764 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување
Вчера 22:36Regulator

Ispravni japonski


50 €
или предлог цена
Вчера 22:36Zapcesti i varijatorski kaisi kashi каиши

Се продаваат варијаторски и запчести каиши и кожени и гумени траки


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:35Humidifier navlaznuvac влажнач vlaznac

Inoxna Komora za vlaznenje


300 €
или предлог цена
Вчера 22:35Ладнак ладилник ladnak ladilnik

Ладилник на воздух за компресор


100 €
или предлог цена
Вчера 22:35Kaisnici remenici so osovina ременици

450мм големата со 4 жлеба за 13ки каиши


100 €
или предлог цена
Вчера 22:35Reflektor reflektori рефлектори рефлектор

Големки алуминиум куќиште со живина сијалица


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:35Вакум пумпа vakum pumpa so voden prsten

Исправна вакум пумпа со воден прстен 5.5 кв


300 €
или предлог цена
Вчера 22:35Kran vitlo macka digalka кран витло мачка дигалка

2 тонски витло комолет со мачка за движење по шина


800 €
или предлог цена
Вчера 22:35Пумпи пумпа pumpi pumpa

Нови пумпи


200 €
или предлог цена
Вчера 22:35Ventilator Ventilatori вентилатори вентилатор

Со 2 брзини


150 €
или предлог цена
Вчера 22:34Elektroventili i razvodnici za Hidraulika хидраулика разводн

Неколку типови на електро раводници и вентили


50 €
или предлог цена
Вчера 22:34Kompresor i vakum pumpa

Mal kompresor za nizok pritisok kombiniran so vakum pumpa za graficki...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:34Stolbna dupcalka busilica столбна дупчалка

Монофазна за домашна употреба


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:34Pumpa za zapallivi tecnosti pumpu пумпа пумпи

Пумпа за бензин или нафта извадена од пумпа за бензин на макпетрол


100 €
или предлог цена
Вчера 22:34Siber ventili ventil шибер вентили вентил

Нови со електричен и со пневматски активатори


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:34Barometri i drugi meraci za tvrdina i KN

Novi i polovni


1 €
или предлог цена
Вчера 22:34Пумпа пумпи pumpa za voda

Голема нова не употребена пумпа со половен 55кв мотор


1.200 €
или предлог цена
Вчера 22:33Вентилатори вентилатор ventilatori ventilator

Aksijalni ventilatori


50 €
или предлог цена
Вчера 22:33Vakum pumpa вакум пумпа пумпи

Големи и мали исправни


5 €
или предлог цена
Вчера 22:33Hidromotor hidro motor хидромотор хидро мотор

Голем хидромотор изваден од 10 тонска подвижна дигалка


300 €
или предлог цена
Вчера 22:33Ventilatori turbini вентилатори турбини

Центрифугални турбини големи и мали


5 €
или предлог цена
Вчера 22:33Ланци синџири lanci lanec singir

Нови ima i za viluskari


5 €
или предлог цена
Вчера 22:33Vakum pumpi pumpa вакум пумпи

Вакумски пимпи 2 2 кв мотор


300 €
или предлог цена
Вчера 22:33Пумпа пумпи pumpa pumpi

Запчеста иноксна пумпа за густи течности во прехрана зо 3 кв редуктор


600 €
или предлог цена
Вчера 22:33Oprema za vinarija

Se prodava oprema za vinarija istata moze i kompenzacija za vino,rak...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:42Duplikator DU-500 V=500 LIT

Duplikatorot ima mesalka mesalka so brisaci na kraevite i na dnoto, k...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:55Prodavam mashina za pakuvanje sheker

Prodavam mashina za pakuvanje sheker, moze da pakuva stapce i pernice...


2.200 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 €
Вчера 10:10Se prodavaat penomat 90l novi i polovni

Prodavam penomat 90l tursko proizvodstvo nov komplet so crevo i nov...


220 €
или предлог цена
Вчера 09:50СУШАРА SUSARA NA STRUJA

📍Се продава ИТНО Сушара susara на струја во одлична состојба. Работи...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 00:42Pvc prozori i vrati Salamander

-fabrika za proizvodstvo na pvc vrati i prozori -kupuvajte od prva r...


100 €
или предлог цена
02 јул 22:26se prodava OKSIGENSKI BOCI ZA VARENJE

komplet boci creva manometri brener


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
02 јул 17:34Homogenizator za mleko 2000 lit/cas

Homogenizatorot raboti so pritisok do 200 bari,el.motor 15 kw,vo odli...


1 €
или предлог цена
02 јул 15:54Vaga,vagi,вага,ваги до150,300 и 500кг.

Се продаваат ваги нови 150,300 и 500kg. со платформи со димензија 40х...


250 €
или предлог цена
02 јул 10:01Prodavam centrifuga za med

Telefon za kontakt: 075430484 Ivan


6.000 МКД
или предлог цена
02 јул 09:05KAMENJA ZA BRUSENJE

Se prodavaat kamenja za brusenje imam vo naj razlicni golemini moze i...


1 €
или предлог цена
02 јул 09:00Сите видови на електрични пумпи, боци, автоматики

Електропромет ВИН - Скопје е генерален и овластен дистрибутер на цело...


По Договор
или предлог цена
02 јул 07:41Lajsni za parket na golemo i malo

Lajsni buka hrast orev cam Poveke modeli


1 МКД
или предлог цена
01 јул 22:59Elektrostatsko farbanje na metalnii aluminiumski proizvodi

Tehno-Zastita e firma koja od 1999godina , Koja pravi uslugi za elek...


1 €
или предлог цена
01 јул 14:30Vodovod Ventil Kolena i dr. - Водовод Вентил Колена и др.

Se prodavaat novi neupotrebeni pocinkuvani delovi za vodovodna ili za...


2.200 МКД
или предлог цена
01 јул 14:07Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам