526 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izveduvanje Hali so Metalna konstrukcija

Profesionalna izrabotka na hali so metalna konstrukcija, moze i kompl...


1 €
или предлог цена
Денес 08:03Промовирано

Се продава Рачна преса

Рачна преса (шаблон види слика) за обликување на цевки од инох


250 €
или предлог цена
01 јул 07:21Се продава Маказа за лим

Маказа за лим


230 €
или предлог цена
01 јул 07:21ALUMINSKI KOVANI I ROLETNA OGRADI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA SITE VIDOVI OGRADI KAPII


45 €
или предлог цена
30 јун 18:13ALUMINSKI I KOVANI OGRADI

SITE VIDOVI ALUMINSKI OGRADI DVORNI ALUMINSKI OGRADI ROLETNA OGRADI T...


40 €
или предлог цена
30 јун 18:13Aparat za centriranje CORHI

Aparat za centriranje na preden trap i zaden. Vo odlicna sostojba ori...


1 €
или предлог цена
30 јун 15:46Ramna brusilica

Ramna Brusalka/Ramna brusilica hod 800x400 Prvomajska


1 €
или предлог цена
30 јун 10:00BURGII, nareznici, nozevi za freza,burgija.

Razni burgii, nozevi za freza, novi i koristeni, kvalitetni doneseni ...


1 €
или предлог цена
30 јун 07:51glodalka za metal freza reckermann germanska

glodalka za metal freza vo dobra sostojba so dodadna oprema POVOLNO...


1.800 €
или предлог цена
30 јун 07:35BRUSALKA SOLID GERMANY

BRUSALKA SOLID NOVA !!! VO PERFEKTNA SOSTOJBA SILEN 4 KS. E.MOTOR ...


900 €
или предлог цена
30 јун 07:33PILA ZA ALUMINIUM LEITZ GERMANY

PILA ZA ALUMINIUM LEITZ NOVA NEUPOTREBUVANA !!!!


120 €
или предлог цена
30 јун 07:29GER CIRKULAR PERTICI ITALY

GER CIRKULAR PERTICI ZA ALUMIN I PVC


850 €
или предлог цена
29 јун 07:47BONSEK KASTO GERMANY

BONSEK OD GERMANSKI TOP BREND KASTO SO PUMPA ZA LADENJE SECE POD AGOL...


1.100 €
или предлог цена
29 јун 07:45izrabotuvame metalni konstrukcii

izrabotuvame metalni konstrukcii komplet so pokriv i opsivka so panel...


1 €
или предлог цена
29 јун 07:43STOLNA REZALKA PARKSIDE ZA METAL

NOVA NEUPOTREBENA KONTAKT TEL: 071501441


6.200 МКД
или предлог цена
29 јун 05:24KZUBA INVERTER APARAT ZA ZAVARUVANJE

NOV APARAT ZA ZAVARUVANJE INVERTER MNOGU LESEN ZA TRANSPORT ,OLESNETE...


5.500 МКД
или предлог цена
29 јун 05:24Metalurgija

Izrabotka na se od metal Masicki komodi klupi polici raftovi spra...


1 €
или предлог цена
28 јун 20:40Izrabotka i montaza na parking blokatori i stubcinja

Izrabotka na parking blokatori 2700den Cena so montaza 3000den od p...


1 €
или предлог цена
28 јун 20:16Listovi za bonsek

Се продаваат нови некористени листови за бонсек. Димензиите на листо...


800 МКД
или предлог цена
28 јун 11:27PUNKT SVAJS APARAT PFIFFNER 50Y

PUNKT SVAJS APARAT PFIFFNER 50Y SCHWEIZ ODLICNA SOSTOJBA DOLNA EL...


1.600 €
или предлог цена
28 јун 08:27Stolbna staticna bormasina

Se prodava stolbna, staticna bormasina so motor od Rade Koncar 2.2 hp...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
28 јун 01:07Staticna bormashina

Se prodava staticna bormashina, visina 185cm so metalno postolje so f...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
28 јун 01:07Navojni vretena

Novi


5 €
или предлог цена
27 јун 21:42Brusni kamenja za brusenje брусни камења за брусење

Камења за брусење различни димензии за топтан цена по 2 евра кг а на...


2 €
или предлог цена
27 јун 21:40Cirkular za aluminium циркулар за алуминиум

Циркулар за алуминиум со пневматска поддршка


300 €
или предлог цена
27 јун 21:39MASINA RUND ZA VITKANJE CEVKI I DR. ZELEZA - ELEKTRICNA

PRODAVAM ELEKTRICNA MASINA ZA VITKANJE SEKAKVI ZELEZA. MASINATA E TAA...


1.400 €
или предлог цена
27 јун 18:11USLUGI SECENJE I VITKANJE LIM

vrsime uslugi secenje i vitkanje limovi do 5mm: - secenje limovi do ...


1 МКД
или предлог цена
27 јун 17:33zica za CO2 SideWeld (Erlikon) grcka

se prodava zica za co2 sideweld erlikon 0.8-15 kg , 1.0-15 kg , 1.2- ...


150 МКД
или предлог цена
27 јун 16:19drzaci za FOTOVOLTAICI

aluminiumski letvi ,sredni i krajni drzaci so inox strafovi , pogledn...


1 €
или предлог цена
27 јун 16:19Brusalica

Prodavam mala brusalica Felisatte made in Italy vo odlicna sostojba


1.600 МКД
или предлог цена
27 јун 15:40Продавам зачувани дребонг и фреза

Продавам зачувани и малку работени алатни машини дребонг и фреза. И д...


1 €
или предлог цена
26 јун 09:44Zastitna resetka za dukjan/garaza

Ispravna zastitna resetka za dukjan/garaza malo i golemo krilo.. potr...


По Договор
или предлог цена
26 јун 09:31Masini I Alati od Svajcarija!!

Novi neupotrebuvani!! Moze zamena za sportski motor!! Viber/Whats...


По Договор
или предлог цена
26 јун 09:13Bravarsi Uslugi

Bravarsi uslugi komlet izrabotka i dostava Platformi za slep Stalazi ...


10 €
или предлог цена
25 јун 10:19Ramna Brusalka/Ramna brusilica

Ramna Brusalka/Ramna brusilica hod 800x400 Prvomajska Kontakt tel...


1 €
или предлог цена
25 јун 08:04Апарат за варење

Се продава апарат за варење Раде Кончар произведен 1973 до сега работ...


5.000 МКД
или предлог цена
23 јун 20:06BURGII,KONUSNI,STEPENASTI 4-32; 4-20; 4-12

BURGII STEPENASTI KONUSNI [za metall] MOZE I POSEBNO GOLEMINA 4-32 ...


700 МКД
или предлог цена
23 јун 13:00Izrabotka na Hali I Magacini

Vrsime izrabotka na metalni konstrukcii za hali, magacini, garazi


По Договор
или предлог цена
23 јун 09:03Mengeme менгеме

Одлично


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
22 јун 08:57Smisajbna ostrilka brusilka

Ispravna sever subotica


100 €
или предлог цена
22 јун 08:57Sè od bravarija

Izrabotuvame se od metal: trpezariski masi masicki komodi polici klup...


1 €
или предлог цена
21 јун 21:50Страна 2 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам