779 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Oprema za mlekara

Se prodava kompletna oprema za mlekara so kapacitet od 5000l/h Paste...


250.000 €
или предлог цена
11 авг 10:44Промовирано

Masina termoforming plastika ambalaza

Se prodava masina za proizvodstvo na termoformirana ambalaza, moze za...


12.000 €
или предлог цена
14 авг 08:38Vrata

Se prodava


1 €
или предлог цена
14 авг 08:38Masina za keksi, kukis

Masina za proizvodstvo na keksi, kukis so receptura, moze zamena


4.900 €
или предлог цена
14 авг 08:37Vertikalna pakerica so dozator

Se prodavaat vertikalni pakerici


1 €
или предлог цена
14 авг 08:37Linija za proizvodstvo na strudli

Se prodava linija za proizvodstvo na strudli, moze zamena


1 €
или предлог цена
14 авг 08:37Komplet linija za keksi, sendvic biskvit oreo

Komplet linija za keksi, sendvic biskvit oreo, moze zamena za stan il...


49.000 €
или предлог цена
13 авг 20:11Masina za mafini, tortici, proja

Masina za mafini, moze zamena


1.500 €
или предлог цена
13 авг 20:10Sliv etiketirka Fuji

Sliv etiketirka, moze zamena za proizvodi ili vozilo


5.900 €
или предлог цена
13 авг 20:10MASINA ZA TOALETNA HARTIJA

masina za toaletna hartija so dva biga masina za salfetki 25×25 bon...


1 €
или предлог цена
13 авг 18:56KAMENJA ZA BRUSENJE

Se prodavaat kamenja za brusenje imam vo naj razlicni golemini moze i...


1 €
или предлог цена
13 авг 18:21SE PRODAVA PECKA NA PLIN

SE PRODAVA PECKA NA PLIN SO DVE RENDI


200 €
или предлог цена
13 авг 13:35ALUMINSKI KOVANI I ROLETNA OGRADI

SITE VIDOVI NA OGRADI I KAPII


45 €
или предлог цена
13 авг 11:45Kotel pelet

Thermofux Kotel me pelet 25kw Shum pak i perdorur Ne gjendje te r...


1.500 €
или предлог цена
13 авг 10:55LEDOMAT SCOTSMAN AC226 150kg NA 24h

Ledomatot e vo odlicna stostojba!!


2.200 €
или предлог цена
12 авг 16:18Kontrolor

Koristen kontrolor za zrnesti plodovi. 600 denari


600 €
или предлог цена
12 авг 08:07СУШАРА SUSARA NA STRUJA

📍Се продава ИТНО Сушара susara на струја во одлична состојба. Работи...


1.150 €
или предлог цена
12 авг 07:24Masina za tecnosti!!!!!!!

Se prodava masina za polnene na tecnosti avtomatska masinata ne e r...


2.000 €
или предлог цена
11 авг 17:03Turbina turbini ventilator ventilatori турбина вентилатор

Високо притисни големи со 22 и со 18.5 кв мотор


5 €
или предлог цена
11 авг 15:28Se prodava Kafemat La San Marco

Se prodava Kafemat la san Marco Edinica vo odlichna sostojba kontakt ...


По Договор
или предлог цена
11 авг 13:04Se prodava profesionalna Palachinkara Empero

Se prodava Palachnkara Empero vo super sostojba koristena kratok peri...


По Договор
или предлог цена
11 авг 13:04NOVI Hidraulicni cilindri - Хидраулични цилиндри

Продавам нови хидраулични цилиндри. Изработка по ваши потреби, дименз...


1 €
или предлог цена
11 авг 12:55SUSAC СУШАЧ AIR DRYER za KOMPRIMIRAN VOZDUH Kompresor

SUSAC 2400 lit/min poloven SUSACI - AIR DRYER NOVI - OMI - ITALIJA p...


1 €
или предлог цена
11 авг 12:37Oprema za mlekara

Se prodava kompletna oprema za mlekara so kapacitet od 5000l/h Paste...


250.000 €
или предлог цена
11 авг 10:44polnacka za kobasica i kebap oprema za mesara,restoran,hotel

ПОЛНАЧКА / ТОП/ШПРИЦ ЗА КОЛБАСИ-ЌЕБАПИ Полначка за колбаси со 4 разл...


1 €
или предлог цена
11 авг 09:43masina za melenje na meso, машина за мелење на месо

- Професионални машини за мелење на месо - целосно изработени од INO...


1 €
или предлог цена
11 авг 09:42Pakerica tunelska

Automatska Tunelska pakerica ROBOPACK model :Ariane Dimenzi: Dol...


1 €
или предлог цена
11 авг 08:41Laminator Seewer Rondo automatic

Laminator Seewer Rondo full automatic Moznost na memoriranje na prog...


1 €
или предлог цена
11 авг 08:40Pecka

Prodavam dve pecki Termo tehnika Zagreb vo mnogu dobra sostoja dvet...


1 €
или предлог цена
11 авг 08:09Se prodava laminator i mikser

Se prodava laminator i mikser vo odlicna sostojba. Cena 1300 evra za ...


1.200 €
или предлог цена
11 авг 06:57NOVI Elektromotori so vretenast reduktor

www.unimer.mk Novi elektromotori 3-fazni so reduktor 56 obrtai vo mi...


По Договор
или предлог цена
10 авг 13:06Електро мотор 22kW GAMAK

Моторот е во исправна состојба, користен е само 2 часа. 22kW, 2945rp...


75.000 €
или предлог цена
10 авг 11:01Електро мотор 22kW Раде Кончар

Нов, некористен мотор 22kW Rade Koncar E7AZ 180M-2 2935rpm. Контак...


98.000 €
или предлог цена
10 авг 10:50Se prodavaat penomat 90l novi i polovni

Prodavam penomat 90l tursko proizvodstvo nov komplet so crevo i nov...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
10 авг 09:14Masina za secenje leb

Masina za secenje leb Jac Belgia


1 €
или предлог цена
10 авг 08:13Mikser pekarski mesarski

Mikser za testo i meso Mikser pekarski i mesarski Kapacitet 80l ...


1 €
или предлог цена
10 авг 08:12Traki valjci reduktori za transportni traki

Za traki i drugo


1 €
или предлог цена
10 авг 07:30Hidraulika 30kw 18kw 15kw 11kw 7.5kw agregati

Ekstra kvalitet varijabilni pumpi kompletni


1 €
или предлог цена
10 авг 07:30Cisterni za nafta

Se prodavaat cisterni za nafta, ednata e 3 tona a drugata e 2 tona. ...


По Договор
или предлог цена
10 авг 00:47Nekoristen industriski aksijalni Ventilator 5.5ks

Se prodavaat 25 industriski ventilatori nekoristeni. 4kw. 80cm


160 €
или предлог цена
09 авг 12:06Prodavam mashina za pakuvanje sheker

Prodavam mashina za pakuvanje sheker, moze da pakuva stapce i pernice...


2.200 €
или предлог цена
09 авг 11:17Страна 3 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам