815 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pumpa

Se prodava


1 €
или предлог цена
17 сеп 16:19Pecka furna rotaciona

Rotaciona pecka na nafta ili plin, kolicki 15 reda po 2 pleha so dime...


5.500 €
или предлог цена
17 сеп 16:17Masina za keksi, kukis

Masina za proizvodstvo na keksi, kukis so receptura, moze zamena


4.900 €
или предлог цена
17 сеп 16:11Masina za mafini, tortici, proja

Masina za mafini, moze zamena


900 €
или предлог цена
17 сеп 16:11SE PRODAVA PECKA NA PLIN

SE PRODAVA PECKA NA PLIN SO DVE RENDI


200 €
или предлог цена
17 сеп 12:28Силоси Silosi за повеќе намени

Се продаваат два силоси од по 55тони еден


По Договор
или предлог цена
17 сеп 11:40Susara za pecurki

Se prodava susara za pecurki na struja Cena 25000 den


25.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 19:29Siemens PLC

Se Prodavaat: SIEMENS: CPU 317-2 DP SIEMENS: CPU 317-2 PN-DP Sic...


16 €
или предлог цена
16 сеп 19:23ventilacija

ventilacija-ventilator-aspirator


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

15 сеп 10:42Греачи. Greaci

Greaci za ekstruderi Novi ppveke dimenzii


1 €
или предлог цена
15 сеп 10:01Кантал kantal zica

Razlicni debelinitankata 2evra kg a debelata po evro


1 €
или предлог цена
15 сеп 10:01Каиши kaisi kaishi

Само топтан на кило. Околу 700 кг по 1 евро кг. Сите се нови купени о...


1 МКД
или предлог цена
15 сеп 10:01Pistol za farbanje пиштол за фарбање

Нови пиштоли за автоматско фарбање со течна боја и резервни дизни за ...


50 €
или предлог цена
15 сеп 10:01Zavojni kompresori kompresor duvalki duvalka

Zavojni niskopritisni kompresori za transportiranje na praskasti mate...


5 €
или предлог цена
15 сеп 10:01Regulator

Ispravni japonski


50 €
или предлог цена
15 сеп 10:00Zapcesti i varijatorski kaisi kashi каиши

Се продаваат варијаторски и запчести каиши и кожени и гумени траки


1 МКД
или предлог цена
15 сеп 10:00Humidifier navlaznuvac влажнач vlaznac

Inoxna Komora za vlaznenje


300 €
или предлог цена
15 сеп 10:00Вакум пумпа vakum pumpa so voden prsten

Исправна вакум пумпа со воден прстен 5.5 кв


300 €
или предлог цена
15 сеп 10:00Kran vitlo macka digalka кран витло мачка дигалка

2 тонски витло комолет со мачка за движење по шина


800 €
или предлог цена
15 сеп 10:00Hidromotor hidro motor хидромотор хидро мотор

Голем хидромотор изваден од 10 тонска подвижна дигалка i drugi pomali


300 €
или предлог цена
15 сеп 10:00Hidraulicni klipovi klip клипови клип хидрауличен

Големи нови клипови со 150мм клип и 200мм тело во фи должина 80 см на...


5 €
или предлог цена
15 сеп 10:00Golem vibro motor motoro vibrator vibratori вибратор вибро

Се продава вибро мотор од 6 кв со 1400 вртежи тежок 243 кг со два те...


1 МКД
или предлог цена
15 сеп 10:00Barometri i drugi meraci za tvrdina i KN

Novi i polovni


1 €
или предлог цена
15 сеп 10:00Siber ventili ventil шибер вентили вентил

Нови со електричен и со пневматски активатори


1 МКД
или предлог цена
15 сеп 10:00Vakum pumpi pumpa вакум пумпи

Вакумски пимпи 2 2 кв мотор


300 €
или предлог цена
15 сеп 10:00Пумпа пумпи pumpa pumpi

Запчеста иноксна пумпа за густи течности во прехрана зо 3 кв редуктор


600 €
или предлог цена
15 сеп 10:00prohrom prohromska inox inoks инокс прохромска пумпа pumpa

Прохромска пумпа за во прехрана со 11 кв мотор Imam i pala so 7.5 kw...


5 МКД
или предлог цена
15 сеп 09:59Servo brushless motori komplet so drajveri

Vo top sostojba


5 €
или предлог цена
15 сеп 09:59Hidroulicni hidraulicni hidriolicen hidraulicen klip klipovi

Pogolem izbor na hidraulicni klipovi so razni golemini i izvedbi Ima...


5 €
или предлог цена
15 сеп 09:59Turbina turbini ventilator турбина

5.5 кв мотор со турбина за воздух


300 €
или предлог цена
15 сеп 09:59Pumpa so lizgacki plocki za prenos na fluidi

Pumpata nosi 4 kw motor u e nameneta za prenos na fluidi


300 €
или предлог цена
15 сеп 09:59СУШАРА SUSARA NA STRUJA

📍Се продава ИТНО Сушара susara на струја во одлична состојба. Работи...


970 €
или предлог цена
15 сеп 00:09Hidraulika hidroulika

Novi ventili,shpulni pumpi Moze i toptan 1 evro kg


1 €
или предлог цена
14 сеп 22:14lameli gurtni platna

Za vozila i mashini Za toptan evro kg Okolu 150 kg


1 €
или предлог цена
14 сеп 22:10Plasticen ABS fiting i ventili

Extra kvalitet moze i toptan na kilo


2 €
или предлог цена
14 сеп 22:07Ladnak za kompresor kompresori

Ispraven


100 €
или предлог цена
14 сеп 22:02Se prodava susac za vozduh ispraven

Susac za vozduh


350 €
или предлог цена
13 сеп 10:31ЛАКТОФРИЗЕРИ

- Голем избор на лактофризери (цени од 1,5€ до 5€/л) - Капацитет на ...


5 €
или предлог цена
13 сеп 08:30KOMORI ladilni centrali , isparivaci , kondenzatori

Kompletna izvedba i montaza na ladilni komori po merka. Montaza na pa...


1 €
или предлог цена
13 сеп 08:14ALUMINSKI KOVANI I ROLETNA OGRADI

SITE VIDOVI NA OGRADI I KAPII


45 €
или предлог цена
13 сеп 07:18Страна 4 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам