Цела Македонија
                   
474 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПЧЕЛНИ ПРОИЗВОДИ -Мед, Матичен млеч, Прополис капки,Перга,По

Пчеларник ДУКОВИ (078-300-612) се наоѓа во с.Подлес , под планината ...


650 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Здрава храна - Мед

29 јун 14:26ПРИРОДЕН ШУМСКИ МЕД / PRIRODEN SUMSKI MED

Продаваме природен шумски мед ЦЕНА 700 денари имаме и ливадски мед ,...


700 МКД
или предлог цена
29 јун 14:25МЕД ливадски , чист природен

ПРОДАВАМЕ чист природен ливадски мед Пчеларникот е на чисто еколош...


700 МКД
или предлог цена
29 јун 14:25МЕД СО МАТИЧЕН МЛЕЧ мешавина

МАТИЧЕН МЛЕЧ: 🐝🐝🐝078300612 🐝🐝🐝 За : јакнење на имунитетот, ...


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Здрава храна - Мед

29 јун 14:25ПЕРГА

ПЧЕЛАРНИК ДУКОВИ ПЕРГА -20 грама е 700 денари Мешавина: 20 грама п...


1.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Здрава храна - Мед

29 јун 14:25МЕД РЕКОЛТА 2022

ЧИСТ ПРИРОДЕН МЕД , од реколта 2022 год. Цена на тегла мед 700 ден...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Здрава храна - Мед

29 јун 14:25МЕД СО САЌЕ

🐝Пчеларник ДУКОВИ 🐝078300612 Мед со Саќе-реколта 20...


900 МКД
или предлог цена
29 јун 14:25МАТИЧЕН МЛЕЧ

Продавам чист матичен млеч шишенце од 10 гр. = 2000,00денари за п...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Здрава храна - Мед

29 јун 14:24МЕД СО ТААН

Pčelarnik DUKOVI Naračka na tel:078300612 🐝Таан и мед🐝 🐝зае...


700 МКД
или предлог цена
29 јун 14:24MED

Prodavam priroden med i ramki so med


1 €
или предлог цена
29 јун 14:06CALIJA I CVETEN MED OD PCELI SOBRAN OD PRIRODATA

Med od trn CALIJA I CVETEN SOBRAN od PRIRODATA vo gradmanski atar.


500 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Здрава храна - Мед

29 јун 07:48Med priroden livadski

Se prodava CIST livadski med, rekolta 2022 ,od pcelarnik Gveroski, od...


500 МКД
или предлог цена
28 јун 20:31Кристализиран мед на канта

Кристализиран мед планински и ливадски во канта 400ден. за килограм ...


450 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Здрава храна - Мед

28 јун 16:24Prodavam med od avtohtoni makedonski pceli

Med od makedonskoto podnebje


500 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Здрава храна - Мед

28 јун 13:41TURSKI MED

TURSKI MED 240 gr Info 079 254 810


370 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Здрава храна - Мед

27 јун 16:58CAJ ZA SLABEENJE

ЧАЈ ЗА СЛАБЕЕЊЕ® 🔜 ОСЛАБИ СЕ БРЗО И ЗДРАВО ОД ПРИРОДЕН ЧАЈ✅ -НАПРА...


370 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Здрава храна - Мед

27 јун 16:58Madzun Маџун

Се продава 100% природен маџун, без додаток на шеќер, адитиви и конзе...


400 МКД
или предлог цена
27 јун 11:29Природен гроздов мед и високо квалитетна жолта (48%) ракија

Се продава природен гроздов мед (маџун) и високо квалитетна жолта (48...


150 МКД
или предлог цена
26 јун 16:07prodavam aronija sveza na golemo i malo aronia

Prodavam aronija vo mali i golimi kolicini ne e prskana


70 МКД
или предлог цена
24 јун 19:14ПРИРОДЕН МЕД , МЛЕЧ

Prodavam priroden Med , Mlec , polen , propolis ...... besplatna isp...


4 МКД
или предлог цена
24 јун 12:59Makedonski Priroden Med-Мед

Се продава 100% Природен Планински Мед од Југозападна Македонија. ...


500 МКД
или предлог цена
22 јун 23:36МЕД

Во зимските денови кога настинките и вирусите се неизбежни, на телото...


По Договор
или предлог цена
22 јун 20:11Продавам 100% природен мед (med)

Продавам на мало и на големо 100% чист природен шумски мед од регионо...


550 МКД
или предлог цена
21 јун 19:18Мед, Прополис, Полен, Перга, Матична Млеч

Продавамe природен Осоговски мед без никакви додатоци соберен од екол...


500 МКД
или предлог цена
19 јун 11:38PRIRODEN MED

100% природен мед ,произведен на 1100м надморска висина во село Курат...


500 МКД
или предлог цена
18 јун 13:30Се продава 100% природен маџун со екстра квалитет.

Се продава 100% природен домашен маџун. Произведено по сите стандар...


400 МКД
или предлог цена
18 јун 00:24БОРОВ СИРУП

Беровски боров сируп, направен од свежи цветови од бел бор. Боровиот ...


250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Здрава храна - Мед

17 јун 13:35PRIRODEN MADZUN (GROZDOV MED)

prodavam 100 %priroden domasen MADZUN.Cena 400 den. Dostava do Skopje...


400 МКД
или предлог цена
15 јун 16:25Helda medonosno rastenie

Helda seme 100 den.kg


100 МКД
или предлог цена
15 јун 09:25Med

Med 2021 Demirhisarski Na golemo i malo .na malo 500 den.na golemo za...


500 МКД
или предлог цена
15 јун 09:25prodazba po naracka na borov med( * МЕД ОД БРИЧКИ *)

Po naracka , se prodava sirup od bor . Ako ima zainteresirani : ja...


350 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Здрава храна - Мед

13 јун 14:04pelisterski med i mlec мед и млеч

prodavam priroden od ekoloska sredina med. mlec. polen propolis. m...


120 МКД
или предлог цена
12 јун 08:15МЕД

Се продава пресен ливадски и багремов мед 072/250-852


По Договор
или предлог цена
11 јун 17:33PRODAVAM MED SO VRVEN KVALITET

Medot e so poteklo od osogovskite planini,selo gorna Cera 1150 metri ...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Здрава храна - Мед

09 јун 09:12БОРОВ МЕД - Од еколошки чиста средина

Продавам боров мед кој е многу здрав и корисен. Потекнува од околинат...


350 МКД
или предлог цена
09 јун 00:37Royal jelly - maticen mlec

100% peirodeno ROYAL JELLY. maticen mlec, med, polen, propolis. Proi...


120 МКД
или предлог цена
06 јун 12:58Borov med Berovski

Se prodava borov med,proizveden vo Berovsko,cena 300 den.


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Здрава храна - Мед

03 јун 15:39Се продаваат роеви (пчелни друштва)

Телефон за контакт: 075/899-260


1 €
или предлог цена
03 јун 10:35поленов прав polenov prav

Поленов прав, за зајакнување на имунитетот. Препорачано е секој маж н...


200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Здрава храна - Мед

02 јун 17:57Macun Мед

100% природен мед за потенција Зголемува енергија Зголемува желбата...


1.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Здрава храна - Мед

31 мај 19:42Страна 2 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам