816 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Planetaren Mikser za slatkarstvo!!!

Planetaren mikser so 2 perki dupli kazan brener za greenje na vodata!...


920 €
или предлог цена
05 авг 15:57Мембрански боци AQUASYSTEM

Мембрански боци од програмата на AQUASYSTEM - Italy 24 литри (верт...


1 МКД
или предлог цена
03 авг 07:25Се продава печка дувалка и комора за стасување тесто

Се продава печка дувалка и комора за стасување тесто воопшто не корис...


По Договор
или предлог цена
02 авг 19:34ELEKTROMOTORI AEG 1.48kW x2

Prodavam 2 Germanski elektromotiri AEG vo ispravna sostojba. Elektrom...


100 €
или предлог цена
01 авг 16:26Masina za ambalaza za jajca

Se prodava kompletna tehnoloska linija za proizvodstvo za ambalaza za...


111.111 €
или предлог цена
31 јул 23:55LAGER - LAGERI

PRODAVAM NOVI LAGERI: ROMANIA 22320 CK - CENA 250 EVRA; RUSKI 11 GP...


1 МКД
или предлог цена
30 јул 21:53Servis na plinska ugostitelska oprema, skari,sporeti,plin

Сервис на професионална плинска угостителска опрема. Сервисираме плин...


По Договор
или предлог цена
30 јул 10:15Ugostitelska oprema, skari,pecki,sporeti,masi,kujni,inoks

"Прометал" роизведува професионална опрема за угостителство: - плин...


По Договор
или предлог цена
30 јул 10:15Masina za nizenje tutun

Se prodava socuvana masina za nizenje na tutun zaedni so kaseti Tel....


5.500 МКД
или предлог цена
29 јул 21:47Frizider Italjanski 2.5metri so poveke zdeli!!!

.


1.100 €
или предлог цена
29 јул 10:09Šlagmasine masina za slag

Šlagmasine masina za slag Made in Swiss 4.5L


1 €
или предлог цена
23 јул 11:51Avtomatska Pakerka HAMBA

Pakerka za pakuvanje mali caski 0,2 jogurt,mleko... Zaedno so rezerva...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

23 јул 11:39NOZEVI - CELIK OCERN ZA PRESI I MAKAZI

PRODAVAM NOVI NOZEVI ZA PRESI, ZA MAKAZI I ZA DRUGI NAMENI. NOZEVITE ...


1 МКД
или предлог цена
22 јул 21:04KAMEN ZA BRUSENJE

PRODAVAM KAMEN ZA BRUSENJE ZA MASHINI ZA RAMNENJE GLAVI I ZA SHMIZSAJ...


1 МКД
или предлог цена
22 јул 21:00TURBINA KOMPLETNA SO OSOVINA I TURBINA SO ELEKTROMOTOR

PRODAVAM POLOVNI ISPRAVNI TURBINI SO OSOVINA. IZVADENI SE OD TERMOKIN...


1 МКД
или предлог цена
22 јул 20:42Termometar i vlagomer so memorija Data Logger

www.unimer.mk Uredot raboti na baterija, cuva zapisi za temeratura i...


По Договор
или предлог цена
22 јул 12:20C02 boci боци

Co2 50litri


1 €
или предлог цена
19 јул 10:56Pakerka-Пакерка

Не користена


1 €
или предлог цена
17 јул 18:41KOCNICA LAMELA ZA DEMAG

PRODAVAM lamela za gemag krance 250/500kg lamelata e nova dimenzii...


500 МКД
или предлог цена
17 јул 17:35Vozdusen Klip Pnevmatski Ф32

Продавам два Воздушни клипа Ф 32мм 25цм должина на клип. Еднаш е про...


1.200 МКД
или предлог цена
16 јул 15:03Prodazba na polovni zemjodelski alatki

Prodazba na polovni Tanjiraca 35 diska,.......1000 euro Plug dvob...


1 €
или предлог цена
15 јул 10:20Хидро - Сет 2200 W (36H)

Хидро - Сет HST NOVOTERM - Austria Тип: NTP 70 Потекло: Австрија ...


1 МКД
или предлог цена
15 јул 07:53Машина за лупење компири Сирман

Се продава професионална машина за лупење компири 20 литри Сирман ита...


500 €
или предлог цена
14 јул 08:34Хидро - Сет 1600 W (36H)

Хидро - Сет HST NOVOTERM - Austria Тип: NTP 70 Потекло: Австрија ...


1 МКД
или предлог цена
14 јул 07:38Хидро - Сет 2200 W

Хидро - Сет HST NOVOTERM - Austria Тип: NTP 70 Потекло: Австрија ...


1 МКД
или предлог цена
13 јул 08:06Masina

Se prodava stanc masina za kroenje ispravna vo dobra sostojba


1 €
или предлог цена
12 јул 12:30Pekarska oprema

Delilica i okruklitel grcki Delilca 2000e Okruglitel 1200e


3.000 €
или предлог цена
12 јул 10:49Хидро - Сет 1600 W

Хидро - Сет HST NOVOTERM - Austria Тип: NTP 70 Потекло: Австрија ...


1 МКД
или предлог цена
12 јул 07:28Oprema za mlekara

Za poveke info. Javete se na 071325066


По Договор
или предлог цена
11 јул 17:52Хидро - Сет 1100 W

Хидро - Сет HST NOVOTERM - Austria Тип: NTP 70 Потекло: Австрија ...


1 МКД
или предлог цена
11 јул 07:46Povizna lenta

Podvizna lenta


1.200 €
или предлог цена
10 јул 13:27Vakum Masina Nova

Vakum masina nova! Ne koristena. Samo e probana i si raboti bezprekor...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

10 јул 11:04Vitrina Razladna za Slatkara ili Pekara

Vitrinata e 2m dolga, koristena i e vo dobra sostojba, motorot si rab...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

10 јул 10:58Traktor Lovol 501

Prodavam traktor Lovol 504 so propratna mehanizacija traktorot e nov ...


1 €
или предлог цена
10 јул 09:42Хидрофорска пумпа 2200 W

Хидрофорска пумпа HST NOVOTERM - Austria Тип: NTP 70 Потекло: Авс...


1 МКД
или предлог цена
09 јул 07:34Hidro motori

Se prodavaat poveke hidro motori


1 €
или предлог цена
08 јул 10:56Traka lenta 90’

Se prodava


100 €
или предлог цена
08 јул 10:36Хидрофорска пумпа 1600 W

Хидрофорска пумпа HST NOVOTERM - Austria Тип: NTP 70 Потекло: Авс...


1 МКД
или предлог цена
08 јул 07:35Elektronska vaga do 300kg

Se prodava elektronska vaga 300kg Kupena nova Bazdarena


200 €
или предлог цена
07 јул 10:59Silus ventilacija

Se prodava silus ventilacija za poveke inf.javete se


1 €
или предлог цена
06 јул 15:44Страна 7 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам