Цела Македонија
                   
228 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Праски прва класа

Праски прва класа Конаткт 075820124


По Договор
или предлог цена
21 јун 16:34Промовирано

Се продава лут везен пипер

Се продава лут везен пипер 50 низи, 300 денари низа


300 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Овошје и зеленчук

28 јан 13:00JABOLKA AJDARET

ПРОДАВАМ ЈАБОЛКА АЈДАРЕТ, НА ГОЛЕМО И МАЛО. ЦЕНА 10ден/килограм. тел...


10 МКД
или предлог цена
24 јан 10:08Saksii za jagotki

Stiropolni saksii za odgleduvanje na jagotki so instalacija za navudn...


1 МКД
или предлог цена
21 јан 20:23Jabolka cadel jonagol

Se prodavaat jabolka od sortite cadel I jonagol od komora za odrzuvan...


По Договор
или предлог цена
10 јан 00:51proleten luk

lukot e od stara aromaticna makedonska sorta krupen i celiot zdrav ne...


1 МКД
или предлог цена
03 јан 21:25JABOLKA NA GOLEMO

Za na golemo 070232225 AJDARED CRVEN DELISHES ZLATEN DELISHES Za ...


По Договор
или предлог цена
07 дек 13:00Saksii za jagotki

Stiropolni saksii za odgleduvanje na jagotki so instalacija za navudn...


1 МКД
или предлог цена
25 ное 15:55Saksii stiropolni-саксии стирополни-saksii

Saksii stiropolni polovni extra cena. Imam okolu 300


60 МКД
или предлог цена
25 ное 15:54Jabolko ajdarec

Delcevsko jabolko Neprskano jabolko Minimalno tretirano! Ima dosta...


30 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Овошје и зеленчук

25 ное 13:00jabolka jabolki јаболки јаболка

svezi jabolki resenski na golemo extra cena Elena 070828582


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Овошје и зеленчук

02 ное 11:21Prodavam grozje

Crno grozje za prerabotka, za vino i rakija. Tikvesko vinogorje


15 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Овошје и зеленчук

27 окт 20:10Црно грозје без семка

Продавам црно грозје без семка за преработка за вино и ракија. Шеќе...


8 МКД
или предлог цена
25 окт 22:59Ajvar

Se prodava: 📍Domasen Ajvar (blag/lut) 📍Domasna Lutenica 720gr tegl...


250 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Овошје и зеленчук

24 окт 08:38Grozje,Грозје za vino i rakija crno i belo Veles

Prodavam grozje za rakija i vino crno- VRANEC(kratosija). Belo,- SM...


1 €
или предлог цена
23 окт 09:06Grozje,Грозје za vino i rakija crno i belo Veles

Prodavam grozje za rakija i vino crno- VRANEC(kratosija). Belo,- SM...


1 €
или предлог цена
20 окт 09:51Se prodava afusali extra kvalitet

Se prodava grozje od sortata afusali okolu 800-1000 kg Kontakt 0762...


15 МКД
или предлог цена
19 окт 18:28kompir palanecki agrija

Kompirot e proizveden na 1300m nadmorska visina vo Kriva Palanka be...


30 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Овошје и зеленчук

13 окт 08:30Grozje od poveke sorti, extra kvalitet odlicni ceni

Prodadeno


17 МКД
или предлог цена
12 окт 11:20Prodavam Grozje, Belan,Cabernet Sauvignion, Smederevka i dr.

Prodavam Grozje od sortite: Belan, Cabernet Sauvignion, Smederevka i...


По Договор
или предлог цена
06 окт 21:56Се откупува бела пченица

Се откупува бела пченица, селектирана.Цена по договор.Информации на т...


1 МКД
или предлог цена
02 окт 12:52Grozje Smederevka Vranec

Prodavam grozje od sortata Smederevka So moj prevoz i melenje so e...


1 МКД
или предлог цена
02 окт 08:22EKO ..REN..

Ren ekoloski od padinite na skopska crna gora ekstra cena 300mkd K...


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Овошје и зеленчук

01 окт 09:05Grozje vranec so dostava

Grozje vranec so dostava. Do Kocani, Stip, Probistip 16 denari. Skopj...


16 МКД
или предлог цена
01 окт 07:57Aronija - plodovi

Prodavam golema crna aronija kolicina okolu 2000 kg. Tel.076 485 708 ...


1 €
или предлог цена
30 сеп 19:01Se prodava vinsko grozje hamburg smederevka kaberne sovinjon

SE PRODAVA VINSKO GROZJE HAMBURG SMEDEREVKA KABERNE SOVINJON Informa...


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 11:50Prodavam GROZJE EXTRAAA

Prodavam grozje prva klasa Od sorta imam nisavka kako za svoja dusa ...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Овошје и зеленчук

30 сеп 11:03Prodavam grozje (Vranec)

Prodavam grozje od sortata Vranec Cena 15 den. 20t Telefon: 07...


15 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Овошје и зеленчук

26 сеп 13:00ГРОЗЈЕ ВРАНЕЦ ХАМБУРГ - GROZJE VRANEC HAMBURG

-Грозје ВРАНЕЦ 14 денари и ХАМБУРГ- 15 денари -Лозјето се наоѓа во Ч...


14 МКД
или предлог цена
25 сеп 09:00ГРОЗЈЕ ВРАНЕЦ ХАМБУРГ - GROZJE VRANEC HAMBURG

-Грозје ВРАНЕЦ и ХАМБУРГ- 15 денари -Лозјето се наоѓа во Чашка, Веле...


15 МКД
или предлог цена
25 сеп 08:52VRANEC SMEDEREVKA HAMBURG ekolosko grozje

Vinsko i trpezno grozje Vranec Smederevka Hamburg bel i crn Afus...


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 12:04Aronija svezo nabrana

Prodavam svezo nabrana aronija. 1kg po 100den


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Овошје и зеленчук

17 сеп 07:34Prodavam grozje vranec 15 denari Sveti NIkole

Prodavam grozje vranec (грозје Вранец). Mnogu kvalitaetno. Spremno za...


15 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Овошје и зеленчук

13 сеп 21:32Ekstra Vranec i Afusali

Se prodava grozje vranec i afusali ekstra kvalitet Se vrsi dostava ...


123 €
или предлог цена
13 сеп 21:29Prodavam grozje

Prodavam grozje od sortite: -Vranec -Hamburg -Stranosina -Smedere...


123 МКД
или предлог цена
13 сеп 21:29Grozje Kardinal i Smederevka

Grozje Smederevka 13 den kg za vino i rakija


13 МКД
или предлог цена
12 сеп 16:54Aronija - prodazba na malo i golemo

100 % Prirodna ne prskana aronija, prodazba na golemo i malo, za seka...


По Договор
или предлог цена
12 сеп 10:39Grozje kratoshija so extra kvalitet

1. Grozje kratoshija, i malku crn burgundec, odlicno e za vino i raki...


14 МКД
или предлог цена
12 сеп 07:33Grozje Kardinal, kratoshija i burgundec

1. Grozje Kardinal, okolu 1.500-2.000 kg. Astalsko za vo gajba,.... C...


100 МКД
или предлог цена
12 сеп 07:32Продавам Совињон Бланк, Шардоне,Мерлот,Вранец,Кабарне Совињо

Продавам црно и бело сортно грозје: Бело - Совињон Бланк и Шардоне ...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Овошје и зеленчук

11 сеп 15:06Oriz

Se prodava ORIZ (Andrea) - prva klasa. Pakuvanje od 25kg. Kontakt: ...


60 МКД
или предлог цена
Чашка / Велес

Овошје и зеленчук

10 сеп 13:00Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам