816 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vakum pumpa вакум пумпа вакуум

Големи Јапонски клипни вакум пумпи со 97% ефикасност значи прави вак...


500 €
или предлог цена
21 сеп 21:39Plasticni ventili пластични вентили

Нови 42 и 52 мм внатрешно


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:39Пловак plovak industriski

Нови


1.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 21:39Зегерови зегер zegorovi zeger osigurac osiguruvac

Најразлични димензии. Се продаваат само топтан по 2 евра кило Има ...


2 €
или предлог цена
21 сеп 21:39Semerinzi semering simering семеринг симеринг семеринзи

Нови семеринзи за хидраулика и пневматика . О прстени Сетови за пу...


3 €
или предлог цена
21 сеп 21:39Кран витло врапче kran vitlo vrapce

Исправно комплет со мачката за движење и даљинско. Со еднаш пустена с...


500 €
или предлог цена
21 сеп 21:38Hidraulika hidroulika хидраулика

Нови делови за хидраулика. Се продаваат топтан на кило по 2 евра


2 €
или предлог цена
21 сеп 21:38Vakum pumpa вакум пумпа пумпи

Големи и мали исправни


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:38Вентилатори вентилатор ventilatori ventilator

Aksijalni ventilatori


50 €
или предлог цена
21 сеп 21:38Пумпа пумпи pumpa za voda

Голема нова не употребена пумпа со половен 55кв мотор


1.200 €
или предлог цена
21 сеп 21:38Turbina turbini ventilator ventilatori турбина вентилатор

Високо притисни големи со 22 и со 18.5 кв мотор


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:3721 сеп 21:37Elektroventili i razvodnici za Hidraulika хидраулика разводн

Неколку типови на електро раводници и вентили


50 €
или предлог цена
21 сеп 21:37Kompresor i vakum pumpa

Mal kompresor za nizok pritisok kombiniran so vakum pumpa za graficki...


2.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 21:37Pumpa za zapallivi tecnosti pumpu пумпа пумпи

Пумпа за бензин или нафта извадена од пумпа за бензин на макпетрол


100 €
или предлог цена
21 сеп 21:37Ventilatori turbini вентилатори турбини

Центрифугални турбини големи и мали


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:37Ланци синџири lanci lanec singir

Нови ima i za viluskari


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:37Ладнак ладилник ladnak ladilnik

Ладилник на воздух за компресор


100 €
или предлог цена
21 сеп 21:37Prodavam Komora za odrzavanje

2.50 visina 1.70 sirina 4.00 dolzina


2.200 €
или предлог цена
21 сеп 20:59Nekoristen industriski aksijalni Ventilator 5.5ks

Se prodavaat 25 industriski ventilatori nekoristeni. 4kw. 80cm


160 €
или предлог цена
21 сеп 16:17Refraktometar za sekerni edinici BRIX, Antifriz, med

www.unimer.mk Novi refraktometri za sekerni edinici, opseg od 0 do...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 13:47vafli vafla вафла вафли професионални производи

Професионални палачинкари за вафли, различни форми, одличен квалитет ...


1 €
или предлог цена
21 сеп 04:25Kuki za kran куки за кран нови digalka

Нови куки за дигалки


5.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 22:54Pumpi za maslo za podmackuvanje

Мали пумпи со казанчиња за централно подмачкување на машини


1.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 22:52Вентили ventili ventil

Golemi industriski novi


1 €
или предлог цена
20 сеп 22:48Сталажи stalazi

20 evra parce


20 €
или предлог цена
20 сеп 22:41Kontrolnik контролник

Исправен


25 €
или предлог цена
20 сеп 22:40Idealno ramna rabotna masa

Работниот стол е користен во лабараторија за испитување метали како и...


400 €
или предлог цена
20 сеп 22:38Trofazeni ventilatori

Trofazeni ventilatori


По Договор
или предлог цена
20 сеп 22:27Kotel pelet

Thermofux Kotel me pelet 25kw Shum pak i perdorur Ne gjendje te r...


1.500 €
или предлог цена
20 сеп 22:03Inoks mijalnik sadoper lavabo Мијалник садоper инокс лавабо

На продажба професионален индустриски мијалник, дебел инокс - прва кл...


200 €
или предлог цена
20 сеп 21:15Tovaren lift samo teleskop

Se prodava teleskop/hidraulika za tovaren lift. Visina na diganje 480...


40.000 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

20 сеп 20:40JET Ventilator

- JET Ventilator - nov ne koristen - donesen od Svajcarija


1.000 €
или предлог цена
20 сеп 20:14- protiv pozarna klapna za kanalska ventilacija

- protiv pozarna klapna za kanalska ventilacija - 500 x 200mm = 3 ko...


50 €
или предлог цена
20 сеп 20:13Oprema za Pekara

Mikser,intermedijalna veknara,komora za fermentacija,raftoj kolicki


По Договор
или предлог цена
20 сеп 11:28CENTRIFUGA ZA MED NA EL. STRUJA 220V

IZRABOTKA NA NOVI ROSFAJTNI CENTRIFUGI ZA MED,NA STRUJA 300 eu.racni ...


300 €
или предлог цена
20 сеп 07:56Сите видови на електрични пумпи, боци, автоматики

Електропромет ВИН - Скопје е генерален и овластен дистрибутер на цело...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 07:40VENTILACIJA

VENTILATOR


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

20 сеп 07:39Aparati za zavaruvanje RADE KONCAR-Skopje

- Производство и продажба на сите типови на апарати за заварување: М...


1 МКД
или предлог цена
20 сеп 07:15Se prodava profesionalna Palachinkara Empero

Se prodava Palachnkara Empero vo super sostojba koristena kratok peri...


По Договор
или предлог цена
19 сеп 19:00Страна 2 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам