Цела Македонија
                   
225 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Komplet ploci i gramofoni

Prodavam 2 gramofoni,edniot e neispraven,ne znam sto e,a drugiot treb...


310 €
или предлог цена
Денес 11:48Стари алатки

Ножици Хефталица Шублер


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

Денес 07:20Foto aparati

Lice za Kontakt Riste 070 210 092


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:21  НОВ ОГЛАС

Radio Gramofon iskra portoroz

Prodavam Radio Gramofon ISKRA Portoroz.Neznam dali e ispravno mnogu v...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:59Se Prodavat novi WiFi 2.4GHz Nokta slusalki metal detektor

Se prodavat bezžični slušalki Nokta 2,4 GHz za site detektori so funk...


80 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
100 €
Вчера 09:33Se Prodava Nov Metal Detektor Nokta The Legend so LG30 sonda

Se Prodava Nov Metal Detektor Nokta The Legend so LG30 sonda 30cm×23c...


620 €
или предлог цена
Вчера 09:33Se Prodava Nov Metal Detektor Nokta Simplex + WHP

Se Prodava Nov Metal Detektor Nokta Makro Simplex + Slusalki 2.4GHz s...


430 €
или предлог цена
Вчера 09:33Se Prodava Nov Metal Detektor Nokta Makro Simplex + 2023

Se Prodava Nov Metal Detektor Nokta Makro Simplex + Najdobriot metal...


350 €
или предлог цена
Вчера 09:32Фотоапарат Киев со блиц Максвел - Fotoaparat Kiev + blic

Цена по договор Во исправна состојба, многу сочуван, како нов, корис...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.800 МКД
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

Вчера 08:50gp pointer detektor za zlato i metali orginalen

GP POINTER model so pojacan domet DETEKTOR ZA ZLATO I METALI SIGNALI...


1.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

08 јун 19:46Фотоапарат Смена 8

Се продава фотоапарат Смена 8, исправен и со оригинална футрола.


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Технологија и опрема

08 јун 15:13Se prodava GP Pinpointer Q05 metal detektor SHRXY

Se prodava GP Pinpointer Q05 metal detektor SHRXY update verzija so l...


2.200 МКД
или предлог цена
08 јун 15:05Se prodava nov GP Pinpointer metal detektor SHRXY

Se prodava GP Pinpointer metal detektor SHRXY , nov , so 3 modeli na ...


1.200 МКД
или предлог цена
08 јун 11:38lokator detektor skener locator AKS

lokator aks so dve anteni domet 1km vo pravec 15metri dlabocina so di...


13.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

08 јун 11:00SE PRODAVA detector

Se PRODAVA detector 250 evrA 070 560 554


250 €
или предлог цена
08 јун 06:44Се продава машина за шиење MERRITT

Се продава одлично сочувана, функционална ,употреблива машина за шиењ...


350 €
или предлог цена
07 јун 21:49Masina za sienje BAGAT Jadranka

Se prodava masina za sienje BAGAT Jadranka, odlicno socuvana i odrzuv...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

07 јун 20:05Detektor Lokator - Detector Locator

LRL lokator so anteni, so frekfencii za blagorodni metali i minerali ...


350 МКД
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Технологија и опрема

06 јун 18:17Fotoaparat

HITNO PRODAVAM STAR MARKI FOTOAPARAT, ISPRAVEN VO ODLICNA SOSTOJBA


500 МКД
или предлог цена
06 јун 14:44Fotoaparat Zorki 4

Zorki 4,ispraven,1972godina,za kolekcioneri


50 €
или предлог цена
06 јун 05:40Hagenuk staro radio

Neispravno Cena 1600 den


26 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

05 јун 18:27Старзамански казан за печење ракија

Се продава над 100 години стар казан за печење ракија. Типот на казан...


252 €
или предлог цена
04 јун 16:48Радио RR340

Радио во безпрекорна состојба за годините за ценители


450 €
или предлог цена
04 јун 02:42Se prodava masina za sienje Singer

Se prodava masina za sienje Singer, 100 godini stara, ispravna


5.000 МКД
или предлог цена
03 јун 19:07FOTO APARAT ERABOX ZEISS IKON 1937g.

Specifikacii dostapni na internet, zacuvan, minimalni ostetuvanja na ...


50 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
60 €
03 јун 15:16Мултифункционален систем

Грамофон со исправна иглица, касета радио и CD плеер. Со два звучници...


2.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 МКД
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

02 јун 16:56Melnica za kafe

Medical za kafe mesingana


1.500 МКД
или предлог цена
02 јун 07:15Se prodava staro radio

Staro radio


3.500 МКД
или предлог цена
01 јун 20:38Metal detector Gold detector Tragac za zlato nakit metali

Terminator PULSE HUNTER - poveke info na linkot podolu - domet 1. 5m ...


400 €
или предлог цена
01 јун 19:40Detektor

Golem izbor na novi detektori od markata Wave i Terminator so garanc...


400 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Технологија и опрема

01 јун 19:39PRODAVAM MAGNETOFON/RADIO CROWN

PRODAVAM MAGNETOFON RADIO CROWN


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Технологија и опрема

01 јун 12:52PRODAVAM ISKRA TELEFONI ETA 80

PRODAVAM ISKRA TELEFONI ETA 80 EDNIOT E SO JRUZNO BIRANJE DRUGIO...


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Технологија и опрема

01 јун 10:47Singer masina za sienje

Stara masina za sienje singer vo ispravna sostojba. Poveke info na te...


9.500 МКД
или предлог цена
31 мај 20:53KODAK INSTANT CAMERA-EK2

Се продава Kodak INSTANT CAMERA EK2 (1977), во непроверена состојба! ...


500 МКД
или предлог цена
31 мај 12:23Retro Calculator (kalkulator/digitron)

Se prodava ispraven calculator "Unitrex Mini 8" proizveden 1974 god. ...


900 МКД
или предлог цена
31 мај 12:22PRODAVAM STARO RADIO

Za kolekcioneri, radioto e staro okolu 60 godini. Za cenata ke se dog...


1.500 МКД
или предлог цена
31 мај 01:44Се продава машина за шиење Singer

Се продава одлично сочувана и функционална машина за шиење од марката...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

29 мај 19:45RETRO MASINA ZA KUCAJNE ISPRAVNA

Vo ispravna sostojba .


1.500 МКД
или предлог цена
29 мај 12:19Грамофонски плочи

Дует: Васка Илиева и Александар Сариевски, Македонски ора, Добри Став...


600 МКД
или предлог цена
20 мај 22:36Mašina za pišuvanje

OMEGA lux masina za pisuvanje vo kufer, kirilica, ispravna, kupena 19...


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

19 мај 20:47Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам