758 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektroventili i razvodnici za Hidraulika хидраулика разводн

Неколку типови на електро раводници и вентили


50 €
или предлог цена
22 јун 08:55Kompresor i vakum pumpa

Mal kompresor za nizok pritisok kombiniran so vakum pumpa za graficki...


2.000 МКД
или предлог цена
22 јун 08:55PAKERKI DOZERI TRANSPORTERI MLINOVI MESACI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 €
или предлог цена
22 јун 07:59ventilacija

ventilacija-ventilator-aspirator


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

22 јун 07:34KOCNICA LAMELA ZA DEMAG

PRODAVAM lamela za gemag krance 250/500kg lamelata e nova dimenzii...


500 МКД
или предлог цена
21 јун 23:43Stolbna dupcalka busilica столбна дупчалка

Монофазна за домашна употреба


4.000 МКД
или предлог цена
21 јун 22:26MASINA ZA TOALETNA HARTIJA

masina za toaletna hartija so dva biga masina za salfetki 25×25 bon...


1 €
или предлог цена
21 јун 18:34ELEKTROMOTORI AEG 1.48kW x2

Prodavam 2 Germanski elektromotiri AEG vo ispravna sostojba. Elektrom...


100 €
или предлог цена
21 јун 09:58Vaga,vagi,вага,ваги до150,300 и 500кг.

Се продаваат ваги нови 150,300 и 500kg. со платформи со димензија 40х...


250 €
или предлог цена
21 јун 08:15Инокс опрема, inox, mijalnici, vitrina, mikser, konvektomat,

Сопствено производство и изработка на севкупен асортиман за прехранбе...


1 €
или предлог цена
20 јун 22:46Mlekarska opema

Prodavam: -paterizator za mleko ili sok 500l -duplikator 300l,150l ...


По Договор
или предлог цена
20 јун 21:16СЕ ПРОДАВА СУШАРА ЗА ПЕЧУРКИ НОВА НЕКОРИСТЕНА СО 3+1 КОЛИЧКИ

СЕ ПРОДАВА СУШАРА ЗА ПЕЧУРКИ НОВА НЕКОРИСТЕНА СО 3+1 КОЛИЧКИ И 100 СИ...


111.111 МКД
или предлог цена
20 јун 20:36Потопни пумпи PEDROLLO - Italy

Потопни пумпи тип 4SR од PEDROLLO - Italy 4SR 2/9F (0.55 kW) = Q (...


1 МКД
или предлог цена
20 јун 10:43Aparati za zavaruvanje RADE KONCAR-Skopje

- Производство и продажба на сите типови на апарати за заварување: М...


1 МКД
или предлог цена
20 јун 07:47Furna za leb

Se prodava furna za leb so 4 etazi so plin Info na ovoj tel broj 075...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

19 јун 19:04Prodazba na razraboten biznis za mraz!

Продажба на целосно разработен бизнис за производство и дистрибуција ...


25.000 €
или предлог цена
19 јун 18:59Se prodavaat penomat 90l novi i polovni

Prodavam penomat 90l tursko proizvodstvo nov komplet so crevo i nov...


1 €
или предлог цена
19 јун 13:01Машина за блокови

Продавам стабилна преса (METALIKA VSP 1000) со бункер и лифт за произ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

19 јун 09:50Prodavam mashina za pakuvanje sheker

Prodavam mashina za pakuvanje sheker, moze da pakuva stapce i pernice...


2.500 €
или предлог цена
19 јун 09:32AZBEST - I GRAFITEN AZBEST VO KONOP

PRODAVAM AZBEST VO KOTUR 600 DEN METAR DOLZEN I GRAFITEN AZBEST - KON...


600 МКД
или предлог цена
18 јун 21:58Planetaren mikser

Se prodava


1.200 €
или предлог цена
18 јун 13:37Pecka furna rotaciona

Rotaciona pecka na nafta ili plin, kolicki 15 reda po 2 pleha so dime...


5.900 €
или предлог цена
18 јун 13:37Masina za mafini, tortici, proja

Masina za mafini, moze zamena


1.900 €
или предлог цена
18 јун 13:37Linija za cokoladiranje

Linija za cokoladiranje sostavena od cokoladirka i tunel za ladenje


9.900 €
или предлог цена
18 јун 13:37Duplikator mikser kazan

Se prodava duplikator so mesac


1 €
или предлог цена
18 јун 13:37Etiketirka

Se prodava etiketirka


1 €
или предлог цена
18 јун 13:36Podvizna lenta 180'

Podvizna lenta 180'


290 €
или предлог цена
- 26 % Попуст
390 €
18 јун 13:36Traka lenta 90’

Se prodava


100 €
или предлог цена
18 јун 13:35Industriski Aspirator filter za prasina

Se prodava aspirator Donaldson


4.500 €
или предлог цена
18 јун 13:35Podvizni traki lenti konveeri

Se prodavaat traki lenti so razlicni dimenziii


690 €
или предлог цена
18 јун 13:35Sliv etiketirka Fuji

Sliv etiketirka, moze zamena za proizvodi ili vozilo


6.900 €
или предлог цена
18 јун 13:35Printeri za datum i tekst na proizvodi

Se prodavaat printeri Videojet i Willett za markiranje na proizvodi s...


1 €
или предлог цена
18 јун 13:35Pumpa

Se prodava


1 €
или предлог цена
18 јун 13:35Masina termoforming plastika ambalaza

Se prodava masina za proizvodstvo na termoformirana ambalaza, moze za...


20 €
или предлог цена
18 јун 13:35KAMENJA ZA BRUSENJE

Se prodavaat kamenja za brusenje imam vo naj razlicni golemini moze i...


1 €
или предлог цена
18 јун 11:07Филтер со влошка PEDROLLO

Комплет сет филтер со влошка за прочистување на водата производ на PE...


1 МКД
или предлог цена
18 јун 07:49VENTILACIJA

VENTILATOR


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

18 јун 07:33СУШАРА SUSARA NA STRUJA

📍Се продава ИТНО Сушара susara на струја во одлична состојба. Работи...


1.000 €
или предлог цена
18 јун 05:40Vodovod Ventil Kolena i dr. - Водовод Вентил Колена и др.

Se prodavaat novi neupotrebeni pocinkuvani delovi za vodovodna ili za...


2.200 МКД
или предлог цена
17 јун 11:59Sushara za pechurki

Se prodava susara za pecurki na nafta. Dimenzii 4.10x1.90x1.30 so 4 k...


1 €
или предлог цена
17 јун 07:43Страна 2 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам