Цела Македонија
                   
474 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Maticen mlec - Pcelarstvo DODEVSKI

МАТИЧЕН МЛЕЧ - ПЧЕЛАРСТВО ДОДЕВСКИ Цената е 150 ден за 1 грам, ПАК...


150 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Здрава храна - Мед

11 апр 07:46Се продава висококвалитетен природен планиски мед без додат.

Од пазувите на Малешевско - Пијанечкиот регион во Македонија, одгледа...


400 МКД
или предлог цена
10 апр 21:17100% priroden med i propolis

100% priroden med, propolis vo kapki i sprej. Najdobar priroden antis...


100 МКД
или предлог цена
08 апр 21:36Органски ливадски мер

Продавам Органски Ѓуришки ливадски мед, одобрено од Балкан биосерт Н...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Здрава храна - Мед

07 апр 13:45Med od ekoloshka sredina

Prodavam livadski med. Pcelite gi cuvam vo Kratovskiot region.1kg - 5...


500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Здрава храна - Мед

05 апр 11:30Prodavam med od ekoloshka sredina

Prodavam livadski med od ekoloshka sredina. Pcelite gi cuvam vo krato...


500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Здрава храна - Мед

05 апр 11:30prodavam priroden med

Природен планински мед. Пчелите се наоѓаат на подножјето на Баба п...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Здрава храна - Мед

04 апр 20:26Продавам Мед на Големо

Кристализиран мед планинскo/ливадски во канта 400ден. за килограм. К...


400 МКД
или предлог цена
31 мар 21:04Livadski med i propolis

Sopstveno proizvodstvo ,prilepski region Livaski med - 500 den Prop...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

31 мар 19:30Шумски Мед / Sumski Med

100% Природен Шумски Мед Локација на пчеларник: Речани - Полаки, Коч...


450 МКД
или предлог цена
31 мар 18:27Priroden med od kratovo. Topolovik.

Cist priroden med od cista zdrava i ekoloska sredina od selo TOPOLOVI...


500 МКД
или предлог цена
30 мар 17:12DOMASEN -PRIRODEN MADJUN

Za zgolemuvanje na IMUNITET po priroden pat , Domasen Madjun ! Domas...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Здрава храна - Мед

29 мар 09:48MED cist priroden Pelisterski

Prodavam med cisto, priroden pelisterski. Vrakam pari dokolku ne ste ...


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Здрава храна - Мед

25 мар 09:33Се продава маџун (гроздов мед) и сируп од боров цвет.

Производите се лаборатириски испитани. Лековито докажани! Гроздовиот ...


190 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Здрава храна - Мед

23 мар 09:22priroden planinski med

se prodava planinski(temen) med. Bez nisto dodadeno i odzemeno 100% p...


390 МКД
или предлог цена
21 мар 12:42Продавам мед

Продавам првокласен ливадски мед кристализиран во канти.


400 МКД
или предлог цена
20 мар 15:18Organski BEROVSKI med

Prodavam organski berovski med direktno od malesevijata i drugi produ...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Здрава храна - Мед

18 мар 13:41MADZUN

MADZUN DOBIEN SO VARENJE NA SIRA OD GROZJE OD SORTITE KRATOSIJA I KAB...


350 МКД
или предлог цена
16 мар 13:41Propolis kapki i sprej 25% 30ml

Prodavam 25% rastvor od propolis vo sisenca od 30ml kako: - Kapki - ...


120 МКД
или предлог цена
16 мар 07:53Маџун / Пекмез

Се продава маџун 400 денари 1 килограм


400 МКД
или предлог цена
11 мар 11:20Пита мед (Pita med)

Се продаваат пити мед и перга. Пита со мед и перга 1000ден. Целосн...


1.000 МКД
или предлог цена
08 мар 17:05Мед со пита (Med so pita)

100% природен рисдко ливадски мед со пита во тегла.


600 МКД
или предлог цена
08 мар 17:04grozdov med

Маџунот или уште наречен гроздов слад е концентриран сок од грозје, п...


500 МКД
или предлог цена
05 мар 13:43Полен (цветен прав)

Се продава полен од чиста не загадена средина


1.200 МКД
или предлог цена
Градско / Велес

Здрава храна - Мед

05 мар 12:20PRIRODEN LIVADSKO-PLANINSKI MED

Se prodava priroden livadsko-planinski med tegla od 1 kilogram se up...


450 МКД
или предлог цена
04 мар 23:12Polen visoko kvaliteten, monofloren

Prodavame cist ,visoko kvaliteten monofloren polen ,cena 1200 den/kg...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

04 мар 18:52Екстракт од Комбуха Нај Јак Зајакнувач на Имунитет Лек за Се

Фирма Голд Карамел дооел Продава 15 години Нај Квалитетен Концентрира...


350 МКД
или предлог цена
03 мар 23:54Extra Med 100% organski priroden!!!

Se prodava Med100% priroden bez nikakvi dodatoci so garancija.Moze d...


600 МКД
или предлог цена
28 фев 19:00Planinski med

🌼 Медот потекнува од место викано Бариица, во атарот на с. Владимиро...


500 МКД
или предлог цена
28 фев 09:22Priroden med

Medot e 100% priroden Medot e livadski Mozi i na golemo i na malo ...


600 МКД
или предлог цена
27 фев 17:59Балсамико оцет ДОМАШЕН

Балсамико оцет подготвен по домашен рецепт со органски производи од с...


400 МКД
или предлог цена
27 фев 00:16Ливадски мед

Продавам Ливадски мед на големо и мало.Цена по договор 070551829-Ван...


По Договор
или предлог цена
24 фев 10:43Med

Se prodava livadski med. Cena po dogovor. Vanco - 070551829


По Договор
или предлог цена
24 фев 10:43REFRAKTOMETAR ZA MERENJE VLAZNOST NA MED ( % NA VODA )

Мед рефрактометар RHF-25ATC - Овој модел на рефрактометар е за мере...


1.800 МКД
или предлог цена
22 фев 22:02Medche

Se prodava med 400den kg tel 071519133.prakam i po kargo!!ekstra kv...


449 МКД
или предлог цена
19 фев 23:06PRIRODEN MARIOVSKI MED

Се продава природен мариовски мед на големо и мало. Пчелите се наоѓаа...


400 МКД
или предлог цена
16 фев 22:02Мед со Орев, Боров сируп и Прополис

Продавам Мед со Орев, Боров сируп и Прополис. Цените се следни: Мед...


400 МКД
или предлог цена
16 фев 22:02Med so orev, borov sirup i propolis

Продавам Мед со Орев, Боров сируп и Прополис. Цените се следни: Мед...


400 €
или предлог цена
16 фев 22:02МЕД MED

Се продава ливадски мед на големо од реколта 2021 година Минималнa ...


7 €
или предлог цена
16 фев 09:20Med

Se prodava 400 kg priroden med crn na golemo 450 denari


450 МКД
или предлог цена
10 фев 11:15Страна 4 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам