Цела Македонија
                   
61 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Smola

Se prodava smola za lakovi, lepaci i slicni raboti. Za poveke infroma...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Суровини

20 фев 14:22MELENA PLASTIKA POLISTIREN POLIETILEN

MELENA PLASTIKA 100% cista moze i na faktura


60 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Суровини

29 јан 18:28Predivo za mashinsko pletenje

prodavam predivo za mashinsko pletenje. Cena 200 - 260 den.


260 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Суровини

25 јан 10:51za gradeznistvo materijali zapki kajli stegi spojki

Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш... А-Тестирани ...


250 МКД
или предлог цена
Кочани

Суровини

30 сеп 10:34vosok crven-povolno

PRODAVAM prehramben CRVEN VOSOK VO PITA OD 30KG CENA po dogovor


5 €
или предлог цена
Велес

Суровини

07 сеп 13:55PRODAVAM JACMEN I PCENICA

PRODAVAM JACMEN I PCENICA PO 12 DEN.SASO 071 297 525


12 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Суровини

26 апр 10:03Ventil

Siber Ventil 65


4.444 МКД
или предлог цена
Неготино

Суровини

15 апр 18:30СЕ ПРОДАВА СЕМЕНСКА РОБА

Се продава квалитетно семе за сеидба на орис. Семето е прва лига ит...


1 €
или предлог цена
Кочани

Суровини

06 апр 13:12Straf t-30 Torx dostapna kolicina nad 20.000 parcinja

Prdavam strafovi t 30 Torx dostapna kolicna nad 20.000 parcinja dimen...


3 МКД
или предлог цена
Ресен

Суровини

05 апр 15:51PECATENjE NA DEKLARACII I ETIKETI

Pecatenje na deklaracii i etiketi za vasite surovini i materijali, vo...


1 €
или предлог цена
Битола

Суровини

31 јан 01:26Prodavam Regenerat od polietilen

Materijalot e filtriran i granuliran ,moze da se napravi sprema...


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Суровини

31 дек 17:54Drobena plastika GAJBA+STOL

GAJBA: 32 ден 1кг CRVENA ZOLTA SIVO PLAVO CRNA 200gr STOL-miks...


32 МКД
или предлог цена
Радовиш

Суровини

16 дек 08:11Пилевина

Продавам поголема количина на сува и чиста пилевина околу 15 тони меш...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Суровини

17 окт 23:27"Индустриски партали и крпи од памучно предиво "

Се продаваат индустриски партали за чистење на машини! Се користат в...


1 €
или предлог цена
Тетово

Суровини

24 сеп 08:57Ukrasni kamcinja!!

Prodavam ukrasni kamcinja. Info na tel.07841535


1 €
или предлог цена
Прилеп

Суровини

25 јул 23:36Pilevina

Se prodava pilevina ton


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Суровини

31 мај 09:28Stari gumi za var-varnici

.


5 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Суровини

08 мај 11:46DROBENA PLASTIKA POLISTIREN POLIETILEM

100% cista plastika polistiren crn bel plav i polietilen


10 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Суровини

10 дек 17:47MELENA PLASTIKA POLISTIREN

MELENA PLASTIKA POLISTIREN CRN BEL 100%cist


6 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Суровини

10 дек 17:47Шипкасти материјали

Продавам челични шипкасти материјали: - Ф34 - 9 шипки х 56 см (5м = ...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Суровини

05 дек 23:33Se prodava crni celicni kolena, reduciri i testik parcinja

Црни Колена 60,3 x 2,9 24kom 60 den/kom 76,1 x 2.9 13kom 80 den/k...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Суровини

05 авг 11:39Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам