Цела Македонија
                   
228 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Праски прва класа

Праски прва класа Конаткт 075820124


По Договор
или предлог цена
21 јун 16:34Промовирано

Kromid Kромид

Prodavam kromid od staro seme koj moze da stoi bez problem cela godin...


1 €
или предлог цена
11 ное 08:49Ајваф/Ajvar

Направен е од сопствено произведени пиперки во бавча на отворено, во...


250 МКД
или предлог цена
10 ное 20:02ГРОЗЈЕ

Продавам зимско грозје на големо и мало.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Овошје и зеленчук

04 ное 21:51Prodavam tikvi

Se prodavaat tikvi pecenki 10 denari kilogram (kg) Informaci na te...


10 МКД
или предлог цена
26 окт 15:04CRVENI PIPERKI SO VRVEN KVALITET

Crveni piperki ekstra klasa i piperki vo niza. Cena dosta solidna.


20 МКД
или предлог цена
22 окт 10:57Se prodava hamburg grozje berba 2019

Se prodava hamburg grozje berba utre i zadutre. Za poveke informacii ...


1 €
или предлог цена
21 сеп 13:26Лешник 2019 lesnik berba 2019

Тонда џентиле дела ланѓе берба 2019, 2-3 тона на располаѓање. Цена 3 ...


3 €
или предлог цена
18 сеп 14:39Сливи за слатко, мармалад.

Без отров, не се прскани ниту еднаш и не се наѓубрувани.Далеку од мо...


1 МКД
или предлог цена
Василево / Струмица

Овошје и зеленчук

01 сеп 10:36Продавам Шери Домати

Продавам Органски шери домати, 150-200 ден кг, зависно од количината...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Овошје и зеленчук

25 авг 13:18МЕЛЕЊЕ НА ГРОЗЈЕ

Мелење на грозје со нова иноксна машина која сама ги одделува дршките...


1 МКД
или предлог цена
23 авг 11:08baram zelencuk i ovosje za na tezga

baram sorabotka so proizvoditeli na ovosje i zelencuk za na moja tezg...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Овошје и зеленчук

20 авг 15:37Aronija Аронија sveza

Zaneta Stojkovska 075/699-716 075/699-716 075/699-716 Prod...


1 €
или предлог цена
19 авг 12:31grav

se prodava grav cacar na golemo i malo, gravot e od ovaa godina


1 МКД
или предлог цена
11 авг 18:45Органска аронија

Продавам органска аронија од чиста еколошка средина


150 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Овошје и зеленчук

09 авг 17:49Kromid Kромид

Prodavam kromid od staro domasno seme koj stoi cela godina bez proble...


1 €
или предлог цена
07 авг 10:31зеленчук и овошје

Нудам овошје: - слива ...


100 МКД
или предлог цена
18 јул 07:45Kajsii neprskani

Prodavam kajsii za marmalad sok 076345350


20 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Овошје и зеленчук

06 јул 12:01MALINI I KAPINI

SE PRODAVAAT ZAMRZNATI GODINESNI MALINI I KAPINI KAPINI 130 DEN KILO...


100 МКД
или предлог цена
04 јул 21:05RASAD PIPERKI EKSTRA KLASA

Rasad piperki so vrven kvalitet od sortite: Kapija ili ajvarka i Pi...


2 МКД
или предлог цена
01 јун 19:55prodavam semenski kompir agrija

prodavam semenski kompir agrija. Kolicina uste 170 kg. Kompirot se na...


15 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Овошје и зеленчук

20 мај 12:07зеленчук и овошје

Нудам овошје и зеленчук на тезги и пиљари низ цела Македонија. Цена...


1 €
или предлог цена
09 мај 08:56Planinski kompir Паланечки компир

компирот е произведен на 1350м надморска висина без наводнување спаку...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Овошје и зеленчук

29 мар 22:14kupuvam pecurka bukovka

kupuvam pecurka bukovka od proizvoditel za prodazba na zelen pazar. C...


100 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Овошје и зеленчук

27 мар 23:20CRVEN PIPER EVTINO

Crven piper od sortata horgos za gotvenje Cena ekstra...


250 МКД
или предлог цена
27 мар 17:56Rajska Aronija unikat hrana (supersvest)-lek zaDusatelo

Rajska Aronija unikatna sozdavana vo Rajska gradina na Ljubovta ❤.Sup...


400 МКД
или предлог цена
Зрновци / Виница

Овошје и зеленчук

16 мар 10:11SEMKI OD TIKVI

Se prodavaat semki od tikvi od razni vidovi stambolki. Cena: 100 den....


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Овошје и зеленчук

10 мар 18:28kompir agrija

se prodava merkantilen kompir agrija. pogolema kolicina. se naogame v...


25 МКД
или предлог цена
06 мар 22:04cveklo

se prodava pogolema kolicina cveklo. sorta kestrel. cena po dogovor


10 €
или предлог цена
06 мар 22:04SEMKI OD TIKVI

Se prodavaat semki od tikvi od razni vidovi stambolki. Cena: 100 den....


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Овошје и зеленчук

02 мар 17:12Bozenstvena Rajska Aronija lek-hrana za Dusata

Rajska Aronija unikatna sozdavana vo Rajska gradina na Ljubovta <3.Su...


400 МКД
или предлог цена
02 мар 11:31Jabolka ekstra kvalitet

ajdared zlaten delisec crven delisec chadel cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
16 фев 08:23Se prodavaat jabolka ajdaret

Se prodavaat jabilka ajdaret na golemo 40 tona


По Договор
или предлог цена
03 фев 17:00Квалитетен Беровски Компир

Вршиме продажба на компир со транспорт до секоја дестинација.


25 МКД
или предлог цена
01 фев 21:25SEVERIN Dehidrator za ovosje, zelencuk i bilki/trevki

Se prodava dehidrator za ovosje,zelencuk, razni bilki i trevki. Apara...


2.000 МКД
или предлог цена
30 јан 20:32aronija sveza

prodavam aronija na golemo i malo odgledana vo ekoloski uslovi visoko...


1 МКД
или предлог цена
02 јан 19:59ARONIJA NA GOLEMO I MALO

prodavam ekstra klasa aronija vo sveza sostojba,kako sega skinata na...


1 МКД
или предлог цена
02 јан 19:59PRODAVAM JABOLKA PRESPANSKI

SE PRODAVAAT PRESPANSKI JABOLKA OD SORTITE AJDARET 15 TONI CRVEN DELI...


1 МКД
или предлог цена
16 дек 13:00МУСКАТНА ТИКВА (Cucurbita moscata D.)

Продавам мускатна тиква (БЕЗ ГЛУТЕН) одгледана на целосно природен на...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Овошје и зеленчук

03 дек 20:47Грав

Се продава грав пешак 2.5 тони.


70 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Овошје и зеленчук

29 ное 15:19Se prodava Jabolka GreenSmit.

Jabokata e so odlicen kvalitet, raspolagame so kolicina, okolu 10 ton...


1 МКД
или предлог цена
Василево / Струмица

Овошје и зеленчук

24 ное 21:01Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам