Цела Македонија
                   
1295 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Raftovi Stalazi Polisi

Raftovite se novi,neotpakuvani,so 4 polici, dimenzija 200sm x 150sm ...


6.000 МКД
или предлог цена
Сарај / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 23:23Dukjan vo blizina na avtobuska stanica

Prodavam dukjan 22m2 vo blzina na avtobuska stanica (Zelesnizka stani...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 21:55Aparat Za Limunada

Se Prodava Aparat Za Limunada kako nov, 6 meseci koristen, odlicno ra...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дукани и опрема

Вчера 20:28Se prodava Italjanski UGOLINI

Se prodava Italjanski UGOLINI aparat za Limunada odlicno raboti Cen...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дукани и опрема

Вчера 20:28KAFE MAT -RANCILIO

SE PRODAVA KAFEMAT RANCILIO SO MELNICA NOV MODEL, MALKU VREME KORISTE...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:41Vitrina za sladoled DE Ranieri

NOVICA - 078308802 Vitrina za sladoled vo extra sostojba kako nova...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:57Pekarska oprema

Se prodava pekarska oprema Duvalka fortis 600e Duvalka unoks 70...


650 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

Вчера 18:54Se prodava Pekarska oprema mikser komora

Pekarska oprema mikser komora Laminator hitno Pecka fortis na plin


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

Вчера 18:54Gradezni matriali Stiropor Lepaci

Gradezni matriali suvo gradba


150 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 18:44Masini za lupenje kompiri

Prodavam dve masini za lupenje kompiri.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 18:27RAZLADNA VITRINA 125cm 486L MADE IN ITALY

VO ISPRAVNA SOSTOJBA MADE IN ITALY 125CM SO ZAVESA ZAMENETA SO POG...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 17:16IZDAVAM! DUKAN blizu IST GEJT MOL---130e/meso.

Izdavam Dukan 24m2+16m2.magazin.za 130e/mes.Na bul.Nikola Karev.vo na...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 16:45Se za restoran

Prodavam oprema za restoran poveke inf 070962116. 070962116


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Дукани и опрема

Вчера 16:16Industriski ventilatori - ugostitelska oprema

Ispravni. Cenata e za dvata.


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 15:15Kafanski zavesi - ugostitelska oprema

Skoro novi bez nikakvo ostetuvanje, so nitni za zakacuvanje. Cenata e...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 15:15Barski masi / konopoi - ugostitelska oprema

7 vodootporni barski masi / konopoi 60cm vo odlicna sostojba. Cenata ...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 15:15Barski masi / konopoi ugostitelska oprema

***** 18 zelezni barski masi / konopoi so drvena plotna vo odlicna so...


40.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 15:15Stolici - ugostitelska oprema

Vo odlicna sostojba. Cenata e za 17 stolici, sivi ili zolti


28.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 15:14Profesionalni grealki terasi - ugostitelska oprema

4 profesionalni kvarcni grealki vo odlicna sostojba pogodni za zimski...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 15:14Masi so drvena rusrik plotna - ugostitelska oprema

13 masi so masiven zelezen mehanizam za da se menuvaat vo niski i vis...


80.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 15:14Masi od drvo - ugostitelska oprema

2 masi 80 × 80 i 4 isti 60 x 60. Cenata e za site komplet


14.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 15:147 masi so plotni od rustik drvo - ugostitelska oprema

Vo odlicna sostojba


32.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 15:144 masi od so plotni od masivno drvo - ugostitelska oprema

Vo odlicna sostojba


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 15:1418 visoki barski stolici od drvo - ugostitelska oprema

Vo odlicna sostojba


28.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 15:14Sistem za razladuvanje za vo letna bavca/ventilator

4 ventilatori Plus eden kompresor za vodena zavesa 300€ se komplet


300 €
или предлог цена
Вчера 15:12Aparat/fontana za limonada borovnica boza 28 litri

Prodavam aparat za limonada borovnica boza ili sto sakate 28 litri Ap...


200 €
или предлог цена
Вчера 15:12Metalni stalazi

Se prodavaat metalni stalazi Nogarki visina 1700mm Polici 400x900mm C...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:02nastresnica

nastresnica alimunium/pvc mehanizami ramka, so vinyl.


300 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava Digitalna Vaga

Digitalna Vaga e samo 1 godina koristena,se prodava zaradi zatvaranje...


100 €
или предлог цена
Вчера 12:57Profesionalna masina za Americki krofni

Автоматска машина за крофни Професионален уред Одлично за професион...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дукани и опрема

Вчера 11:56РАЗЛАДНА ВЕТРИНА

Ветрината е со димензии -висина 2м ,ширина 1м со 60 см длабочина на п...


1.100 €
или предлог цена
Вчера 11:10MELNICA ZA KAFE BORO-Skopje

Malku rabotena skoro nova


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Вчера 09:41Kafemat istant

Mnogu socuvan i malku koristen.


480 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

Вчера 08:56Vetrina za sladolet

Vetrina za sladolet. Raboti so monofazem struia 16piksni Cena :...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:49SVETLECKI REKLAMI (STAKLO,IZLOZI, VOZILA, PATOKAZI,BILBORDI)

Izrabotuvame: 1. Svetlecki reklami 2. Natpisi na izlozi - staklo 3.Na...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 07:09FIRMI I REKLAMI

FIRMI I REKLAMI izrabotka na staklo; izlozi; lim; zid; vozila; svetle...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 07:09Визит Карти + подарок држач

Картонски 300gr. FABRIANO еднострани------------------------------...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 07:09PEKARSKA OPREMA

Info 071337850 (what.viber) Se prodava kompletno pekarska oprema Vit...


4.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

03 јун 23:25INVENTAR RESTORAN PECHKA PIZZA PICA SALATERKA TOSTER

PRODAVAM RAZEN INVENTAR ZA RESTORAN PECKI 2 FORTIS NA PLIN SO SHAMO...


1.000 €
или предлог цена
03 јун 22:08EVTINO, kvalitetna ispravna Fiskalna kasa

Евтино, поради затворање на дуќан квалитетна исправна малку користена...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

03 јун 21:49Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам