД
или предлог цена
18 дек 21:34Konduri za ski

Konduri za ski br. 42


1.000 МКД
или предлог цена
18 дек 20:46Prodavam ski konduri

Prodavam ski konduri Alpina (plavi) br.39----2.500,00den. Prodavam s...


1 МКД
или предлог цена
18 дек 20:02CEVLI,CEVLA,CIZMI,CIZMA,SKII

Cevli Novi od Poznatite Brendovi Uvoz od Švajcarija. Ekstra cena za C...


70 €
или предлог цена
18 дек 11:24SKII,CEVLI,CIZMI,PANTALOMI,SKI GARDEROBA

Skii Karvin od poznatite ,,BRENDOVI,, Uvoz od Švajcarija Ceni od 50€ ...


50 €
или предлог цена
18 дек 11:23Detski Chizmi za skienje

Detski Chizmi za skienje Nordika . Dolzina na stapalo 185mm(Br. 28-2...


20 €
или предлог цена
11 дек 21:49Hello Kitty detski cizmi NOVI

Hello Kitty detski cizmicki za sneg dozd so krzno Novi voopsto ne obl...


30 €
или предлог цена
11 дек 18:38Raichle F.one 27-27,5 ski cizmi, cevli, obuvki, konduri

SKI CIZMI RAICHLE F.ONE - BROJ 27-27,5 303mm TEL./ VIBER 071307111 ...


80 €
или предлог цена
10 дек 14:24Dalbello Mantis 27-27,5 ski cizmi, cevli, obuvki, konduri

SKI CIZMI DALBELLO MANTIS - BROJ 27-27,5 317mm TEL./ VIBER 071307111...


80 €
или предлог цена
10 дек 14:08Nordica Speed 25-25,5 ski cizmi, cevli, konduri, obuvki

SKI CIZMI NORDICA SPEEDMACHINE - BROJ 25-25,5 295mm TEL./ VIBER 0713...


70 €
или предлог цена
10 дек 14:04Lowa Am110 28-28,5 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI LOWA AM110 -BROJ 28-28,5 326mm TEL/VIBER 071307111 ...


120 €
или предлог цена
10 дек 13:56Nordica Olympia 23-23,5 ski cizmi, cevli, konduri, obuvki

SKI CIZMI NORDICA OLYMPIA - BROJ 23-23,5 275mm TEL./ VIBER 071307111...


60 €
или предлог цена
10 дек 13:54Rossignol Exalt 70 ..30

Solidno zachuvani


5.000 МКД
или предлог цена
10 дек 12:55Technica 23,5 ski cizmi, cevli, konduri, obuvki

SKI CIZMI TECHNICA - BROJ 23,5 276mm TEL./ VIBER 071307111 ...


100 €
или предлог цена
10 дек 12:36Salomon Rush 24-24,5 ski cizmi, cevli, cizmi, obuvki

SKI CIZMI SALOMON RUSH - BROJ 24-24,5 285mm TEL./ VIBER 07130711...


100 €
или предлог цена
10 дек 12:34Salomon Divine MG 24-24,5 ski cizmi, cevli, konduri, obuvki

SKI CIZMI SALOMON DIVINE MG - BROJ 24-24,5 288mm TEL./ VIBER 071...


100 €
или предлог цена
10 дек 12:25HEAD WORLDCUP 24-24,5 ski cizmi, cevli, obuvki, konduri

SKI CIZMI HEAD WORLD CUP - BROJ 24-24,5 285mm TEL./ VIBER 071307...


90 €
или предлог цена
10 дек 12:12LOWA SC LADY 26-26,5 SKI CIZMI, CEVLI, KONDURI, OBUVKI

SKI CIZMI LOWA SC LADY - BROJ 26-26,5 300mm TEL./ VIBER 07130711...


100 €
или предлог цена
10 дек 12:07HEAD EDGE 25-25,5 ski cizmi, cevli, obuvki, konduri

SKI CIZMI HEAD EDGE - BROJ 25-25,5 294mm TEL./ VIBER 071307111 ...


70 €
или предлог цена
09 дек 19:23DOLOMITE Z PRO 90 ski cizmi, cevli, konduri, obuvki

SKI CIZMI DOLOMITE Z PRO 90 - BROJ 24 266mm TEL./ VIBER 071307111...


90 €
или предлог цена
09 дек 19:18Ski cizmi, konduri, cevli, obuvki Salomon X3-RC 26-26,5

SKI CIZMI SALOMON X3-RC - BROJ 26.0-26.5 303mm TEL./ VIBER 07130...


90 €
или предлог цена
09 дек 19:07Rosignol cizmi (detski)

se prodavaat Rosignol cizmi detski (koristeni samo 5 dena)


70 €
или предлог цена
07 дек 15:02Cizmi snowboard 41 Made in italy

Novi ne se vozeni Broj 41 Uvezeni od italija moze da se probat sek...


2.000 МКД
или предлог цена
04 дек 22:20Cizmi snowboard 41 Made in italy

Novi ne se vozeni nikogas Broj 41 Uvezeni od italija moze da se pr...


2.000 МКД
или предлог цена
04 дек 22:19Cizmi snowboard 41 Made in italy

Uvezeni od italija novi broj 41 Nikogas ne se vozeni


2.000 МКД
или предлог цена
04 дек 22:13Lizgalki knki

Lizgalki doneseni od germanija 37,38


1.500 МКД
или предлог цена
02 дек 18:32Nordica GranSport 26-26.5 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI NORDICA GRANSPORT 75 ELITE - BROJ 26.0-26.5 303mm TEL./ VI...


80 €
или предлог цена
30 ное 22:42Dalbello Aerro 27,5 318mm ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CEVLI DALBELLO AERRO LTD 99 - BROJ 27,5 318mm TEL/VIBER: 0713071...


85 €
или предлог цена
30 ное 22:41Salomon Custom Shell 28 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI SALOMON CUSTOM SHELL -BROJ 28-28,5 326mm TEL/VIBER 071307...


90 €
или предлог цена
30 ное 22:41Fisher Viron 28-28,5 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI FISHER VIRON XTR80 -BROJ 28-28,5 323mm TEL/VIBER 071307111...


90 €
или предлог цена
30 ное 22:41Lange Ertlrenz 30-30,5 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI LANGE ERTLRENZ -BROJ 30-30,5 346mm TEL/VIBER 071307111 ...


100 €
или предлог цена
30 ное 22:41Head EzOn2 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI HEAD EZON2 -BROJ 26-26,5 313mm TEL/VIBER 071307111 ...


80 €
или предлог цена
30 ное 22:41Technica Icon Carbon 25 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI TECHNICA ICON CARBON POWER SPOILER -BROJ 25-25,5 304mm TE...


70 €
или предлог цена
30 ное 22:41Rossignol Xenn 25,5 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI ROSSIGNOL XENN 6 -BROJ 25,5 298mm TEL/VIBER 071307111 ...


70 €
или предлог цена
30 ное 22:40Rossignol XExalt 28,5 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI ROSSIGNOL XExalt -BROJ 28,5 328mm TEL/VIBER 071307111 ...


80 €
или предлог цена
30 ное 22:40Nordica F7.9 24,5 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI NORDICA F7.9 24,5 -BROJ 24,5 285mm -FLEX 75 TEL/VIBER ...


70 €
или предлог цена
30 ное 22:40Salomon CF 26-26,5 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI SALOMON CF mission - BROJ 26-26,5 307mm TEL/VIBER 07130711...


80 €
или предлог цена
30 ное 22:40Страна 5 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам