526 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izveduvanje Hali so Metalna konstrukcija

Profesionalna izrabotka na hali so metalna konstrukcija, moze i kompl...


1 €
или предлог цена
Денес 08:03Промовирано

Izveduvanje Hali so Metalna konstrukcija

Profesionalna izrabotka na hali so metalna konstrukcija, moze i kompl...


1 €
или предлог цена
Денес 08:03Се продава електричен апарат за заварување

Се продава електричен апарат за заварување, пиштол за фарбање SATA, ш...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:31CNC PLAZMA masina

Se prodava nova cnc plasma mashina so rabotna povrsina 3000 x 1500 mm...


9.700 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
10.700 €
Вчера 17:36Masina za secenje metal

Masina za secenje metal mozna e zamena za CO2 aparat za zavaruvanje....


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Металургија и Преработка на Метали

Вчера 13:00Рунд

Птодавам рунд Тел.070260927


1.000 €
или предлог цена
Вчера 11:27Co2 aparat za zavaruvanje

Telwing aparat za zavaruvanje so co2 200 ampera turbo komplet so rac...


650 €
или предлог цена
Вчера 09:39ALUMINSKI I KOVANI OGRADI

SITE VIDOVI NA OGRADI KAPII TENDI NASTRESNICI


45 €
или предлог цена
Вчера 09:19ALUMINSKI I KOVANI OGRADI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA SITE VIDOVI OGRADI TENDI KAPII NASTRESNICI


45 €
или предлог цена
Вчера 09:19ALUMINSKI I KOVANI OGRADI

SITE VIDOVI NA OGRADI KAPII TENDI


40 €
или предлог цена
Вчера 09:19ALUMINSKI KOVANI I ROLETNA OGRADI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA SITE VIDOVI OGRADI KAPII TENDI DVORNI OGRA...


45 €
или предлог цена
Вчера 09:19PILA GER CIRKULAR ZA METAL PEDRAZZOLI ITALY

PILA GER CIRKULAR ZA METAL PEDRAZZOL BROWN MASTER PILA 315 mm DVE B...


1.100 €
или предлог цена
Вчера 09:07aparat za zavaruvanje argon oerlikon dtg 201 schweiz

aparat za zavaruvanje rostfraj i drugi obojeni i ne obojeni metali 2...


480 €
или предлог цена
Вчера 09:01Elektrodi 50 den/kg i Zaca za varenje 80 den/kg

Se prodavat elektrodi F 3,4,5 rutilni i bazicni Pakovanje po 5 kg i ...


50 €
или предлог цена
04 јул 21:05Inoks inox

Lajsni od rosfraj. 192 *10*5.IMAM 2 PARCINJA.1800 DVETE.Viber ILI wha...


3.835.653 €
или предлог цена
04 јул 20:12Boci za CO2

Se prodavaat Boci za CO2. Bazdareni i vo zavedeni vo sistem.Kontakt 0...


1 €
или предлог цена
04 јул 15:49Se od Kovano Zelezo i crna Bravarija

Firma so dolgogodisno Iskustvo vrsi izrabotka na Ogradi,Kapii,Nastres...


1 €
или предлог цена
04 јул 15:49Kovano Zelezo i Crna Bravarija

Se od Kovano Zelezo i crna Bravarija..Ogradi,Porti,Nastresnici,Garazi...


1 €
или предлог цена
04 јул 15:49Ogradi,Kapii,Nastresnici,Elementi,Mebel od Kovano zelezo

Firma so dolgogodisno Iskustvo vrsi izrabotka na Ogradi,Kapii,Nastres...


1 €
или предлог цена
04 јул 15:49CNC PLAZMA PANELNI MODERNI OGRADI

Kvalitetna izrabotka na moderni ogradi nastresnici, kapii, balkoni, r...


10 €
или предлог цена
04 јул 12:06ALUMINSKI i STAKLENI OGRADI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA SITE VIDOVI ALUMINSKI I STAKLENI OGRADI


40 €
или предлог цена
04 јул 11:22ALUMINSKI DVORNI I BALKONSKI OGRADI

SITE VIDOVI NA OGRADI ALUMINSKI DVORNI KAPII ALUMINSKI DVORNI ALUMINS...


45 €
или предлог цена
04 јул 11:22ALUMINSKI I KOVANI OGRADI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA SITE VIDOVI OGRADI


45 €
или предлог цена
04 јул 11:22ALUMINSKI I KOVANI OGRADI

SITE VIDOVO NA OGRADI TENDI KAPII


40 €
или предлог цена
04 јул 11:22Brusni sajbni polir susijat

Novi germanski na lager 200 parcinja


5 €
или предлог цена
03 јул 22:34Klupna клупна za rezenje navoj

Polovni ednata do 2 cola drugata col i chetvrt


2.000 МКД
или предлог цена
03 јул 22:34Breneri i racki za oksigen oxigen i manometri

Novi i polovni


1 €
или предлог цена
03 јул 22:34Shtir Nozevi noz za drebong drebung

Novi


5 €
или предлог цена
03 јул 22:34Продавам машина за сечење метал

Продавам машина за сечење метал одлична состојба можна е замена за CO...


300 €
или предлог цена
03 јул 20:51CNC HAAS VF3 - MIKRON VCE 1000

Model: VCE 1000 Year: 1996 X, - 1016 мм Y, - 508 мм Z, - 635 мм ...


13.000 €
или предлог цена
03 јул 13:00DIZNI/CAURI/KERAMIKA/ZAVARUVANJE

DIZNI -1.0 cena40 den CAURI-cena 100 den KERAMIKA- cena 30den difoser...


60 МКД
или предлог цена
03 јул 12:57mig / mag zica - co2

Prodavam zica za zavaruvanje debelina 1,2mm / 15 kg koturi


60 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
70 €
03 јул 10:31Prohrom

Debelina 3mm Dimenzii 1.34x2.34


1 €
или предлог цена
03 јул 00:35Nudime rabotnici po saat

bravari zavaruvaci limari operatori na masini opsti rabotnici ...


8 €
или предлог цена
02 јул 22:26elektrostatsko farbanje

prodavam pecka i pistol za elektrostatsko farbanje komplet so komora ...


1 €
или предлог цена
02 јул 16:28plug/kultivator/toma viknovic

kultivator/brazdac/prikolka za toma vinkovic cena 100€ se komplet ba...


100 €
или предлог цена
02 јул 12:54bormasina rinaldi italy

bormasina so 6 vretena burgiji pneumatcka zatega koja se pomestuva na...


890 €
или предлог цена
02 јул 08:56Mikrometar f100-125/f125-150mm

Се продаваат два микрометри FWP, Полска. Миктрометрите се многу малк...


4.800 МКД
или предлог цена
01 јул 11:18PILA GER ZA METAL THOMAS MOD.315 SUPER ITALY

PILA GER ZA METAL VO ODLICNA SOSTOJBA SO VODENO LADENJE SO PUMPA UP...


1.400 €
или предлог цена
01 јул 08:22Се продава Ексцентрична преса

Ексцентрична преса


250 €
или предлог цена
01 јул 07:21Се продава Апарат за аргонско

Апарат за заварување Telwin Tecnica inverter 141 Со кабли за аргонско...


250 €
или предлог цена
01 јул 07:21Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам