Цела Македонија
                   
228 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Праски прва класа

Праски прва класа Конаткт 075820124


По Договор
или предлог цена
21 јун 16:34Промовирано

Продавам грозје вранец и смедеревка не вадено со голема шеке

Продавам грозје погодно за ракија и вино!


1 €
или предлог цена
Василево / Струмица

Овошје и зеленчук

05 сеп 19:27Se prodavaat Slivi Stenlej - Сливи сорта Стенлеј

Продавам свежа слива сорта Стенлеј За цена и повеќе инфо на 078/813...


1 МКД
или предлог цена
03 сеп 14:56Se prodavaat modri slivi na golemo i malo vo Kumanovo!

Se prodavaat modri slivi za dzem, pekmez slatko, sok vo Kumanovo na g...


40 €
или предлог цена
31 авг 14:02Se prodavaat modri slivi na golemo i malo vo Kumanovo!

Se prodavaat modri slivi sorta stenlej za dzem, pekmez, slatko, sok c...


40 МКД
или предлог цена
31 авг 12:07ARONIJA

SVEZA , NA MALO I NA GOLEMO SELO JURUMLERI -SKOPJE


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Овошје и зеленчук

31 авг 11:13Domati na golemo

Se prodavaat domati na golemo od sortite jabucar I ragbi Dostava do ...


По Договор
или предлог цена
29 авг 19:22PRODAVAM OVOGODISNA ARONIJA

NE PRSKANA , KAP PO KAP NAVODNUVANA 6 godisni rastenija Moze na gol...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Овошје и зеленчук

24 авг 13:52Slivi cacanki krupni

Sliva cacanka ekstra golemina,,,,,ohrid,,,070778654,samo na golemo


По Договор
или предлог цена
24 авг 11:27Pecka za piperki na plin

Pecka za piperki na plin


1 €
или предлог цена
21 авг 10:26Suva vezena piperka i suvi patlizdani

Ekstra suvo isuseno vo specijalna susara br. Za kontakt 070 701 003


600 МКД
или предлог цена
14 авг 13:03DINJI I LUBENICI (ДИЊИ И ЛУБЕНИЦИ)

Se prodavaat dinji i lubenici so vrven kvalitet i moznost za snabduva...


20 МКД
или предлог цена
13 авг 12:37MLADA PCENKA SEKEREC, DINJi RUSKA SORTA I LUBENICI

Mlada pcenka za jadenje,odlicen kvalitet od sortata sekerec.Moznost z...


10 МКД
или предлог цена
13 авг 12:37Malina Plodovi -POLKA Малина, Malini, Малини

Se prodava ovogodisni plodovi na malina od sortata POLKA koja e ideal...


150 МКД
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Овошје и зеленчук

24 јул 10:32Малина

Се продава малина од сортата Полка, која е идеална за продажба во све...


150 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Овошје и зеленчук

24 јул 10:32Свежа Капина 100ден Кг

Се продава, свежа капина порачки на телефон има и Малина 120ден


2 €
или предлог цена
Крива Паланка

Овошје и зеленчук

24 јул 10:32kocani

kocani


1 МКД
или предлог цена
21 јул 18:16MLADA PCENKA,KOCANI-SEKEREC-AMERIKANKA

Odlicen kvalitet i pristapna cena.Prodavam i dinja i lubenica.


10 МКД
или предлог цена
18 јул 17:45Prodavam kompir компир kvaliteten citaj oglas

Prodava se kompirot na slikte 15 den kvaliteten prva klasa za povekje...


15 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Овошје и зеленчук

07 мај 13:57RAJSKI PLOD UNIKAT VO EVROPA

РАЈСКИОТ БОЖЕСТВЕНИОТ ПЛОД НА АРОНИЈА ОД РАЈСКАТА ГРАДИНА -ЕДИНСТВЕНО...


10 €
или предлог цена
01 мај 08:50PRODAVAM JATKI OREVI

PRODAVAM JATKI OREVI


350 МКД
или предлог цена
22 апр 21:14Prodavam jagotki i cresi

Jagotki i cresi berba 2019


1 МКД
или предлог цена
05 апр 08:20Кривопаланечки Агриа компир

Се продава планински кривопаланечки Агриа компир , количина околу 25...


20 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Овошје и зеленчук

21 мар 21:03Kompir

Se prodava kompir 10 den. Sorta elektra i ultra.


10 €
или предлог цена
12 мар 17:43Kompir zolt AGRIA

Prodavam kompir mnogu ubav za gotvenje na malo 25 denari, za kolici...


20 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Овошје и зеленчук

16 фев 22:45Planiski zolti kompiri

Se prodavaat planiski zolti kompiri po cena od 13den. mob 070 289 37...


13 МКД
или предлог цена
12 јан 19:39Se prodavaat tikvi kostenki

1 kg 15 den


15 МКД
или предлог цена
18 дек 16:12Semenski kompir AGRIA I LAURA

Se prodava semenski kompir Agria zolt za 2ra godina sadenje cena 25de...


16 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Овошје и зеленчук

14 дек 15:16Suva sliva

So koska i bez koska


130 МКД
или предлог цена
05 дек 17:56Лешници јатка lesnici lesnik

Jatka lesnik 600 den/kg


10 €
или предлог цена
21 ное 17:37Orevi

Orevi-jatki,


550 МКД
или предлог цена
14 ное 19:30се продава кромид

prodavam kromid 2 t cena po dogovor tel 070483208


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Овошје и зеленчук

07 ное 22:10Јапонски јаболка

Продавам јапонски јаболка на големо, непрскани од домашно производств...


15 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Овошје и зеленчук

03 ное 20:53Lesnik . Lesnici . Лешник. Лешници

SE prodava organski lesnik berba 2020!!!


1 МКД
или предлог цена
Вевчани / Струга

Овошје и зеленчук

03 ное 15:58Ekstra kvalitet ajvar,lutenica,malidzano

Se prodava ajvar,lutenica,malidzano prigotveni po tradicionalen domas...


180 МКД
или предлог цена
30 окт 15:58Prodavam krusi

Prodavam krusi sorta - KANTARKA, okolu 1500 kg. Cena 50 denari/kg. ...


50 МКД
или предлог цена
25 окт 20:47Продавам круши

Продавам круши, сорта - КАНТАРКА околу 3000 килограми, локација - Стр...


50 МКД
или предлог цена
19 окт 00:48Prodazba na sveza aronija na golemo i malo po dogovor

Sveza voopsto ne prskana aronija prodazba na golemo i malo cena i do...


1 МКД
или предлог цена
12 окт 17:18Органска Карела, Karela

Продавам органска Карела


1 МКД
или предлог цена
11 окт 16:29Se prodavaat tikvi

15 den 1 kg


15 МКД
или предлог цена
05 окт 18:57Продавам грозје од велешко виногорје берба 2020

Вински сорти на грозје - Вранец, Прокупец Хамбург, Смедеревка, Жупљан...


1 €
или предлог цена
01 окт 19:30Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам