768 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ugostitelska oprema, skari,pecki,sporeti,masi,kujni,inoks

"Прометал" роизведува професионална опрема за угостителство: - плин...


По Договор
или предлог цена
30 јул 10:15Промовирано

Pvc prozori i vrati Salamander

-fabrika za proizvodstvo na pvc vrati i prozori -kupuvajte od prva r...


100 €
или предлог цена
02 јул 22:26Lajsni za parket na golemo i malo

Lajsni buka hrast orev cam Poveke modeli


1 МКД
или предлог цена
01 јул 22:59SE PRODAVAAT RADIJATORI ALGRETA

SE PRODAVAAT RADIJATORI ALGRETA R-200 130 REBRA R-600 19 REBRA ZACUVA...


4 €
или предлог цена
30 јун 11:13Зегер,зегери осигурач осигурачи.Zeger,osigurac,osiguraci

Зегер осигурувач 36мм - 10 денари Зегер осигурувач 56мм - 15 ден...


10 МКД
или предлог цена
30 јун 08:19Horizontalna Pakerica

Horizontalna Pakerica flow Pack Model : Record-Jaguar Mad in Italy ...


1 €
или предлог цена
29 јун 09:08briketirki

prodavam masini za proizvodstvo na briket za ogrev.masinite se so kap...


2 МКД
или предлог цена
28 јун 18:03Полутунелни апарати за печка

Полутунелни апарати за печка


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

28 јун 15:15Plinska pecka FORTIS

Продавам плинска печка - Fortis, користена многу малку. Печката е едн...


1 €
или предлог цена
27 јун 23:30PUMPA ZA VODA NA SEVER 5.5 KW INDUSTRISKA

PRODAVAM POLOVNA ISPRAVNA PUMPA NA SEVER. PUMPATA E MTZ, A MOTOROT E ...


650 €
или предлог цена
27 јун 18:09Pasterizator & Masina za nizenje tutun

- Se prodava Pasterizator so kran i dve korpi . - Se prodava masina ...


1 €
или предлог цена
26 јун 22:17Se prodava laminator i mikser

Se prodava laminator i mikser vo odlicna sostojba. Cena 1300 evra za ...


1.200 €
или предлог цена
26 јун 09:01Vakuum turbina, Vakum pumpa 37 kW

Индустриска вакуум пумпа / турбина - моќност 37 кW (50 PS), 2930 врте...


500 €
или предлог цена
25 јун 11:04Kotel za tehnoloska parea 60 kW

Kapacitet 86 kg/h Mocnost 8 greaci x 7.5 kW Dopolnitelen pocinkuvan...


1.999 €
или предлог цена
25 јун 11:04Motor na Komprimiran vozduh, Mesalka Rotor

Мотор (ротор) на компримиран воздух, комплет со диференцијал ( 1 : 5 ...


1 €
или предлог цена
24 јун 21:45Pneumatski transport zrnesti proizvodi

Perka za ventilator za pneumatski transport na zrnesti -praskasti pro...


По Договор
или предлог цена
24 јун 21:43BOCA ZA VOZDUH 800 LITRI

Boca za vozduh 800 litri vo odlicna sostojba Cena 800 evra Boca, komp...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

24 јун 18:02Продавам дел од казан за ракија

.


3.000 €
или предлог цена
24 јун 10:33Susara za pecurki

СЕ ПРОДАВА СУШАРА ЗА ПЕЧУРКИ НОВА НЕКОРИСТЕНА СО 3+1 КОЛИЧКИ И 100 СИ...


1 €
или предлог цена
22 јун 11:54СЕ ПРОДАВА СУШАРА ЗА ПЕЧУРКИ НОВА НЕКОРИСТЕНА СО 3+1 КОЛИЧКИ

СЕ ПРОДАВА СУШАРА ЗА ПЕЧУРКИ НОВА НЕКОРИСТЕНА СО 3+1 КОЛИЧКИ И 100 СИ...


111.111 МКД
или предлог цена
20 јун 20:36Furna za leb

Se prodava furna za leb so 4 etazi so plin Info na ovoj tel broj 075...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

19 јун 19:04Prodazba na razraboten biznis za mraz!

Продажба на целосно разработен бизнис за производство и дистрибуција ...


25.000 €
или предлог цена
19 јун 18:59AZBEST - I GRAFITEN AZBEST VO KONOP

PRODAVAM AZBEST VO KOTUR 600 DEN METAR DOLZEN I GRAFITEN AZBEST - KON...


600 МКД
или предлог цена
18 јун 21:58Podvizni traki lenti konveeri

Se prodavaat traki lenti so razlicni dimenziii


690 €
или предлог цена
18 јун 13:35Pumpa

Se prodava


1 €
или предлог цена
18 јун 13:35Филтер со влошка PEDROLLO

Комплет сет филтер со влошка за прочистување на водата производ на PE...


1 МКД
или предлог цена
18 јун 07:49Sushara za pechurki

Se prodava susara za pecurki na nafta. Dimenzii 4.10x1.90x1.30 so 4 k...


1 €
или предлог цена
17 јун 07:43Ладилник - витрина за изложување на производи

Се продава ладилник - витрина за изложување и одржување на производи ...


100 €
или предлог цена
16 јун 20:08Индустриски плински уред

Се продава индустриски плински уред со големина од 60 цм, за потреби ...


120 €
или предлог цена
16 јун 20:05Автоматска машина за производство на тулумби и ќебапи

Се продава автоматска машина за произвидство на тулумби или ќебапи со...


1.100 €
или предлог цена
16 јун 20:00KOLICKA stalaza od inox/prohrom

Se prodavaat kolicki /stalazi izraboteni od INOX /prohrom . Cena po d...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

16 јун 17:05Podvizna stalaza; kolicka, inox

Se prodavaat podvizni inox stalazi, za pekari, prehrambena industrija...


1 €
или предлог цена
15 јун 00:00Kotel

Se prodava kotell i izrabotuvame poveke vidovi koteli za poveke infor...


1 €
или предлог цена
14 јун 17:35Se prodava parno kotel na staro

Kotelot moze da se koristi za oranzeri i za domaa 2500 kvadrata za ...


2.650 €
или предлог цена
14 јун 17:35Izdavam ladilna komora

Izdavam ladilna komora , -20 +20. 76 m3


1 €
или предлог цена
14 јун 17:20Комора,Ладилник

Се продава половна комора(ладилник) во исправна состојба од 50 метри ...


По Договор
или предлог цена
14 јун 15:00ELEKTROMOTOR I REDUKTOR RAZNI KW GOLEMINI I O./min VRTEZI

PRODAVAM RAZNI ELEKTROMOTORI I ELEKTROMOTORI SO REDUKTORI. RAZNI GOLE...


1 МКД
или предлог цена
13 јун 22:01INOX KAZAN

SE PRODAVA INOX KAZAN 078 88 99 50 070 305 074


По Договор
или предлог цена
12 јун 20:01INOX sadoper i korita / INOX

INOX Sadoperi i korita


По Договор
или предлог цена
12 јун 20:00Masina za mesanje meso / Машина за мешање месо

Se prodava Italijanska mašina za mešanje meso.


По Договор
или предлог цена
12 јун 19:57Industriski ventilator / Индустриски вентилатор

СЕ ПРОДАВААТ ИНДУСТРИСКИ ВЕНТИЛАТОРИ ПО МНОГУ ПОВОЛНА ЦЕНА! #Германск...


По Договор
или предлог цена
12 јун 19:52Страна 6 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам