163 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam orevi jatki

Prodavam jatki orevi Bitolski Cena: 250 denari kg Prakjame po karg...


250 МКД
или предлог цена
27 дек 18:50Prodavam orevi jatka

Prodavam jatki orevi Bitolski Cena: 350 denari kg Prakjame po karg...


350 МКД
или предлог цена
27 дек 18:49Orevi i lesnici prva klasa cistena jatka

Orevi prva klasa zdrava cistena jatka 550 denari .....kontakt 075543...


500 МКД
или предлог цена
21 дек 15:52OREV/Orevi....Cistena jatka 500 ден 1 кг

Cistena Jatka vrven kvalitet 500 ден 1 kg


500 €
или предлог цена
21 дек 15:52Kikiriki Strumicki

Prodavam strumicki kikiriki nova berba 2019 god. Moze da se koristat ...


1 МКД
или предлог цена
16 дек 23:15orevi,orasi

OREVI CENA PO DOGOVOR


1 €
или предлог цена
03 дек 19:10Ореви

Се продаваат планински ореви-јатки(400 ден/кг или не кршени 130ден/кг)


130 МКД
или предлог цена
01 дек 17:22Orevi cisteni ( jatka)

Prodavam orevi cisteni jatka i necisteni, prva klasa ovogodisna berba...


470 МКД
или предлог цена
26 ное 11:35Orevi jadki

Prodavam jadki od orev so odlicen kvalitet


500 МКД
или предлог цена
17 ное 17:17Orevi vo luspa

Prodavam orevi na golemo I malo ovogodisni ekstra kvitet od kratovsko...


100 €
или предлог цена
11 ное 08:17Orevi/Ореви

Ореви од берба 2019 Тел. 071 237 395


500 €
или предлог цена
10 ное 21:29Krsenje na LESNICI !!! (Кршење на лешници)

Вршам кршење на лешници и веење . ЦЕНА: 20ден од КГ. Информации и...


20 МКД
или предлог цена
27 окт 20:00Lesnici berba 2019

Bio lesnici berba 2019


1 МКД
или предлог цена
06 окт 20:53lesnik

prodavam lesnik prva klasa,dosta krupen rekolta 2019 god


200 МКД
или предлог цена
03 окт 22:53prodavam bademi

se prodavaat bademi,ima 100kg-130kg


120 МКД
или предлог цена
16 сеп 22:01Продавам ореви и лешници

Продавам чистени ореви и лешници.


500 МКД
или предлог цена
29 мај 13:00Продавам ореви јатки и лешници

Продавам кршени лешници и ореви .


500 МКД
или предлог цена
15 мај 08:47Продавам ореви, цели или кршени

Продавам ореви, кршени или со јатки по Ваш избор. ТЕЛ: 075 223339 Ек...


140 МКД
или предлог цена
01 апр 02:12SE PRODAVA JATKA LESNIK

Se prodava jatka lesnik


500 МКД
или предлог цена
18 мар 16:06Badem Bademi Бадеми

Se prodavaat nekrseni bademi - berba 2018g. Cena po dogovor. Tel...


1 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

18 мар 09:03Lesnik лешник

Се продава лешник на мало и на големо цена по договор. Може скршени...


1 €
или предлог цена
12 мар 00:55SEMKI OD TIKVI

Se prodavaat semki od tikvi od razni vidovi stambolki. Cena: 100 den....


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

10 мар 18:30Se prodava bademi

Prodavam bademi so ekstra kvalitet, sortni, isusheni, nelupeni, 2018...


1 МКД
или предлог цена
21 фев 21:42Prodavam orevi jatki

Prodavam orevi jatki cena : 240 den/kg prakame po kargo kontakt: R...


240 МКД
или предлог цена
20 фев 22:50Prodavam orevi jatki

Prodavam orevi jatka cena : 330 den/kg prakame po kargo kontakt: R...


330 МКД
или предлог цена
20 фев 22:49Prodavam orevi

Prodavam orevi vo luspa cena : 90 den/kg prakame po kargo kontakt:...


90 МКД
или предлог цена
20 фев 22:48Orevi jatki

Se prodavaat jatki od orevi. Ekstra kvalitet I cena


По Договор
или предлог цена
06 фев 07:46ПРОДАЖБА НА ЛЕШНИЦИ-тел.за контакт:076/261-807

Се продава голема количина на лешник по поволна цена. Лешникот е берб...


1 МКД
или предлог цена
04 фев 17:24lesnici

se prodavat lesnici cena 160den.kilo


160 МКД
или предлог цена
18 јан 16:30lesnici

lesnici berba 2018g. uste 135kg.


1 €
или предлог цена
15 јан 20:52Lesnik "EKSTRA"

Лешникот е екстра и е произведен во с.Санчево Кочани (халски џин, тон...


150 МКД
или предлог цена
03 дек 11:08Se prodava Lesnik

Се продава високо квалитетни и органски лешници-јатки. Произведени во...


1 МКД
или предлог цена
01 дек 13:00ЕКО ЛЕШНИК

Се продава еколошки лешник, берба 2018. Лешникот е македонско произво...


200 МКД
или предлог цена
29 ное 01:04lesnici berba 2018.

lesnici berba 2018.


1 МКД
или предлог цена
23 ное 21:54ЛЕШНИЦИ ПО МНОГУ ПОВОЛНА ЦЕНА

Продавам лешници берба 2018, со одличен квалитет, кршени или некршени...


По Договор
или предлог цена
12 ное 23:51Kikiriki Strumicki vo luspa

Prodavam strumicki kikiriki nova berba 2018 god. Moze da se koristat ...


1 МКД
или предлог цена
07 ное 15:23lesnici

lesnici berba 2018 vo jatka ili krsen. USte 400kg.


1 €
или предлог цена
31 окт 11:09Lesnici

Prodavam Lesnici 150den/kg cisteni 600den/kg


150 МКД
или предлог цена
06 окт 22:01ПРОДАВАМ НЕКРШЕН ЛЕШНИК

СЕ ПРОДАВА НЕКРШЕН ЛЕШНИК ОД РЕКОЛТА 2019 ЦЕНА ПО ДОГОВОР ТЕЛ.078462...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

05 окт 10:17lesnik

lesnici berba 2018 uste 400kg. so jatka ili krseni po zelba.


1 МКД
или предлог цена
13 сеп 21:03Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам