Цела Македонија
                   
221 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Велосипед " Први Партизан" стар 80години

Велосипед ПРВИ ПАРТИЗАН стар 80 години. Исправен во оригинални делов...


15.000 МКД
или предлог цена
04 сеп 08:56ZAMENUVAM RUP-4 RADIOPRIJEMNIK+MORZEOVA AZBUKA POG.OGLAS

PRODAVAM I ZAMENUVAM RUP - 4 RADIOPRIJEMNIK + MORZEOVA AZBUKA VO KOML...


205.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 14:01Nova nekoristena masina za pisuvanje so kufer,latinica

Антика( 50 год ) 2 Нови, некористени машини за пишување кирилица комп...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Технологија и опрема

01 сеп 09:51Atari Konzola Gaming Retro KUPUVAM BARAM

Kupuvam ATARI KONZOLA!!!


15 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

28 авг 10:10Masina za pisuvanje (kucanje) Olimpia

Masinata e stara, profesionalna, dobra marka i vo funkcija.


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Технологија и опрема

25 авг 13:35Se prodava Radio

Se prodava


5.000 МКД
или предлог цена
18 авг 12:10BRUSEN KAMEN - TOCILO ZA OSTRENJE NA VODA I MESINGENI SADOVI

PRODAVAM STAROVREMSKI BRUSEN KAMEN NA VODA ZA OSTRENJE. TOA STO E NA ...


8.000 МКД
или предлог цена
14 авг 20:24Masina za sienje Bagat Jadranka

Se prodava masina za sienje Bagat Jadranka vo funkcionalna, odlicna s...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Технологија и опрема

10 авг 17:48SINGER Sewing mashine antique 1908 y.

SINGER WINTAGE -ANTIQUE Masina za sienje Proizvedena 1908 god. Vo pot...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

02 авг 15:30Se prodava Radio

Radioto e socuvano.tel:070/249-054;070/331-326 na viber mozit


80 €
или предлог цена
31 јул 12:24Radio Hitachi

Se prodava vintage radio so kaseti Hitachi, vo ispravna sostojba - se...


2.500 МКД
или предлог цена
18 јул 12:06RADIO GRMOFON MELODIJA

71 GOD VO ISPRAVNA SOSTOJBA CENA 1500 DEN 072 555 302


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

12 јул 15:52Analiticka vaga laboratoriska

Prodavam laboratoriska analiticka vaga bez tegovi.


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Технологија и опрема

06 јул 11:43Fotoaparat Zorki 4

Od 1972


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Технологија и опрема

05 јул 07:15Kasetofon stereo cassette player 1970godina

Vo ispravna sostojba Raboti na baterii i na adapter


20 €
или предлог цена
27 јун 14:06Продажба на машина за шиење

Се продава машина за шиење Lucznik KL 82. Машината е произведена во ...


1 €
или предлог цена
27 јун 13:00Радио

Се продава старо радио, од 1972/74цена по договор.


1.500 МКД
или предлог цена
18 јун 11:36Радио будилник

Се продава радио будилник, часовник, исправен, од1977,јапонско произв...


2.000 МКД
или предлог цена
16 јун 14:59Staro radio antikvitet

Prodavam staro radio tel 078233929


2.900 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Технологија и опрема

10 јун 12:44Машина за шиење Lucznik

Се продава машина за шиење Lucznik стара повеќе од 80години. Машинат...


4 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Технологија и опрема

07 јун 12:33Kupuvam radio kako na slikite Sony 7f-74dl

Moze i neispravno


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

29 мај 16:21masina za sienje SINGER

se prodava stara masina za sienje Singer, antikvitet tel; 076 470654


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Технологија и опрема

19 мај 15:38Voigtlander bessa Kolekcionerski fotoaparat

Kolekcionerski fotoaparat vo dobra sostojba..10.000den..076450949


10.000 МКД
или предлог цена
13 мај 10:34Kasetofon stereo cassette player 1970godina

Kasetofonot e ispraven raboti so adapter ii baterii


20 €
или предлог цена
09 мај 14:51Singer masina za sienje

Se prodava Singer masina za sienje zacuvana cena po dogovor


1 €
или предлог цена
08 мај 07:19masini za kucanje kasetofon golem lentas

Masina za perenje prenosliva mobilna na struja francuska ispravna ra...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

02 мај 19:39Masina za pisuvanje

Masina za pisuvanje vo funkcionalna sostojba super socuvana


2.500 МКД
или предлог цена
26 апр 14:31Radio staro antikvitet nikola tesla

Prodavam staro radio antikvitet nikola tesla lampas 070-857-399


1 €
или предлог цена
17 апр 19:00Функционален Телефон стар 60 год.

Се продава телефон стар 60 години во исправна состојба. Цена по дого...


1 €
или предлог цена
16 апр 23:44GRUNDIG Traviata Gramofon

Prodavam Gramofon od 60-te godini na minatiot vek, od brendot GRUNDIG...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Технологија и опрема

04 апр 13:00Radio

Retro radio antikvitet tel za kontakt 075423550 Ace


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

29 мар 17:52Radio

Retro Radio tel za kontakt 075423550 Ace


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

29 мар 17:51Digitron kalkulator COMMODORE ANTIKA STARINA RARITET VINTAGE

Socuvan vo ispravna sostojba.


50 €
или предлог цена
25 мар 11:25GRAMOFON

prodavam gramofon postar na struja,neznam koja godina e.


1.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Технологија и опрема

16 мар 11:46Mini radio

200 denari.


200 МКД
или предлог цена
12 мар 17:49PRODAVAM LOKATOR ZA ZLATO

Lice za kontakt 071646350 BLAGOJ


500 €
или предлог цена
23 фев 22:14Maшина за шиење GRITZNER

Машина за шиењe GRITZNER исправна .


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Технологија и опрема

20 јан 13:07Bric profesionalen star berberski (1970)nekoristen

Se koristel za potstrizuvanje vo 70tite godini So dve ceslina e


2.000 МКД
или предлог цена
14 јан 09:00Gramofon star

Za kolekcioneri


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

12 јан 13:49Masina za sienje

Dobra sostojba


1 €
или предлог цена
31 дек 09:00Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам