758 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Мембрански боци AQUASYSTEM

Мембрански боци од програмата на AQUASYSTEM - Italy 24 литри (верт...


1 МКД
или предлог цена
17 јун 07:42Elumatec mašini za Aluminium

Se prodava cela linija Elumatec,dvoglava pila,freza,kopir,presa za kj...


По Договор
или предлог цена
16 јун 21:27Ладилник - витрина за изложување на производи

Се продава ладилник - витрина за изложување и одржување на производи ...


100 €
или предлог цена
16 јун 20:08Индустриски плински уред

Се продава индустриски плински уред со големина од 60 цм, за потреби ...


120 €
или предлог цена
16 јун 20:05Автоматска машина за производство на тулумби и ќебапи

Се продава автоматска машина за произвидство на тулумби или ќебапи со...


1.100 €
или предлог цена
16 јун 20:00KOLICKA stalaza od inox/prohrom

Se prodavaat kolicki /stalazi izraboteni od INOX /prohrom . Cena po d...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

16 јун 17:05Prodazba na polovni zemjodelski alatki

Prodazba na polovni Tanjiraca 35 diska,.......1000 euro Plug dvob...


1 €
или предлог цена
16 јун 16:45VENTILACIJA

VENTILACIJA


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

16 јун 07:15Хидро - Сет 2200 W

Хидро - Сет HST NOVOTERM - Austria Тип: NTP 70 Потекло: Австрија ...


1 МКД
или предлог цена
15 јун 07:40Pumpa za zapallivi tecnosti pumpu пумпа пумпи

Пумпа за бензин или нафта извадена од пумпа за бензин на макпетрол


100 €
или предлог цена
15 јун 06:57Pumpi pumpa пумпа

Одлична


5.000 МКД
или предлог цена
15 јун 06:57Zapcesti pumpu pumpa пумпа пумпи

Во одлина состојба со капацитет користени за транспорт на моторно и р...


1 €
или предлог цена
15 јун 06:57Golem vibro motor motoro vibrator vibratori вибратор вибро

Се продава вибро мотор од 6 кв со 1400 вртежи тежок 243 кг со два те...


1 МКД
или предлог цена
15 јун 06:56Ladnak za kompresor kompresori

Ispraven


100 €
или предлог цена
15 јун 06:56Siber ventili ventil шибер вентили вентил

Нови со електричен и со пневматски активатори


1 МКД
или предлог цена
15 јун 06:56Barometri i drugi meraci za tvrdina i KN

Novi i polovni


1 €
или предлог цена
15 јун 06:56Пумпа пумпи pumpa za voda

Голема нова не употребена пумпа со половен 55кв мотор


1.200 €
или предлог цена
15 јун 06:55Вентилатори вентилатор ventilatori ventilator

Aksijalni ventilatori


50 €
или предлог цена
15 јун 06:55Vakum pumpa вакум пумпа пумпи

Големи и мали исправни


5 €
или предлог цена
15 јун 06:55Hidromotor hidro motor хидромотор хидро мотор

Голем хидромотор изваден од 10 тонска подвижна дигалка


300 €
или предлог цена
15 јун 06:55Ventilatori turbini вентилатори турбини

Центрифугални турбини големи и мали


5 €
или предлог цена
15 јун 06:55Hidraulicna pumpa Hidraulicen agregat hidroagregat пумпа

Хидроагрегат со двостепена хидраулична пумпа со 11 кв мотор и 300 лит...


1.000 €
или предлог цена
15 јун 06:54Varijabilni варијабилни reduktori reduktor редуктори редукто

Праволиниски редуктори ( мултипликатори) со редукција од 1/1 до 5/1


100 €
или предлог цена
15 јун 06:54Редуктори Редуктор reduktor reduktori

Варијабилни големи редуктори со 3 кв мотор и 4/20 излезни вртежи


300 €
или предлог цена
15 јун 06:54Pumpa so lizgacki plocki za prenos na fluidi

Pumpata nosi 4 kw motor u e nameneta za prenos na fluidi


300 €
или предлог цена
15 јун 06:54Редуктори редуктор reduktor reduktori

Редуктор со шалтер со 4 брзини


100 €
или предлог цена
15 јун 06:54Ланци синџири lanci lanec singir

Нови ima i za viluskari


5 €
или предлог цена
15 јун 06:53Podvizna stalaza; kolicka, inox

Se prodavaat podvizni inox stalazi, za pekari, prehrambena industrija...


1 €
или предлог цена
15 јун 00:00PAKERKI DOZERI POLZAVESTI TRAKASTI TRANSPORTERI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 €
или предлог цена
14 јун 18:25Kotel

Se prodava kotell i izrabotuvame poveke vidovi koteli za poveke infor...


1 €
или предлог цена
14 јун 17:35Se prodava parno kotel na staro

Kotelot moze da se koristi za oranzeri i za domaa 2500 kvadrata za ...


2.650 €
или предлог цена
14 јун 17:35Izdavam ladilna komora

Izdavam ladilna komora , -20 +20. 76 m3


1 €
или предлог цена
14 јун 17:20Комора,Ладилник

Се продава половна комора(ладилник) во исправна состојба од 50 метри ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.900 €
14 јун 15:00Хидро - Сет 1600 W

Хидро - Сет HST NOVOTERM - Austria Тип: NTP 70 Потекло: Австрија ...


1 МКД
или предлог цена
14 јун 07:52ELEKTROMOTOR I REDUKTOR RAZNI KW GOLEMINI I O./min VRTEZI

PRODAVAM RAZNI ELEKTROMOTORI I ELEKTROMOTORI SO REDUKTORI. RAZNI GOLE...


1 МКД
или предлог цена
13 јун 22:01INOX MIJALNIK SADOPER UMIVALNIK

PROFESIONALNA IZRABOTKA I PRODAZBA NA INOX LIENI MIJALNICI PO HACCP S...


1 €
или предлог цена
13 јун 13:28briketirki

prodavam masini za proizvodstvo na briket za ogrev.masinite se so kap...


2 МКД
или предлог цена
13 јун 12:30Pecka

Prodavam dve pecki Termo tehnika Zagreb vo mnogu dobra sostoja dvet...


1 €
или предлог цена
13 јун 10:54proizvodstvo na pruzini

proizvodstvo na site vidovi na pruzini(federi) zicani i limeni,so deb...


По Договор
или предлог цена
13 јун 09:19INOX KAZAN

SE PRODAVA INOX KAZAN 078 88 99 50 070 305 074


По Договор
или предлог цена
12 јун 20:01Страна 3 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам