Цела Македонија
                   
455 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Priroden livadski med

livadski med crven - 1kg - 500den. med od cajlija - draka - 1kg - 500...


500 МКД
или предлог цена
30 сеп 15:10Продавам природен ливадски мед

Продавам природен ливадски пчелен мед. Од неготински регион. Бесплатн...


500 МКД
или предлог цена
30 сеп 07:40Полен (цветен прав)

Се продава полен од чиста не загадена средина


1.500 МКД
или предлог цена
Градско / Велес

Здрава храна - Мед

29 сеп 13:27Med - Мед

Se prodava med od cisto ekolosko podracje atar na selo Kokino i drugi...


600 МКД
или предлог цена
27 сеп 15:34Еколошки чист мед

Се продава 100% чист еколошки мед


500 МКД
или предлог цена
20 сеп 09:07Med

Se prodava 100%priroden med Mozi dodatoci po vasa zelba medni kapac...


500 МКД
или предлог цена
19 сеп 18:41100% Природен Маџун

Се продава маџун, 100% природен ,без додатоци по стар бабин рецепт. ...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Здрава храна - Мед

15 сеп 13:54Med 100% od Vojvodina

100% priroden livadski med, donesen od Vojvodina . Garatirameee 100%%


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Здрава храна - Мед

13 сеп 20:15REFRAKTOMETAR ZA MERENJE VLAZNOST NA MED ( % NA VODA )

Мед рефрактометар RHF-25ATC - Овој модел на рефрактометар е за мере...


1.800 МКД
или предлог цена
11 сеп 09:05SE PRODAVA MED

Se prodava med od predelot na skopsko selo Nova Breznica (priroda bez...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

05 сеп 22:21prodavam med i pcelni proizvodi ---

za podetalni inf-javete se 078-408-486--


350 €
или предлог цена
04 сеп 15:14Балсамико оцет ДОМАШЕН

Балсамико оцет подготвен по домашен рецепт со органски производи од с...


400 МКД
или предлог цена
04 сеп 08:56MED

Prodavam priroden med, ima i kristaliziran, Dobien od cisto ekolosko...


400 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Здрава храна - Мед

02 сеп 14:59Livadski med

Sopstveno proizvodstvo ,rekolta 2022 god Cena 500 den Propolis 30%...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Здрава храна - Мед

01 сеп 17:12Мед Смоларски органски и Маџун

Се продава природен органски мед, под падините на планината Беласица....


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Здрава храна - Мед

31 авг 09:43priroden sumski med 100 % priroden pore4ki

Чист природен мед од поречкиот регион 100 % priroden


400 МКД
или предлог цена
30 авг 19:09Prodavam med

Prodavam planinsko-livadski med. Pcelite gi odgleduvame vo ekoloska s...


1 МКД
или предлог цена
28 авг 15:46Planinski med

Cist mavrovski med Tel. 070 300 410


700 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Здрава храна - Мед

27 авг 20:16100% PRIRODEN CVETEN MED

Medot e od berovskiot kraj i e priroden so vrven kvalitet.


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Здрава храна - Мед

26 авг 18:08100% priroden med i propolis

100% priroden med, propolis vo kapki i sprej. Najdobar priroden antis...


600 МКД
или предлог цена
23 авг 16:39Macun

ЦЕНА:600 denari ▶️ТХЕМРА ЕПИМЕДИУМЛУ МАЏУН е 100% природен #мед од т...


600 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Здрава храна - Мед

21 авг 18:56Med

Се продава природен мед од кожув темен


450 МКД
или предлог цена
19 авг 13:01Природен маџун

Домашно произведен Маџун без додаток на шеќер,сто посто природен прои...


450 МКД
или предлог цена
14 авг 13:28Med

Se prodava med na golemo . Cena po dogovor,medot e livadski.


350 МКД
или предлог цена
12 авг 13:01Kukulicki vo Tegla

Se prodava Lek od Kukulicki presno spremen ! Moze i pratka po Cargo


1.200 МКД
или предлог цена
07 авг 17:49Propolis

Se prodava propolis 30% na golemo I malo. Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
05 авг 14:53MATICEN MLEC

PRODAVAM MATICEN MLEC Cist spakuvan vo 10 gramska staklena ambalaza ...


1.800 МКД
или предлог цена
03 авг 18:16Се продава маџун (гроздов мед) и сируп од боров цвет.

Производите се лаборатириски испитани. Лековито докажани! Гроздовиот ...


190 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Здрава храна - Мед

28 јул 09:11Med priroden

Med priroden od ekoloshka sredina


500 МКД
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Здрава храна - Мед

27 јул 22:40МЕД РЕКОЛТА 2022

ЧИСТ ПРИРОДЕН МЕД , од реколта 2022 год. Цена на тегла мед 700 ден...


700 МКД
или предлог цена
Желино / Тетово

Здрава храна - Мед

27 јул 10:59Мед од чиста околина

Се продава мед од чиста и незагадена околина на големо и на мало


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

27 јул 00:18Природен мед

Контакт 072/250-852


По Договор
или предлог цена
25 јул 16:38МЕД

Се продава пресен ливадски и багремов мед 072/250-852


По Договор
или предлог цена
25 јул 16:37Jabolkov ocet ( apple cider vinegar ) organski

Priroden jabolkov ocet napraven od domasni prespanski jabolka po trad...


100 МКД
или предлог цена
19 јул 14:58PCELAR PRODAVA CVETEN LIVADSKI MED

Prodavam CVETEN I livadski med od makedonija medot treba da bide 1....


500 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Здрава храна - Мед

19 јул 12:24Med od pceli za za dobro zdravje od makedonija

Kupuvajte garantirano zdrav med od pcelari .


500 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Здрава храна - Мед

18 јул 17:20Madzun - Маџун

Продавам домашен маџун. 100% природен 400 денари една тегла. Праќа...


400 МКД
или предлог цена
18 јул 16:11Мед / med

Природен ливатски мед..


500 МКД
или предлог цена
18 јул 13:10Priroden med od Bagrem,draka,i livada

Se prodava okolu 400kg med spakuvan vo tegli i paketi (12 tegli vo pa...


480 МКД
или предлог цена
14 јул 14:30Extra Med 100% organski priroden!!!

Se prodava Med100% priroden bez nikakvi dodatoci so garancija.Moze d...


1 МКД
или предлог цена
13 јул 18:21Страна 4 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам