18554 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ugostitelska oprema,kujni,pecki,sporeti,rabotni masi,lavaboa

„Златни Раце“ – Скопје, произведува професионална опрема за угостител...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

07 фев 15:30Промовирано

Млинови и машини за ронење пченка

Продавам млинови и машини за ронење на пченка. Тел.за контакт 070-87...


1 €
или предлог цена
10 мај 22:21Промовирано

Lazicki za Caffe i viluski za Pomfrit extra cena

Se prodava lazicki za caffe i viluski na malo i golemo dostava niz ce...


30 МКД
или предлог цена
10 мај 13:43Промовирано

Digitalna vaga za torbi i ranci

Prodavam digitalna vaga za torbi i ranci.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Денес 19:57Maslna za secenje mermer

Masina za secenje mermer granit blokovi kamen bekaton so posmak napr...


750 €
или предлог цена
Денес 19:56Avtomatska demoterka za gumi GORKI

Celosno avtomatska demonterka za gumi do 19ska bandazi Italijanska ma...


1.500 €
или предлог цена
Денес 19:56Cirkular

Cirkular za PCELARI so masivno lieno fabricko aluminsko kukjiste. mot...


1 €
или предлог цена
Денес 19:55Gleta za kopanicarstvo

Novi komlet gleta za kopanicarstvo vrven kvalitet en celik lasersi os...


2.600 МКД
или предлог цена
Денес 19:55Kompresor

Nov kompresor koristen malku vo period od skoro dve godini Kompresoro...


1.700 €
или предлог цена
Денес 19:55Се продава ШАНК комплетен со мијалник, чешма

Се продава ШАНК комплетен со мијалник, чешма. Шанкот е 300 х 1.60 см...


1 МКД
или предлог цена
Денес 19:51Вентилација

Се продаваат! Димензии 30 cm на 25cm.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 19:50Откупувам (EPAL) еуро палети Прилеп и Битола 070/488-968

Откупувам Епал еуро палети како на фотографиите, на големо и мало лок...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:45Mlin za stocna hrana

Se prodava mlin za stocna hrana so kamen so dijametar 80 cm. Trofazen...


1 €
или предлог цена
Денес 19:42Motorna pila Dolmar 111

Исправна - во многу добра состојба Заменети: > ланец > мач ...


12.500 МКД
или предлог цена
Денес 19:35MOTOROLA RADIOSTANICA NOVA GM340

MOTOROLA RADIOSTANICA NOVA VO KUTIJA Profesionalna radiostanica Moto...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

Денес 19:31SUPERPLASMA 60/3 -TELWIN

SUPERPLASMA 60/3 -TELWIN plasma cutting sistem telwin ispravna povek...


750 €
или предлог цена
Денес 19:30DIZNI/CAURI/KERAMIKA/ZAVARUVANJE

DIZNI -1.0 cena50 den CAURI-cena 100 den KERAMIKA- cena 30den difoser...


60 МКД
или предлог цена
Денес 19:30prskalica 350 litri

ПРОДАВАМ АТОМИЗЕР ЗА ПРСКАЊЕ НА ЛОЗЈА И ОВОШТАРНИЦИ,И ПЛАСТИЧНО БУРЕ...


1 €
или предлог цена
Денес 19:21Se prodava plastika plasticno plasticni burina bure burijna

Se prodavaat plasticni burinja, ima pogolemi kolicini. Malite burinj...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:16Se prodava Izolacionen tepih izolator guma 20 kv 6mm debelin

Se prodava elektro izolacionen tepih (dielektricna pateka) izolator g...


750 МКД
или предлог цена
Денес 19:11Aparat za zavaruvanje

Se prodava aparat za zavaruvanje Rade Koncar 140A


11 €
или предлог цена
Денес 19:07ЧЕВЛАРСКА МАШИНА

Продавам чевларска машина за шиенје на ѓонови или меѓу-ѓонови (BLAKE ...


650 €
или предлог цена
Денес 19:07LAGERI

se prodavaat lageri novi razlicna golemina


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 18:58Stolarska masina Kombinirka

Se prodava stolarka masina kombinirka poradi nemanje mesto za cuvanje...


500 €
или предлог цена
Денес 18:29Profesionalen apsorber na vlaga se prodava !

Prodavam profesionalen apsorber na vlaga malku koristen so kanister o...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 18:13Kompresor 1000l

Kompresor TRUDBENIK DOBOJ 1000l mnogu malku koristen bez nikakvi zabe...


1.400 €
или предлог цена
Денес 17:48Kanterka,Kanterica

Prodavam razni nozevi za kanterica novi i polovni, site se naostreni,...


15 €
или предлог цена
Денес 17:45MINI DIGITALNA VAGA MERI 200 GRAMA SO PRECIZNOST 0.01 GRAMA

Prodavam mini digitalna vaga meri 200 grama so preciznost od 0.01 gra...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 17:41DIGITALNA VAGA MERI 200 GRAMA SO PRECIZNOST 0.01 GRAMA

Prodavam digitalna vaga meri 200 grama so preciznost od 0.01 grama mn...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Занаетчиска дејност

Денес 17:41Stanica za Lemenje so Regulacija Temperatura!

Precizno Zapojuvanje/Lemenje so Regulacija na Temperaturata,Novo,...


1.490 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Професионални алати

Денес 17:36KOSACKA KOSILICA 071 291 927

Kosacka odlicna ispravna raboti perfektno Mnogu eftino !!! Kontakt ...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:32  НОВ ОГЛАС

Bakarna, Бакарна...МАСТ, MAST

Prodavam Bakarna mast vo pomali pakovanja na kilogrami pakovana vo c...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:28Aparat AC/DC ARGONSKI MILLER 375 АПАРАТ ЗА ЗАВАРУВАЊЕ

Argonski AC /DC MILLER made in USA zavaruva od 5 do 440A MIG,MAG, TI...


1.600 €
или предлог цена
Денес 17:28APARAT,SHANK,MASI,STOLICI I OPREMA ZA KAFANA

MOZE I ZAMENA, PONUDETE! Shank zaedno so ziden del. 5 masi 14 stolic...


25.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:23Столарски стеги, Pipe Clamps, 1/2"

Обратете внимание, овие се за цевка од 1/2". Малку се помали од 3/4",...


650 МКД
или предлог цена
Денес 17:14Se prodavaat kravi so telinja

Se prodavaat oteleni kravi so telinja. Plus se prodavaat 2 maski teli...


2 €
или предлог цена
Денес 17:06PVC MASINI

Se prodava linija za pvc stolarija vo odlicna sostojba ,germansko pro...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Опрема за градежништво

Денес 17:03Makita 18V strafilica, trimer i Pravosmukalka

Porodvam PROFESIONALEN Alat Makita 18V Strafilicata e so opcija za ...


25.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:03  НОВ ОГЛАС

MREZA ZA OGRADA

Se prodava pocinkovana mreza za ograda od zica 1.8 otvor na kocka 6,5...


50 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Останато

Денес 16:54BETONSKI STOLBOVBI

Proizveduvam i prodavam novi bet.stolbovi so cetiri sipki F4 i separi...


100 МКД
или предлог цена
Денес 16:54Garnitra Alat Gedore Set

Kompaktno za vo kola i za po doma prakjam i po kargo Za kontakt tuka...


550 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
650 МКД
Денес 16:51Pecka Bartscher

Peckata e vo odlicna sostojba Germanska Ne e voopsto koristena


150 €
или предлог цена
Денес 16:49Се продава Квалитетен Алат - машини и бензински тример Ехо

-"METABO" makaza, za ograda, 50cm, 350w. Germany -"MAKITA" -95...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 16:44Страна 1 од 464

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам