764 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Industriski ventilator / Индустриски вентилатор

СЕ ПРОДАВААТ ИНДУСТРИСКИ ВЕНТИЛАТОРИ ПО МНОГУ ПОВОЛНА ЦЕНА! #Германск...


По Договор
или предлог цена
12 јун 19:52Pekarska oprema

Pekarska oprema. -Mikser kapacitet , 25kg brasno i 50kg brasno -D...


1 €
или предлог цена
12 јун 19:44Хидро - Сет 1100 W

Хидро - Сет HST NOVOTERM - Austria Тип: NTP 70 Потекло: Австрија ...


1 МКД
или предлог цена
12 јун 17:18Otkupuvam EPAL EUR WIC paleti

Otkupuvam EPAL EUR WIC paleti i plakam na lice mesto - beli paleti ...


360 МКД
или предлог цена
12 јун 15:49Masini za proizvodstvo na crkovni sveki

1. Ekstruder 2. Bubnjevi, beskonecna so secacka Za podetalni inform...


1 €
или предлог цена
12 јун 10:30CO2-10

boca co2 10 litri


5.000 МКД
или предлог цена
12 јун 09:37PRODAVAM OPREMA ZA SLATKARSTVO

Prodavam komplet oprema za slatkarstvo,Mikseri,Frzideri,Razladna vitr...


По Договор
или предлог цена
12 јун 08:35Cetkarka za tepisi i tvrdi podovi

Cetkarka za tepisi i tvrdi podovi. 1100w


780 €
или предлог цена
12 јун 08:17Masina za sajki

Novi masini za sajki po poracka


25.000 €
или предлог цена
12 јун 00:38Cisterni za nafta

Se prodavaat cisterni za nafta, ednata e 3 tona a drugata e 2 tona. ...


По Договор
или предлог цена
11 јун 21:53Agregat dizel 44kw

Dizel Agregat 44kw vo ispravna sostojba


2.500 €
или предлог цена
11 јун 14:54PVC vlezna vrata

Влезната врата е најважниот елемент во вашата куќа, стан, продавница....


1 €
или предлог цена
11 јун 09:35Razladni Komori (ladilnici

Izvedba i montaza na Razladni Komori (ladilnici) za odrzuvanje na te...


1 €
или предлог цена
10 јун 07:45Pecka-Печка MIWE 80x60

Ротациона печка за леб и бели пецива Кратко употребувана нова.


1 €
или предлог цена
09 јун 22:34PASTERIZATOR,LABO,VITRINA ZA SLADOLED

Vitrinata e na vodeno i vozdusno ladenje Samo vitrina i labo 4000 e...


5.000 €
или предлог цена
09 јун 22:33SPIRALNI PUMPI OD PROHROM ZAPCASTI I SO REDUKTOR

PRODAVAM POLOVNI ISPRAVNI SPIRALNI PUMPI OD INOX. SO VLEZ - IZLEZ SO ...


1 МКД
или предлог цена
09 јун 21:25Nekoristen industriski aksijalni Ventilator 5.5ks

Se prodavaat 25 industriski ventilatori nekoristeni. 4kw. 80cm


160 €
или предлог цена
09 јун 13:04Хидро - Сет 750 W

Хидро - Сет HST NOVOTERM - Austria Тип: NTP 50 Потекло: Австрија ...


1 МКД
или предлог цена
09 јун 08:45Mlekarska oprema

Prodavam : pasterizator od 500l; Kotel na nafta za pasterizator; H...


По Договор
или предлог цена
08 јун 20:08silikonski stapcina 30 cm

-silikonski stapcina 499 denari 1 kilogram -pistol za silikon 399 de...


499 МКД
или предлог цена
08 јун 16:05Машина за пуканки, Popcorn

Машина за пуканки, Popcorn


7.000 €
или предлог цена
08 јун 14:45Pakuvalka, Pakerica

Pakerica za proizvodstvo so 4 vagi.


По Договор
или предлог цена
08 јун 14:38Хидро - Сет 550 W

Хидро - Сет HST NOVOTERM - Austria Тип: NTP 50 Потекло: Австрија ...


1 МКД
или предлог цена
08 јун 07:27Се продава печка дувалка и комора за стасување тесто

Се продава печка дувалка и комора за стасување тесто воопшто не корис...


По Договор
или предлог цена
08 јун 00:30Vrekasti filtri za otprasuvanje

Vrekasti filtri za otprasuvanje,se upotrebuvaat sekade kade sto ima o...


1 МКД
или предлог цена
07 јун 20:09Mreza pecurki gabi

Mreza za sito za pecurki 120 sirina dolga 25 metri . 60 denari metar ...


60 €
или предлог цена
07 јун 18:28Хидрофорска пумпа 2200 W

Хидрофорска пумпа HST NOVOTERM - Austria Тип: NTP 70 Потекло: Авс...


1 МКД
или предлог цена
07 јун 07:35SE PRODAVA Masina za slak od 6L cena po dogovor za ozbilni

SE PRODAVA Masina za slak od 6L cena po dogovor za ozbilni kupci. mn...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

07 јун 01:22Toster delimano ekstra socuvan

Toster delimano ekstra socuvan 071502508 blagoja


25 €
или предлог цена
06 јун 20:27Kazan za varennje rakija star zidan komplet

Prodavam kazan za varenje rakija od 120 litri komplet star i mnogu kv...


1 €
или предлог цена
06 јун 16:40Evtino

EVTINO 1.Se prodava golema pecka za pecenje na leb i kolaci na plin...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

06 јун 12:19Хидрофорска пумпа 1600 W

Хидрофорска пумпа HST NOVOTERM - Austria Тип: NTP 70 Потекло: Авс...


1 МКД
или предлог цена
06 јун 07:51Cengeli, Chengeli, Kuki

Prodavam chengeli (kuki) za vo hladnjaci , chengelite se so trkalca. ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

05 јун 13:51Prodavam inox sadoper spored hasap

Prodavam tezok inox sadoper izraboten spored hasap


400 €
или предлог цена
04 јун 16:09Prodavam dve golemi inox masi

Prodavam dve golemi inox masi pogodni za prehrambena insdustrija ili ...


200 €
или предлог цена
04 јун 16:08Prodavam komora za stasuvanje na testo

Prodavam. Komora za stasuvanje testo, zaedno so ovlaznuvac, dodatno g...


300 €
или предлог цена
04 јун 16:06Brojac vibro dozator za pakuvanje

Brojac vibro dozator za pakuvanje


390 €
или предлог цена
04 јун 12:16Linija za proizvodstvo na strudli

Se prodava linija za proizvodstvo na strudli, moze zamena


1 €
или предлог цена
04 јун 12:15Pakerica

Pakerica Made in Italy Vnatresni dimenzi na pakuvanje ---- 53cm ...


1 €
или предлог цена
04 јун 08:26Хидрофорска пумпа 1100 W

Хидрофорска пумпа HST NOVOTERM - Austria Тип: NTP 70 Потекло: Авс...


1 МКД
или предлог цена
04 јун 08:08Страна 5 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам