771 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ugostitelska oprema, skari,pecki,sporeti,masi,kujni,inoks

"Прометал" роизведува професионална опрема за угостителство: - плин...


По Договор
или предлог цена
30 јул 10:15Промовирано

Vrata

Se prodava


1 €
или предлог цена
10 јул 13:28Vrati vrata za Komora komori

Vrati za komori so razlicni dimenzii


100 €
или предлог цена
10 јул 13:27Povizna lenta

Podvizna lenta


450 €
или предлог цена
10 јул 13:27Masina za mafini, tortici, proja

Masina za mafini, moze zamena


1.500 €
или предлог цена
10 јул 13:25TRANSPORTNI TRAKI LENTI traka lenta razlizni dimezii

Se prodavaat transportni lenti traki so razlicna sirina i dolzina


300 €
или предлог цена
10 јул 13:23Vakum Masina Nova

Vakum masina nova! Ne koristena. Samo e probana i si raboti bezprekor...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

10 јул 11:04Vitrina Razladna za Slatkara ili Pekara

Vitrinata e 2m dolga, koristena i e vo dobra sostojba, motorot si rab...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

10 јул 10:58Traktor Lovol 501

Prodavam traktor Lovol 504 so propratna mehanizacija traktorot e nov ...


1 €
или предлог цена
10 јул 09:42Хидрофорска пумпа 2200 W

Хидрофорска пумпа HST NOVOTERM - Austria Тип: NTP 70 Потекло: Авс...


1 МКД
или предлог цена
09 јул 07:34Инокс опрема, inox, mijalnici, vitrina, mikser, konvektomat,

Сопствено производство и изработка на севкупен асортиман за прехранбе...


1 €
или предлог цена
08 јул 18:53Linija za proizvodstvo na strudli

Se prodava linija za proizvodstvo na strudli, moze zamena


1 €
или предлог цена
08 јул 13:42Komplet linija za keksi, sendvic biskvit oreo

Komplet linija za keksi, sendvic biskvit oreo, moze zamena za stan il...


49.000 €
или предлог цена
08 јул 13:41Pumpa pumpi

Se prodava pumpi za prehrana, hemija


1 €
или предлог цена
08 јул 13:40Vertikalna pakerica so dozator

Se prodavaat vertikalni pakerici


1 €
или предлог цена
08 јул 13:40Masina za keksi, kukis

Masina za proizvodstvo na keksi, kukis so receptura, moze zamena


4.900 €
или предлог цена
08 јул 13:40Ladenje ciler isparivac

Se prodava


1 €
или предлог цена
08 јул 10:56Hidro motori

Se prodavaat poveke hidro motori


1 €
или предлог цена
08 јул 10:56Printeri za datum i tekst na proizvodi

Se prodavaat printeri Videojet i Willett za markiranje na proizvodi s...


1 €
или предлог цена
08 јул 10:37Dozator za gusti smesi

Se prodavaat dozatori za prehrana, kozmetika ili hemija Krem, med, m...


1.000 €
или предлог цена
08 јул 10:37Masina termoforming plastika ambalaza

Se prodava masina za proizvodstvo na termoformirana ambalaza, moze za...


12.000 €
или предлог цена
08 јул 10:36Industriski Aspirator filter za prasina

Se prodava aspirator Donaldson


4.500 €
или предлог цена
08 јул 10:36Traka lenta 90’

Se prodava


100 €
или предлог цена
08 јул 10:36Podvizna lenta 180'

Podvizna lenta 180'


290 €
или предлог цена
08 јул 10:35Etiketirka

Se prodava etiketirka


1 €
или предлог цена
08 јул 10:35Duplikator mikser kazan

Se prodava duplikator so mesac


1 €
или предлог цена
08 јул 10:35Linija za cokoladiranje

Linija za cokoladiranje sostavena od cokoladirka i tunel za ladenje


9.900 €
или предлог цена
08 јул 10:35Pecka furna rotaciona

Rotaciona pecka na nafta ili plin, kolicki 15 reda po 2 pleha so dime...


5.900 €
или предлог цена
08 јул 10:35Planetaren mikser

Se prodava


1.200 €
или предлог цена
08 јул 10:34Хидрофорска пумпа 1600 W

Хидрофорска пумпа HST NOVOTERM - Austria Тип: NTP 70 Потекло: Авс...


1 МКД
или предлог цена
08 јул 07:35Elektronska vaga do 300kg

Se prodava elektronska vaga 300kg Kupena nova Bazdarena


200 €
или предлог цена
07 јул 10:59Silus ventilacija

Se prodava silus ventilacija za poveke inf.javete se


1 €
или предлог цена
06 јул 15:44proizvodstvo i gotovi masini za pakuvanje dozerki i drs

site tipovi pakerki dozerki seckalki mesalki i mashini po poracka


1 €
или предлог цена
06 јул 09:51Хидрофорска пумпа 1100 W

Хидрофорска пумпа HST NOVOTERM - Austria Тип: NTP 70 Потекло: Авс...


1 МКД
или предлог цена
06 јул 08:21Prodavam kompletna linija za proizvodstvo na svez pomfrit

Opremata se sostoi od site potrebni masini za proizvodstvo na svez po...


700 €
или предлог цена
05 јул 14:59Се издава работилница под наем за слаткарство и пекарство

Се издава работилница под наем за слаткарство и пекарство ,опремена ....


По Договор
или предлог цена
05 јул 12:07Mlekarska opema

Prodavam: -paterizator za mleko ili sok 500l -duplikator 300l,150l ...


По Договор
или предлог цена
05 јул 10:42CO2-10

boca co2 10 litri


5.000 МКД
или предлог цена
05 јул 10:24Cengeli, Chengeli, Kuki

Prodavam chengeli (kuki) za vo hladnjaci , chengelite se so trkalca. ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

05 јул 10:24Хомогенизатор RANNIE

Се продава хомогенизатор во одлична состојба Комплет електрична табл...


7.000 €
или предлог цена
04 јул 14:00Ventil 2 i 1/2 skroz nov neupotrebuvan

Продавам скроз нов неупотребен вентил за вода 2 и полка 2 и 1/2,нов д...


3.000 МКД
или предлог цена
04 јул 13:41Страна 5 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам